Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że sprzedali Toure za te 30 mln. Kozak jakich mało.
28
Mam nadzieję że Leo da radę jeszcze dogonic Ronaldo, choc wiemy że nie jest to najważniejsze, lecz trofea na koniec sezonu. Fajnie to wszystko przedstawione.
0
Hahaha smieszne to wygląda :D
1
Eee tam nie jest kompletny bo karnego przeciez nie trafił heh ;)
0
Dobra decyzja, ciekawe jakie zarobki ile mu sie podniosło. Teraz tylko niech forma dopisuje.
0
Nie mozna lekceważyc żadnego rywala ;)
26
El Pistolero sie rozkręca z kazdym meczem co bardzo cieszy ;) widać że ma juz ta pewnośc siebie.
1
Teraz będzie 50 artykułów o tym że Leo nie strzelił karnego ;)
1
Dobry tekst, wszystko ładnie podsumowane. Nie ma co sie czepiąc Leo i jego nie strzelenia karnego, to tylko człowiek, aczkolwiek szkoda ze nie mógł go wykonac Suarez, bo napewno wiele by to dla niego znaczyło gdyby udało mu się zdobyc hat-trick. A sprawa awansu ? będzie cięzko napewno bo jak City się napewno nie podda i rusza to ataku. Ale wierze że kibice pomogą swoim dopingiem tak jak i na Etihad Stadium ;)
0
Masakra ale Arsenal odwalił wczoraj :P teraz Monaco u siebie więc pewnie awans mają.
2
Masakra, czemu znowu o 16 jak ja nie lubię tej godziny.. no ale trzeba wygrac i liczyc nadal na szczęscie że Real gdzies zgubi jeszcze pkt.
0
222 cm o ja pitole :D
4
Ja nadal żałuje że Tata musiał odejsc. Szkoda że nie dano mu jeszcze jednneg sezonu, bo jestem pewien że pokazał by swoje umiejętnosci trenerskie.
3
Widac było po Leo że jest wsciekły, po jak tylko dobiegł końcowy gwizdek to Messi jako pierwszy szybko udał się do szatni. Ale i tak robi dla zespołu więcej niz brak tego gola z karnego.
0
To sa właśnie tzw. sezonowcy...
0
Luis dopiero sie rozkręca :)
0
Eee za 50 mln to przesada lekka...
1
Hmm jak uda mu sie sprowadzic Pogbe to będzie ciekawie ;)
1
Mimo tego że gramy teraz na Camp Nou to trzeba uważac bo nie takie cuda sie w piłce dzieją. Heh zawsze kojarzyłem i zapamiętałem Demichelisa w długich włosach z kitką z tyłu, a wczoraj go nie poznałem na boisku :D
0
Hhehe dobre porównanie :D Andres jeszcze wróci do formy tak jak grał za Pepa, napewno :)
1
Kun tez jest zajebisty, wiem gra w City ale wczoraj poszedł jak burza miedzy dwona naszymi i strzelił brame. Trzeba na niego uważac w rewanżu bo napewno sie łatwo nie poddadzą. Yaya Toure juz będzie mógł grać tak ?
3
Hahah tylko się osmiesza :) a co Adriano juz sie nie nalezy gra ?
1
Na Camp Nou trzeba zrobić miły prezent tym kibicom którzy wczoraj tak dzielnie dopingowali z całych sił i awansowac :)
0
No szkoda szkoda że to Luis nie wykonywał, pierwszy hat-trick dla niego to byłoby napewno cos wspaniałego.
13
Jak w drugiej połowie wczoraj słychac było naszych śpiewających hymn Barcy to az ciary mnie przeszły !! :)
13
No gdyby Messi trafił to pewnie los awansu byłby rozstrzygnięty, ale co tam damy rade na Camp Nou :) VeB !
0
Szef ma rację, to że Leo wczoraj nie strzelił karnego to nie znaczy że druzynie nic nie dał.
1
Widzieć wczoraj tak cieszącego się Suareza bo pierwszej strzelonej bramce, bezcenne :) Co zamieszanie w Katar bo myślą kogo skusić dolarami żeby sprzedał się dla kraju ?
1
Hmm gdyby City tak zagrało w pierwszej połowie jak to uczynili w drugiej, to kto wie jaki wynik końcowy byłby meczu. Trzeba się cieszyć i z tego 2-1 choć była szansa na 3 gola ale to tylko sport i zdarza sie nawet najlepszym, a Messi i tak da nam jeszcze wiele radości ;)
0
Oj jakie to mocne , brawo !