Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4-2 BVB
1
BVB 3-2 Reus asysta ;)
1
Z takim atakiem spokojnie możemy myślec o trofeach na koniec sezonu. A jak widac dopiero zaczyna sie to wszytko rozkręcać.
13
Mascherano to jest kozak, niedosc ze odwala na boisku konkretna robote to jeszcze zapitala na treningach mimo wolnego. Brawo Szefie !
4
Kupa kłamstw na każdym kroku od poczatku panowania tego zarządu i nic więcej. Oby to sie jak najszybciej zakończyło.
1
No to Valencia ciekawie to nie ma, ale cóz taki los :D
6
Ciekawy przeciwnik, zapowiada sie fajny meczyk.
2
Ale gośc na fejsie ma szczęscie :D
0
Pamiętam własnie wcześniejsze lata to Leo tylko z lewej ładował gole a teraz bez róznicy czy prawa czy lewa ;)
33
O kurde takiego długiego wywiadu to jeszcze nie czytałem :) ale czyta się go znakomicie i jest super ! :) Cieszy bardzo fakt że Gerard chce zakonczyc tu karierę ;)
Podsumowując wywiad :
Kto potrzebuje więcej czasu na ubranie się?
Cristiano.
hahaha :D ;)
0
Tobie sie nie podoba mi tak więc w czym tu problem ?
0
Teraz z Navarro powinno być już tylko lepiej :)
6
Łapy precz od Matsa ! On jest przyszłoscia bramki Barcy na długie lata. Niech sobie szukaja kogos innego.
0
Leo jest bardzo ważny dla Argentyny bez niego to nie to samo. Szkoda tylko że nie udało mu sie wygrac tych mistrzostw.. ale oby następnym razem !
1
Szkoda niech szybko wraca do zdrowia. Talent ma niesamowity oby go tylko wykorzystał.
2
Fajnie że Pique chce grac do końca w Barcelonie to sie ceni :)
Taa i co niby Ronaldo odejdzie z Realu ? jakos mi sie nie widzi :D
0
I chyba im sie dalej na to nie zanosi z pewnością ;)
3
Hhaha teraz to doyebałes :D
0
a Rafinha dzis 22 lata ! 100 lat ! :)
7
Oby tylko utrzymał formę :) co jak co ale skoro tak doskonale strzela poza boiskiem to i podczas meczu musi bo nie wypada :D
0
Pięknie tak być powinno :)
1
Wcale mu się nie dziwię. Tylko kto wie czy miałby szanse pograc w pierwszym zespole..
5
Niech kupia Pogbe ;]
0
I tak jesli w wyborach wygra ktos nowy to będzie chciał po swojemu pracowników zatrudnić, więc długo nie posiedzi bo nie licze na to że Bartomeu wygra.
2
Wyglądaja jak ninja z tymi szalikami :D
1
Real niech sie wypcha ze swoim stadionem ;]
0
Widziałem to sam tez podawałem kilka dni temu ;)
0
Hhehe dobre dobre :D
0
Nie ma sprawy ;) dokładnie dobrze mówisz, ale jak widac nie każdy to rozumie...
2
O co Ci chodzi ? masz jakis problem ? to jest forum duże i nie da sie wyczytac wszedzie czy był juz taki link. Nie kazdy moze widział więc podaje.