1

Elegancki skład i nawet jest Rafa i Mascherano na DP ! :) nic tylko pewnie wygrać i zapewnic sobie juz awans na Camp Nou. Vamos !

0

Dla mnie najlepszy tylko Joan Laporta i koniec.

0

Dobrze chociaż że on sie nie sprzedał dla petrodolarów Katarowi..

5

I tak jest najlepszy a 5 ZP juz w drodze do Leo :)

10

Niech strzeli nawet hat-trick będzie super ;)

0

Zapowiada sie ciekawa rywalizacja, o ile Pedro będzie grał.

18

Cieszy obecnosc tak wysoko Claudio.

0

To juz wole 100 razy bardziej Pogbe.

0

I tak Barca najlepsza także ten :)

0

Pamięć o takich osobach najważniejsza.

0

Zatopić ich dzis z bólem i smutkiem na Camp Nou !

1

Szkoda Martina że znowu poza składem. Teraz tylko ustalic dobry skład i odnieśc okazałe zwycięstwo by w rewanżu być w komfortowej sytuacji.

1

Dziwne logo ale jesli tak zadecyduja to spoko. Bartomeu chce zrobic wszystko przed wyborami byle tylko wygrac.

2

Każdy dobre oceny. Jak to dobrze że nie ma juz tego okresu kiedy były 4, 4,5, jak widac druzyna ciągle idzie dobrą scieżką i ważne aby z niej nie zboczyć.

2

Zdjęcie z pierwszej okładki najlepsze, ta radość bezcenna :) Jak to dobrze że w Realu się słyszy o kłopotach, pora aby role sie odwróciły :)

1

Trzeba dzis pewnie wygrac by w rewanzu nie robic sobie kłopotów i kontrolowac tylko przebieg spotkania. A na Camp Nou to jest jak najbardziej do zrobienia :)

0

Wielu mogło być piłkarzami Barcy nie on pierwszy i nie ostatni.

2

Dwóch wielkich i wspaniałych piłkarzy których będzie mi bardzo brakowac na boisku w FCB :(

0

Licze bardzo na to że jutro zagra.

1

Fajnie że ma takie pasje ;)

1

Dlatego odejsce Leo do innego klubu nawet w głowie tego nie mozna sobie wyobrazić a co dopiero realizm.

1

Kiedy zakończy się sezon zobaczymy, na jaką ocenę zasłużyliśmy.

I tu ma rację, nie liczy sie tylko efektowna gra lecz trofea na koniec sezonu. Co do jutrzejszego meczu trzeba zagrać dobry mecz by na wyjezdzie miec spokój i tylko kontrolowac spotkanie.

1

A ludzie mówią ze Suarez nic nie strzela, mało ważne ale ktos dzięki niemu zdobył 9 bramek a to tez ważne.

0

Sprawa jest prosta Barca bez Messiego to juz nie ta sama Barca, ja sobie tego nie wyobrażam, koniec kariery jeszcze bo na kazdego czas przychodzi ale transfer do innego klubu ? nie...

2

50 (2011/12)
Ten sezon zapamiętam na długo z udziałem Leo..

1

Realia tamtych czasów a terażniejszych masakra. No to Leo ma zadanie, kto wie może uda mu sie je odrobic :P

0

Dla Messiego nie ma rzeczy niemożliwych... to co wyprawia na boisku to cos pięknego ! oby wygrał swoje upragnione MŚ bo zasługuje na to bez wątpienia !

0

A ja mu napisałem wyrażnie że posadzenie Neymara na ławce to głupota i to tym bardziej w tak ważnej częsci sezonu.

0

Ogarnij sie człowieku bo coś nie halo z Tobą, nie napisałem tego bo ja chce aby go sprzedać bo to ważny filar zespołu,tylko skoro komuś nie odpowiada jego gra.

1

No ale lepsze to niz 22.. wiem że praca poniedziałek, ale co zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?