Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie nie ma co się podpalać bo tak jak wczoraj mówiłem piekna gra to nie wszystko, możemy grać super i rozegrać finał LM lepiej od rywala a szczęscie może dopisać przeciwnikowi. Najważniejsze to trofea na koniec sezonu i trzeba na to poczekać i dopiero potem robic podsumowanie.
2
Off topOff topAdmini prosze o nie banowanie mnie za tego linka to tylko filmik wstawiam bo fajnie przerobiony :D a jak macie juz dawac bana na komentowanie to usuncie to i tyle bez zakazu :) pozdroo :P
0
Kto wie może i nastąpi to wcześniej i Barca wskoczy na fotel lidera, to jest sport i jest on nieprzewidywalny, Real może przegrac lub zremisowac lub na odwrót.. a jak dojdzie do decydującego pojedynku w GD to Barca w takiej formie spokojnie sobie poradzi mam nadzieje ! VeB !
1
No obrona dziś nie błyszczała momentami. Ale zdarza sie a jak wiemy wszystko da sie poprawić.Ważne że sa cenne 3 pkt i lider w zasięgu !
2
El Pisotlero zdobył dzis super bramkę i to może ona go odblokuje na przyszłe mecze, oby !
6
Leo nigdy nas nie przestanie zaskakiwac tymi rekordami póki gra.. drugiego tak kapitalnego piłkarza juz nie będzie.. !
1
Ciekawostką jest tez fakt że w Realu ostatnio promocja rozdają punkty za które mozna wygrac cenne nagrody np. trofea :) nwm czy słyszeliście tak tylko wspominam bo warto korzystac jak cos :)
0
To tez :)
24
Najważniejsze że zadanie zostało wykonane i juz tylko 1 pkt !! :)
0
Ale ten czas szybko leci ...
0
San Mames zdobyte ! nasze zabójcze trio po bramce :) zadanie wykonane juz tylko 1 pkt ! :) VeB ! :)
0
Noo kurcze Neymar...
0
Superrezerwowy Pedderoooooooo :)
0
Gitara czerwona :D
1
Rafaaaa :)
0
20 min 4 gole niezle
0
No aj prd ehh szkoda
0
hahahhaah Neymar ! :) triooooooooooo :)
0
Błyskawiczna odpowiedz mistrzów Messii :)
0
Kierwaaaa niepotrzebnie ;/
3
Waka Waka wspolczuje....
1
Pamiętajcie że piękna gra to nie wszystko , licza sie trofea na koniec sezonu ;)
0
Dobra pierwsza połowa wszystko zgodnie z planem :)
0
OOooo fuck ale fart !
0
Leo by to wsadził bez problemu :P
0
Hahaha ale pech :D
0
Suarezzzzzzzzz w koncu !!!!!!
0
Masakra ale szkoda.......
0
Uffff Brawo !
1
Leooooooooo kapitlanie :)