Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Moje zdanie jest takie że jeśli chce kontrakt tylko na 3 sezony to stanowczo nie , jeśli na jeden to spoko, choc nie ukrywam że bardziej cały czas i tak licze na Montoye nwm czemu, ale od zawsze bardzo go lubie jako piłkarza i podoba mi sie jego gra.
1
4-0 ale łomot :D nie możemy teraz tego spitolic !
1
Dobra robota Atletico ( choc Was ostatnio nie lubie ) tak dzis słowa uznania ;) ale wszystko będzie pieknie ładnie jak my jutro wygramy bo tak to nici z radości ... ;)
1
Trzeba jutro wygrać tym bardziej ze Real przegrywa.
3
Ma marzenia ... :)
1
2-0
34
Pinto najlepszy jajcarz boiskowy jako bramkarz i także poza nim ;) to pamiętne gwizdanie :D
19
Wypoczęci, w formie nic tylko zdobyc pewne 3 pkt !
0
Obrońa to dobry, ale nie za dużą kasę.
0
Niech udziela wywiady, bo juz niedługo nie będzie miał okazji jak wyleci z klubu.
6
Dawać Bolta do Barcy na skrzydło przecinak jak znalazł :D
12
Gdyby sie tak udało sprowadzic Pogbe.. marzenie, on piłki praktycznie nie traci nawet z trudnej sytuacji i do tego potrafi kapitalna akcje zrobić. A dziś za Atletico !
0
Czas najwyższy aby wrócił na boisko..
3
Cieszy gdy patrzy sie na tak wysoką ocene Rafy :) zasłużył ;)
0
21 pora idealna :) dzień też spoko , nic tylko pogonic Real :)
0
Jeśli wkroczy Laporta to migiem wyleci ;)
1
Kasa duża i napewno by sie przydała.. teraz bez kasy to nic nie ruszy, ale nie podoba mi sie to wszystko.
2
W zyciu bym sobie nie zrobił tatuażu, nie dość że szkodliwe to nie fajne :P ale co kto lubi :)
1
No to co nowy skrzydłowy/napastnik po tatusiu ? :)
0
Jak jemu tylko odpowiada kontrakt na 3 lata i jest to prawdą to niech idzie.
0
Dobrze że ostatnio rozgrywa udane spotkania, ale stac go na więcej zdecydowanie.
1
Pique sie poprawił i to cieszy, bo teraz potrzebujemy zawodników w dobrej formie. Zdjęcie jak na majorce ...
1
Ma racje po sie wcinac i robic sobie może jakieś niepotrzebne kłopoty, to sprawa Bartomeu i niech on sie martwi.
0
Jak nie lubie ostatnio Atletico tak jutro jestem za nimi ! oby utarli nosa Realowi.
0
I dobrze. Na to stanowisko to tylko Laporta.
0
Chciałbym widziec Albe w sumie na ataku, szybkośc ma niesamowitą :D no ale na lewej stronie obrony to nasza podstawa więc niech tam zostanie :) Co do Bartry to dobrze mówi, tylko wazne aby minuty dostawał bo tak to nic z tego nie będzie...
2
Szkoda że nie dane im razem grac juz w Barcelonie...
0
Już wolę Martina,Bartrę niz jego i to na 3 lata z wysoką pensją.
0
Wszystko prawidłowe a zara się okaże że kara dla Barcy .. wez chłopie odejdz i zostaw ten klub w spokoju już..
11
Wybawili się na śniegu szczególnie Suarez i Messi a teraz czas wracać do pracy ;)