1

No gramy super piłke, trzeba tylko teraz pilnowac by to sie nie popsuło. I tak jak niżej oby tylko nie głosowali na niego ponownie bo akurat te wyniki to nie jego zasługa...

2

Czemu ? :) przeciez zawsze dodaja po meczu :) a że przewaznie kończa sie o 23 to juz pózno a dziś jest wczesniej więc nic dziwnego że i artykuły sie szybko pojawiaja :)

19

Fajnie że teraz znowu tydzien wolnego, będzie czas na złapanie nowych sił i wyładowanie ich pózniej na boisku w postaci efektownej gry i wspaniałych bramek :)

16

No sędzia dzis przegiął pałe z tym odgwizdaniem spalonego, ale Messi i tak pokazał swój niebywały geniusz strzelecki :) Lepiej że Levante zagrało otwarta piłke a nie postawiło autobus. Z meczu na mecz człowiekowi sie coraz bardzej micha cieszy po tym co Barca gra i jakie sa wyniki :)

1

Brak słów by opisac to co robi Messi.. co mecz to jakis nowy rekord lub tez ma możliwosc pobicia.. fenomen piłkarski pod kazdym względem !

0

Juz lepszy remis niz porażka choc stać młodych na więcej zdeydowanie. Ale mysle ze zacznie sie wszystko układac tak jak i to jest w pierwszym zespole teraz :)

0

Powraca wielki El Pistolero z Ajaxu i Liverpool ! :) pamiętam jak grał w Ajaxie to co niedziele sie ogladało w południe jego mecze tam to robił co chciał .. :)

0



Zobaczmy to jeszcze raz ! Suarez El Pistolero !!! :)

4

I frekwencja dzis dobra ale to było pewne przy niedzieli i tak wczesnej porze :)

0

Bo musisz dodac swoje 5 groszy nwm po co.

5

Messi przechodzi samego siebie... geniusz i jeszcze więcej.. !

1

Pięknie !! kapitalny mecz Barca Barca Barca kocham Was na całe życie !!! :)

4

Żałosne......

0

Aa to sorki z tego wszyskiego mi sie pomyliło :)

0

Ahaha kibice jakie gesty :D

0

To ze Leo juz tylko 2 gole traci do niego. :)

0

Sa czesciej niz takie bramki. Sie czepiasz znowu.

0

Brama Suareza bardziej cieszy niz hat-trick Messiego ! no sorry ale takie bramki nie są co tydzień ! brawo El Pistolero ! :)

2

Manita manitaaaaaaaaa !

1

O ja yebie Suarez co wsadził z przewrotkli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Oficjalne info ! Ronaldo pampers zmieniony ! :D

0

Jest i Suarez no to czekamy na gola jak sie uda :)

2

Ronaldo sobie zmienia właśnie pampersa bo cos poszło hahahaha :D

3

Tak jest Leo Messi hat-trick !! yeaaaaaaaaaa :)

0

No to Leo hat-trick ? :)

0

Karnyyyyyyyyyyyy

1

No to mamy Roberto na boisku ;)

0

Ronaldo z nerwów zmienia fryzure pewnie teraz :D

0

Juz tylko 3 bramkiiiiiiiiiii !!

0

Messi drugi raz yea !!! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?