Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kapitalnie Pique !
0
hahaha jaka reklama
0
http://www.slipstreamtv.co/sl1p2.html
0
Yeaa bramka do szatni najlepsze co moze byc ! Neymar ;)
0
No masakra... :/
0
haha strzał rozpaczy
0
ja yebie ale fart....
1
Suarez dzis pecha ma
0
Ale Leo ma te podania...
0
ale brutal.....
0
jajaajja szkodaaa !!
0
Wow Suarez niezle
0
Zdjęcie na obrazku beka :D gdzie reka bramkarza jest, Ney chciał pomoc i ta reke " wykopac " :D
0
Dobry skład, super że Rafinha gra od pierwszej minuty.
0
Dziwny z niego jest człowiek, bardzo dziwny.
0
Nareszcie jakas solidna wygrana bo ostatnio to nawet ze słabymi zespołami była kicha totalna..
0
No Mascherano zagrał słabo trzeba to przyznać , ale szef i tak to najmocniejszy punkt naszej druzyny.
1
Bardzo dobry transfer Barcy.Super sie spisuje na bramce. Choc ja juz pomału licze na Ter Stegena że obejmie role 1 bramkarza.
0
Oj przyda sie ten czas bo to trudny teren i trzebs sie solidnie przygotowac by nie było powtórki jak z Sociedad.
0
Dziś Arek Milik wziął przykład z Turana :D
http://gfycat.com/ImpishAssuredInchworm
0
Yeaaaaaaaaaaa tak jest mamy brąz !!!!!!!!!!! :)
0
Mało ważne z kim , liczy się okazałe zwycięstwo .
2
Ale Barca w kosza dała dziś popis ;) 1 kwarta 26-4 , druga 27-9 a ogólnie 101 - 53 :P
0
Chętniej bym widział Generała niz Andresa, ale wazne żeby zdobyć 3 pkt !
0
Tyle sie znasz co nic , najlepsza pora to 21.
0
O cos Ci chodzi masz jakis problem kibicu ?
0
Może byc i tak że dostana lanie 3-0 i tyle będzie z tego gadania wszystkiego i ciekawostek ;) obyy tak było :)
0
Szkoda że Montoya już bez powołania... dali mu szanse na czas okienka żeby nie było i tyle.. eh :/
0
Dzis trzeba ich zatopic bo za długo się trzymają :) Messi, Neymar, Suarez po golu i pozamiatane ;)
6
No Enrique chociaz to mi się podoba, bardzo dobrze że Martin zostaje na to liczyłem.