1

Drewno to masz w lesie .. kibic jak z koziej du** trąbka..

5

Hehe mecz Atletico o 21 a tam juz kibice siedza na stadionie 4 godziny do meczu :D

0

Jest kapitalna szansa by to uczynić :)

0

Yeaa jest Martin! :) a skład no nie powiem ciekawy, Suarez na ławce w drugiej pewnie wejdzie. Dzis tylko 3 pkt i piekna gra ! VeB !

2

Dobrze że tak wyszło bo więcej czasu na odpoczynek przed kluczowymi spotkaniami w sezonie i meczem w LM z City.

0

Hehe :D

0

Idz wez lepiej tabletki na ból du** bo zapomniałes :) nara :)

1

Zamieniać Barcę na City nawet ze względu na kasę ? w życiu bym na takie coś nie poszedł, Barca to Barca i sam fakt że się gra w takim klubie to jest coś, choc nie kazdemu odpowiada mała ilość rozgrywanych spotkań. Ale dobrze że został bo jest super zawodnikiem ma dopiero 26 lat i jeszcze napewno pokaze swoja najlepsza wersję.

1

Co jak co ale dzis kibice powinni przybyć w dużej ilości bo godzina oraz fakt że jest niedziela są bardzo dobre. Ale zobaczymy jak to będzie. Ja tam bez zadnego ale bym poszedł gdybym tylko mieszkał w Barcelonie :)

0

W Evertonie śmigał ale tutaj cos mu słabo idzie, oby tylko jego talent nie wygasł bo szkoda byłoby gdyby nagle o nim zrobiło się cicho ( co juz powoli zaczyna się robić) .

0

Bravo-Montoya-Bartra-Mathieu-Alba-Mascherano-Rakitić-Rafinha-Neymar-Suarez-Messi :)

0

Hehe zdjęcie Leo i ta jego mina najlepsze :P

3

A dla Martina nadal miesjca brak. Ma pecha ten chłopak skoro nawet z Levante nie pogra.

3

Bez sensu dawac Adriano skoro jest Montoya.. ale jak widac nawet nie ma szans.. trudno najważniejsze to zdobyć 3 pkt i rozegrac dobre spotkanie ! VeB !

1

I git bo Barca w końcu najlepsza ! :)

1

Taką mine albo i gorszą to czuję że będzie miał jutro :P

1

Hahah nie ośmieszaj sie, siedze w tym juz 10 lat więc ogarnij to co mówisz, albo rób to w stosunku do swoich kolegów bo ja nim nie jestem.

0

Wole wtopic na kursie @2 , @ 4 niz @ 1,20 ;) ale jak kto woli ;)

0

Nie oglądam wgl Realu od tego zacznijmy ;]

0

Nie stawia sie spotkan po kursie @ 1,20 od tego zacznijmy.

3

PSG beka hahahaha

0

Jak nie zablokują się pod własna bramką to nic im nie pomoże :D

0

Ale sie zmienił od tamtej pory :) Fajnie że nadal gra w FCB bo Barca będzie miała z niego pozytek :)

0

hahaha Wilki ale wał ;D

0

Wilki z 1-3 na 4-4 ;D

0

Jak to bez gola jak strzelił teraz ;D

0

Bayern 6-0 Lewy ;d

10

Dokładnie, jutro trzeba się dobrze skoncentrowac bo jak to mówi zespołom którym grozi spadek potrafia sie spiąc na takie mecze i zrobić niespodzianke, ale jak tylko nie zrobia autobusu to meka ich czeka ;)

0

Wcale im się nie dziwie przeciez tym to juz rzygac idzie że tak powiem...

0

Nie, nie żartuję. To jasne ze moge miec swoja opinię na ten temat, bo sorry ale skoro ma gdzies kontrakt od Barcy na 1 rok i chce tylko na 3 to bezsens bo Barcelonie trzeba czegoś nowego na PO a Alves chce jeszcze jeden duzy kontrakt więc pewnie sporo by sobie zawołał, a opłacac go przez 3 sezony to nie bardzo dobre dla Barcy i budzetu. Ale oni tam rządza zrobia jak bedą uważać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?