0

To się jeszcze okaże czy tak będzie.

0

No to jazda po awans Panowie , jazda !! Vamoss !

0

Gdyby miał zapewnione miejsc e pierwszym składzie to byłaby to dla niego świetna opcja na wypożyczenie. Spokojnie by sobie poradził bo to kawał chłopa, jak i równiez zdobył cenne doświadczenie.

0

Oby tylko obyło sie bez kontuzji ale za to z upragnionym awansem !

1

No to sobie trochę pojeżdzą.

0

Polskaaaa !! oleee oleee oleee oleee nie damy się nie damy się !!! :)

1

Nie znam gościa nawet, ale to tylko do czasu jak Laporta wygra wybory to już go nie bedzie a zastapi ktos inny.

0

Nie rozumiem Cię napisałem Ci juz nara wiec po kiego piszesz ? aaa no to chcesz się dowartościować zapomniałem...

1

Oby mu sie udało ;) chciałbym właśnie Ter Stegena jako pierwszego golkipera ale póki co Bravo nie pojdzie na ławę nie ma na to szans.

0

Nie słucham takich jak Ty bo to sie żle kończy w zyciu.

0

Dawno się tak nie uśmiałem... :)

0

Nie ma to jak teraz sie jakos wytłumaczyc bo głupio sie robi... dobra nara...

1

No napewno Cie posłucham. A jak sie do mnie zwracasz to " Ci " pisze się z dużej litery, sorry ale kultura tego wymaga skoro już się tak czepiasz że nie potrafie pisać nic z sensem.

0

I dobrze tak jak mówisz każdy ma prawo do swojego zdania i na tym zakończmy juz ta rozmowe bo ona nie mz sensu żadnego.No ja zauważyłem 2 błedy , widziałeś więcej okej rozumiem. Pozdro!

0

Nie będzie mi zabraniał pisania tego co mam na myśli. To ja też Ci powiem może Ty się skup na opuszczeniu wgl tego forum ? fajnie nie ?

0

Tak tak , dobrze o sobie mówisz. Co ja poradze na to że tekstu nie potrafisz zrozumieć, przykro mi.

1

I Ty dalej nie rozumiesz.Chodzi mi o tych którzy uważaja ze zagrał słabe spotkanie.Bo tutaj tak jest że jak ktos zagra 10 spotkan super a 11 słabiej to moment taka nagonka że masakra.I o takich własnie mówie.Bez odbioru.

0

Kapitalny mecz się zapowiada w walce o awans, oby tylko nie taki jak był ostatnio kopanina i nic więcej...

0

To teraz odleciec z awansem i w dobrych nastrojach :)

0

Dziś 0-1 dla nas i będzie pięknie ;)

11

Bez Koke i Godina Atletico będzie miało cięzko, lecz może byc i tak że jeszcze bardziej ich to zmotywuje do walki.. Tak czy siak damy radę !

0

Oby i dzis była taka radość jak na zdjęciu powyżej ;)

0

Jak się nam uda strzelic w miarę szybko dziś bramkę to będzie super.

0

Dla mnie zagrał dobrze i na tym zakończe rozmowę.To dla innych zagrał słabo nie dla mnie.

0

I tu sie myslisz. Mi chodzi o to że kieruje sie słowami innych którzy mówia że mecz słaby miał nie mówię tego od siebie.Jak dla mnie zagrał dobre spotkanie, miał 2 błedy ale to nie powód że zagrał słabo.

0

Jejku że mu w tym meczu nie wyszło, każdemu się zdarza a lepiej z takich Elche niz z kims mocniejszym, niech się uczy na błędach.Jak ostatnie mecze grał bardzo dobrze to zostaje wychwalany a jak już mu jeden mecz nie wyjdzie to pojazd.. niektorzy kibice to się tyle znaja co nic...

0

Kolejny raz dobre oceny, oby tak było zawsze lub czesciej ;)

0

No zobaczymy jak to z nim będzie.I tak po wyborach będzie ktos inny i tak.

2

Mówisz o sobie tak ?

0

Przecież dobrze że Sancheza kupiliśmy bo on teraz mimo że gra w Arsenalu już to wciąga go nosem. W sumie nie widziałbym go w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?