Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No gramy super piłke, trzeba tylko teraz pilnowac by to sie nie popsuło. I tak jak niżej oby tylko nie głosowali na niego ponownie bo akurat te wyniki to nie jego zasługa...
2
Czemu ? :) przeciez zawsze dodaja po meczu :) a że przewaznie kończa sie o 23 to juz pózno a dziś jest wczesniej więc nic dziwnego że i artykuły sie szybko pojawiaja :)
19
Fajnie że teraz znowu tydzien wolnego, będzie czas na złapanie nowych sił i wyładowanie ich pózniej na boisku w postaci efektownej gry i wspaniałych bramek :)
16
No sędzia dzis przegiął pałe z tym odgwizdaniem spalonego, ale Messi i tak pokazał swój niebywały geniusz strzelecki :) Lepiej że Levante zagrało otwarta piłke a nie postawiło autobus. Z meczu na mecz człowiekowi sie coraz bardzej micha cieszy po tym co Barca gra i jakie sa wyniki :)
1
Brak słów by opisac to co robi Messi.. co mecz to jakis nowy rekord lub tez ma możliwosc pobicia.. fenomen piłkarski pod kazdym względem !
0
Juz lepszy remis niz porażka choc stać młodych na więcej zdeydowanie. Ale mysle ze zacznie sie wszystko układac tak jak i to jest w pierwszym zespole teraz :)
0
Powraca wielki El Pistolero z Ajaxu i Liverpool ! :) pamiętam jak grał w Ajaxie to co niedziele sie ogladało w południe jego mecze tam to robił co chciał .. :)
0
Zobaczmy to jeszcze raz ! Suarez El Pistolero !!! :)
4
I frekwencja dzis dobra ale to było pewne przy niedzieli i tak wczesnej porze :)
0
Bo musisz dodac swoje 5 groszy nwm po co.
5
Messi przechodzi samego siebie... geniusz i jeszcze więcej.. !
1
Pięknie !! kapitalny mecz Barca Barca Barca kocham Was na całe życie !!! :)
4
Żałosne......
0
Aa to sorki z tego wszyskiego mi sie pomyliło :)
0
Ahaha kibice jakie gesty :D
0
To ze Leo juz tylko 2 gole traci do niego. :)
0
Sa czesciej niz takie bramki. Sie czepiasz znowu.
0
Brama Suareza bardziej cieszy niz hat-trick Messiego ! no sorry ale takie bramki nie są co tydzień ! brawo El Pistolero ! :)
2
Manita manitaaaaaaaaa !
1
O ja yebie Suarez co wsadził z przewrotkli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Oficjalne info ! Ronaldo pampers zmieniony ! :D
0
Jest i Suarez no to czekamy na gola jak sie uda :)
2
Ronaldo sobie zmienia właśnie pampersa bo cos poszło hahahaha :D
3
Tak jest Leo Messi hat-trick !! yeaaaaaaaaaa :)
0
No to Leo hat-trick ? :)
0
Karnyyyyyyyyyyyy
1
No to mamy Roberto na boisku ;)
0
Ronaldo z nerwów zmienia fryzure pewnie teraz :D
0
Juz tylko 3 bramkiiiiiiiiiii !!
0
Messi drugi raz yea !!! :)