5

Moje zdanie jest takie że jeśli chce kontrakt tylko na 3 sezony to stanowczo nie , jeśli na jeden to spoko, choc nie ukrywam że bardziej cały czas i tak licze na Montoye nwm czemu, ale od zawsze bardzo go lubie jako piłkarza i podoba mi sie jego gra.

1

4-0 ale łomot :D nie możemy teraz tego spitolic !

1

Dobra robota Atletico ( choc Was ostatnio nie lubie ) tak dzis słowa uznania ;) ale wszystko będzie pieknie ładnie jak my jutro wygramy bo tak to nici z radości ... ;)

1

Trzeba jutro wygrać tym bardziej ze Real przegrywa.

3

Ma marzenia ... :)

1

2-0

34

Pinto najlepszy jajcarz boiskowy jako bramkarz i także poza nim ;) to pamiętne gwizdanie :D

19

Wypoczęci, w formie nic tylko zdobyc pewne 3 pkt !

0

Obrońa to dobry, ale nie za dużą kasę.

0

Niech udziela wywiady, bo juz niedługo nie będzie miał okazji jak wyleci z klubu.

6

Dawać Bolta do Barcy na skrzydło przecinak jak znalazł :D

12

Gdyby sie tak udało sprowadzic Pogbe.. marzenie, on piłki praktycznie nie traci nawet z trudnej sytuacji i do tego potrafi kapitalna akcje zrobić. A dziś za Atletico !

0

Czas najwyższy aby wrócił na boisko..

3

Cieszy gdy patrzy sie na tak wysoką ocene Rafy :) zasłużył ;)

0

21 pora idealna :) dzień też spoko , nic tylko pogonic Real :)

0

Jeśli wkroczy Laporta to migiem wyleci ;)

1

Kasa duża i napewno by sie przydała.. teraz bez kasy to nic nie ruszy, ale nie podoba mi sie to wszystko.

2

W zyciu bym sobie nie zrobił tatuażu, nie dość że szkodliwe to nie fajne :P ale co kto lubi :)

1

No to co nowy skrzydłowy/napastnik po tatusiu ? :)

0

Jak jemu tylko odpowiada kontrakt na 3 lata i jest to prawdą to niech idzie.

0

Dobrze że ostatnio rozgrywa udane spotkania, ale stac go na więcej zdecydowanie.

1

Pique sie poprawił i to cieszy, bo teraz potrzebujemy zawodników w dobrej formie. Zdjęcie jak na majorce ...

1

Ma racje po sie wcinac i robic sobie może jakieś niepotrzebne kłopoty, to sprawa Bartomeu i niech on sie martwi.

0

Jak nie lubie ostatnio Atletico tak jutro jestem za nimi ! oby utarli nosa Realowi.

0

I dobrze. Na to stanowisko to tylko Laporta.

0

Chciałbym widziec Albe w sumie na ataku, szybkośc ma niesamowitą :D no ale na lewej stronie obrony to nasza podstawa więc niech tam zostanie :) Co do Bartry to dobrze mówi, tylko wazne aby minuty dostawał bo tak to nic z tego nie będzie...

2

Szkoda że nie dane im razem grac juz w Barcelonie...

0

Już wolę Martina,Bartrę niz jego i to na 3 lata z wysoką pensją.

0

Wszystko prawidłowe a zara się okaże że kara dla Barcy .. wez chłopie odejdz i zostaw ten klub w spokoju już..

11

Wybawili się na śniegu szczególnie Suarez i Messi a teraz czas wracać do pracy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?