Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Drewno to masz w lesie .. kibic jak z koziej du** trąbka..
5
Hehe mecz Atletico o 21 a tam juz kibice siedza na stadionie 4 godziny do meczu :D
0
Jest kapitalna szansa by to uczynić :)
0
Yeaa jest Martin! :) a skład no nie powiem ciekawy, Suarez na ławce w drugiej pewnie wejdzie. Dzis tylko 3 pkt i piekna gra ! VeB !
2
Dobrze że tak wyszło bo więcej czasu na odpoczynek przed kluczowymi spotkaniami w sezonie i meczem w LM z City.
0
Hehe :D
0
Idz wez lepiej tabletki na ból du** bo zapomniałes :) nara :)
1
Zamieniać Barcę na City nawet ze względu na kasę ? w życiu bym na takie coś nie poszedł, Barca to Barca i sam fakt że się gra w takim klubie to jest coś, choc nie kazdemu odpowiada mała ilość rozgrywanych spotkań. Ale dobrze że został bo jest super zawodnikiem ma dopiero 26 lat i jeszcze napewno pokaze swoja najlepsza wersję.
1
Co jak co ale dzis kibice powinni przybyć w dużej ilości bo godzina oraz fakt że jest niedziela są bardzo dobre. Ale zobaczymy jak to będzie. Ja tam bez zadnego ale bym poszedł gdybym tylko mieszkał w Barcelonie :)
0
W Evertonie śmigał ale tutaj cos mu słabo idzie, oby tylko jego talent nie wygasł bo szkoda byłoby gdyby nagle o nim zrobiło się cicho ( co juz powoli zaczyna się robić) .
0
Bravo-Montoya-Bartra-Mathieu-Alba-Mascherano-Rakitić-Rafinha-Neymar-Suarez-Messi :)
0
Hehe zdjęcie Leo i ta jego mina najlepsze :P
3
A dla Martina nadal miesjca brak. Ma pecha ten chłopak skoro nawet z Levante nie pogra.
3
Bez sensu dawac Adriano skoro jest Montoya.. ale jak widac nawet nie ma szans.. trudno najważniejsze to zdobyć 3 pkt i rozegrac dobre spotkanie ! VeB !
1
I git bo Barca w końcu najlepsza ! :)
1
Taką mine albo i gorszą to czuję że będzie miał jutro :P
1
Hahah nie ośmieszaj sie, siedze w tym juz 10 lat więc ogarnij to co mówisz, albo rób to w stosunku do swoich kolegów bo ja nim nie jestem.
0
Wole wtopic na kursie @2 , @ 4 niz @ 1,20 ;) ale jak kto woli ;)
0
Nie oglądam wgl Realu od tego zacznijmy ;]
0
Nie stawia sie spotkan po kursie @ 1,20 od tego zacznijmy.
3
PSG beka hahahaha
0
Jak nie zablokują się pod własna bramką to nic im nie pomoże :D
0
Ale sie zmienił od tamtej pory :) Fajnie że nadal gra w FCB bo Barca będzie miała z niego pozytek :)
0
hahaha Wilki ale wał ;D
0
Wilki z 1-3 na 4-4 ;D
0
Jak to bez gola jak strzelił teraz ;D
0
Bayern 6-0 Lewy ;d
10
Dokładnie, jutro trzeba się dobrze skoncentrowac bo jak to mówi zespołom którym grozi spadek potrafia sie spiąc na takie mecze i zrobić niespodzianke, ale jak tylko nie zrobia autobusu to meka ich czeka ;)
0
Wcale im się nie dziwie przeciez tym to juz rzygac idzie że tak powiem...
0
Nie, nie żartuję. To jasne ze moge miec swoja opinię na ten temat, bo sorry ale skoro ma gdzies kontrakt od Barcy na 1 rok i chce tylko na 3 to bezsens bo Barcelonie trzeba czegoś nowego na PO a Alves chce jeszcze jeden duzy kontrakt więc pewnie sporo by sobie zawołał, a opłacac go przez 3 sezony to nie bardzo dobre dla Barcy i budzetu. Ale oni tam rządza zrobia jak bedą uważać.