1

Ooo super Montoya gra :) no to po awans do finału ! Vamoss !!!

0

A kto ma w nim pływac ? :D

61

Jak to wypali to super :D nie będzie nic lepszego jak Barca-Espanyol na stadione Realu :D

0

No czekamy czekamy czas najwyższy by wrócił do zdrowia...

0

Nie wydaje mi sie by tak było.

0

No to trzeba im troszkę popsuc te wybitne statystyki :)

0

Pierwsze słysze o nim... :)

2

Chciałbym mieć taka wystawę w domu.. Leo mistrz !!

0

Jest Leo, brak Ronaldo, cos nowego widzę :)

1

Ciekawe jak to będzie z Mascherano i Suarez, ryzyko czy też Szef na ławkę, lepiej dać Matheiu z Pique na obronę a Busquets na DP. Suarez myśle ze nie złapie kartki.

0

Jak widac w kadrze Villarreal sami najlepsi, więc nie maja nic do stracena i od początku pewnie rusza do ataku.

14

60 tys euro ja pitole ... :D

0

Awansować, liczyć na to że Espanyol także to zrobi i finał na Bernabeu noo cos pieknego :D

18

Nie możemy pozwolic dzis na to by Villarreal strzelił pierwszy jakąs bramke, bo beda tylko niepotrzebne nerwy.. trzeba uczynić pierwszy krok i awansowac do wielkiego finału! A póżniej walczyc z całych sił o Lige i LM :)

2

Ale nie rozumiem takiego postępowania, niby miał obiecane że będzie grał i liczy sie na niego a teraz co jest ? jak tak ma byc to niech lepiej odejdzie, będzie sobie grał choć w podstawowej jedenastce, jeszcze może cos z niego będzie.

22

Zycze Villarreal aby zajał wysoka pozycje na koniec sezonu, bo ich trener odwala dobra robotę, oczywiscie cały zespoł tez, ale jutro awans tylko dla Barcy ! :)

0

Takie podejścia piłkarzy mi sie podobaja :) jak tylko będzie nadal tak sie rozwijał to będzie napadziorem z najwyzszej półki..

1

Ło matko ale Ronaldo wygląda na tym zdjęciu :D 9 karnych Ronaldo 2 Messi... ;)

4

Pedro to teraz taki superrezerwowy z ławki.

23

Trzeba awansowac do finału a pozniej spokojnie wygrac na Camp Nou z Rayo ;)

2

Damy radę i awansujemy do finału :) Ale nie wolno nam sie zdekocentrowac bo jeden błąd i moze byc żle..

0

Mascherano powinien nie grac, na DP Busquets a na obrone Mathieu-Pique. Suarez mysle że dałby rade bez kartki.

0

Dobra nie będe więcej z Tobą rozmawiał na ten temat bo to nie ma sensu ;] miej sobie swoje zdanie a ja bede miał swoje, pzdr ;]

1

To było pewne, wszystko potoczyło sie za szybko i teraz nagle jego rozwój sie zatrzymał.. to samo było z Bojanem.. jeśli miałby gdzies zagwarantowane miejsce w podstawowej jedenastce to owszem dobra opcja dla niego.

4

To jest moje zdanie tylko, masz swoje ? spoko !

0

Niech sie nadal ogrywa lepiej w Porto, bo tam ma choc miejsce w składzie pewne.

5

No mnie ta wiadomość nie cieszy, ale jak nie ma innej opcji .. choć wolałbym już Pedro na PO bo było juz mówione że poradziłby sobie tam, jest tez Bartra, Adriano, Montoya, no i Douglas jako ostatni,.. tragedii by nie było tyle Wam powiem, takie moje zdanie.

0

Jeden gol Barcy jako pierwszej i pozamiatane :) ale tak czy siak trzeba uważac bo nie takie cuda się zdarzały w piłce.

0

Haha i niech ktoś powie że mecze nie sa ustawiane ... :) Co do Mascherano i Suareza to musza uważac by nie popełnic jakiegos błedu, bo są ważnymi elementami zespołu i beda potrzebni na finał jak awansujemy, a napewno to zrobimy ;)

4

Navarro jak Messi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?