0

Dawac jazda !!!!!!!!!!

4

W końcu Malaga popełni jakis błąd i Barca wbije a potem juz poleci !! wygramy to ! :)

1

Haha Lewy 2 bramy strzelił teraz był karny i strzelał Robben łysy nie dał Lewemu hat-tricka.

3

Pierwsza połowa : okropna !!!! brac sie w drugiej do roboty bo autobus narazie nie do przejścia .. chyba juz o City mysla, żeby tylko przez ten błąd Alvesa mecz nie poszedł w piz** .. no ale cóż jazda w drugiej po zwycięstwo !!!!!!

0

Maskara......

0

Dobrze sie kurna trzymaja, cięzko będzie ich złamać w obronie

1

Spokojnie, po przerwie odrobimy ! choc moze do przerwy do szatni cos wciśniemy

0

Blisko było !

0

Alves jak zawsze najwięcej do powiedzenia do sedziego ma

0

Ja pitole ale korek w polu karnym ...

2

Te kasztanki dobrze z opałow wychodza jak narazie...

1

Spore te autobusy teraz PKP posiada w ofercie.

0

Hejty na Alvesa ? a jak Montoya popełnił jakis bład to tez moment najazd !

3

Macie Alvesa a narzekaliscie na Martina

0

Ja prd co za błąd...

0

Szkoda że nie ma Bartry, ale cieszy że jest Rafa ! :) 3 pkt obowiązkiem na Camp Nou ! VeB !! :)

1

Damy radę i wygramy z nimi ! :)

1

To bardzo dobry zawodnik i chociaż gra w dobrym Europejskim klubie, a to tez ma znaczenie, nie to co Douglas. Super będzie jak Barcy uda sie go ściągnąć na Camp Nou.

0

Bartomeu nagle we wszystkim sie udziela i probuje z każdej strony ratowac swój tyłek na nowe wybory. Oby tylko ludzie na niego nie głosowali.

1

Skład Mundo tylko że za Mathieu niech zagra Bartra ;)

0

Wielki Szef ma całkowita rację, Messi jest tylko jeden i drugiego takiego juz nie będzie :)

0

Ja prd Montoya nawet na Camp Nou na ławke sie nie łapie.. ale trudno taka decyzja trenera.

0

Czyli według dotychczasowych porównań, Leo dzis strzela bramkę a Malaga kolejna wtopa :P

0

Leo dziś cos czuję ze " conajmniej " zrówna się z Ronaldo pod względem strzelonych bramek :) Sporo wołaja sobie za Pogbę, 100 mln to zdecydowanie za dużo, ale jak fajnie byłoby gdyby trafił na Camp Nou ale oczywiście nie za taka kwotę...

1

Kapitalna zapowiedz przedmeczowa :) jutro trzeba zagrac tak jak wczesniejsze mecze, nie mozemy odpuscic i myslec tylko o City. Trzeba jutro zdobyć pewne 3 pkt bo historia spotkan pieknie wygląda i pasuje dopisac kolejne zwycięstwo. VeB ! :)

0

Hahaha wez ogarnij się człowieku ;]

14

Po kiego Ci Cavani ?

3

Niech kupi Pogbe to uznam go za świetnego dyrka :D

0

Heheh ciekawe co on brał bo go fantazja ponosi.. :) juz niejeden tak mówił ;]

0

Choć nie owija w bawełnę i mówi wprost, wie że może być lanie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?