0

Kapitalnie Pique !

0

hahaha jaka reklama

0

0

Yeaa bramka do szatni najlepsze co moze byc ! Neymar ;)

0

No masakra... :/

0

haha strzał rozpaczy

0

ja yebie ale fart....

1

Suarez dzis pecha ma

0

Ale Leo ma te podania...

0

ale brutal.....

0

jajaajja szkodaaa !!

0

Wow Suarez niezle

0

Zdjęcie na obrazku beka :D gdzie reka bramkarza jest, Ney chciał pomoc i ta reke " wykopac " :D

0

Dobry skład, super że Rafinha gra od pierwszej minuty.

0

Dziwny z niego jest człowiek, bardzo dziwny.

0

Nareszcie jakas solidna wygrana bo ostatnio to nawet ze słabymi zespołami była kicha totalna..

0

No Mascherano zagrał słabo trzeba to przyznać , ale szef i tak to najmocniejszy punkt naszej druzyny.

1

Bardzo dobry transfer Barcy.Super sie spisuje na bramce. Choc ja juz pomału licze na Ter Stegena że obejmie role 1 bramkarza.

0

Oj przyda sie ten czas bo to trudny teren i trzebs sie solidnie przygotowac by nie było powtórki jak z Sociedad.

0

Dziś Arek Milik wziął przykład z Turana :D

http://gfycat.com/ImpishAssuredInchworm

0

Yeaaaaaaaaaaa tak jest mamy brąz !!!!!!!!!!! :)

0

Mało ważne z kim , liczy się okazałe zwycięstwo .

2

Ale Barca w kosza dała dziś popis ;) 1 kwarta 26-4 , druga 27-9 a ogólnie 101 - 53 :P

0

Chętniej bym widział Generała niz Andresa, ale wazne żeby zdobyć 3 pkt !

0

Tyle sie znasz co nic , najlepsza pora to 21.

0

O cos Ci chodzi masz jakis problem kibicu ?

0

Może byc i tak że dostana lanie 3-0 i tyle będzie z tego gadania wszystkiego i ciekawostek ;) obyy tak było :)

0

Szkoda że Montoya już bez powołania... dali mu szanse na czas okienka żeby nie było i tyle.. eh :/

0

Dzis trzeba ich zatopic bo za długo się trzymają :) Messi, Neymar, Suarez po golu i pozamiatane ;)

6

No Enrique chociaz to mi się podoba, bardzo dobrze że Martin zostaje na to liczyłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?