Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bardzo go lubię, wielka szkoda że nie wyszło mu w Barcelonie.. tak samo Giovanii jak grał w pierwszym składzie pamiętam Barcy wielki talent, oby im sie jak najlepiej wiodło !
0
Jakos musimy sobie poradzić innego wyjścia nie mamy.
0
Kurna jeszcze niech pobiorą krew i sprawdzą w labolatorium czy ma naprawdę DNA Barcy...
0
Wygrana cieszy ale za dużo tych zachwiań równowagi w tym sezonie..
0
Dobra decyzja, ale sorry gdyby ktos dał 100 mln to nie warto byłoby to zaakceptowac ? przeciez za taka kasę mamy zawodnika z górnej półki..
3
Oby dziś Sociedad urwał punkty Realowi.
0
A to numer kto by się spodziewał takiego łomotu dla Bayernu ;)
1
Narzekałem na Enrique i nie byłem za nim ostatnio jak był taki dołek , ale teraz gdy nam tak dobrze idzie nadal nie zmieniam o nim zdania bo nie bede sie osmieszał i mówił jaki to on teraz wielki jest , zreszta jeszcze nawet go nie chwaliłem po tych ostatnich dobrych meczach. A tak jak to w artykule sa tacy którzy własnie by go wywalili a teraz ma za wszelką cene zostac ... :)
1
Żeby jeszcze czasem nie płakali po meczu ;)
0
Szkoda Polaków , ale Katar ma naprawde niezły skład , w bramce Saric z Barcy i bornił kapitalnie ale co z tego jak to wszystko kasa...
1
Neymar ostatnio wymiata i to najbardziej cieszy, oby jak najwięcej bramek zdobył i trofeów z Barcą !
0
Coraz to nowsze te ciekawostki ;P
0
No no Pique szaleje ;D oby na boisku tez tylko ze z dobra forma ;)
0
Dla mnie tylko Laporta. Bartomeu z Sandro juz narobili tyle gó** w klubie że wystarczy.
0
Chciałbym aby Generał pozostał jeszcze na kolejny sezon, jego doświadczenie na boisku jest bezcenne mimo tego że ma juz 35 lat. Druga sprawa tak się zastanawiam czy Neymar spędzi cała karierę w Barcelonie... :) ciekawe co będzie za 4-5 lat , no ale wszystko czas pokaze ;)
2
Coś sporo tych wywiadów przed nowymi wyborami udziela Bartomeu. I tak nie wygra niech spada z Barcy już.
2
I to mnie bardzo cieszy :)
0
Oby teraz Pique nie stracił nic na formie jak drugie dziecko jest ;)
0
W niedziele mecz z nimi , w pucharze to samo zapowiada się ciekawie.
1
No to co trzeba wygrac ten mecz i liczyc na potknięcie Realu a wiem że takie nadejdzie ;)
2
Takiej agresji to ja nie lubie w piłce na boisku.
1
Co jak co ale artykuł zajebisty az miło się czyta ! brawo świetna robota :) no ładnie to wszystko wygląda, oby tylko tak dalej grali a napewno możemy zdobyć tryplet o czym marzę .. ale pewnie nie tylko ja :) szkoda szkoda tej akcji ze spalonym i podania Ter Stegena do Ney byłaby to kapitalna asysta.. :) zobaczym,y jak to dalej będzie wszystko wyglądac czy zdołamy utrzymac poziom i wreszcie trzeba złapać ten Real i odzyskac lidera ! VeB !
0
Beka na całego była jaki rozmach wziął haha . No cóz bezradnosc sportowa gry sie nie umie przegrywać.
0
Ja na necie oglądam zawsze wszystko :) aaa no nie grał wtedy by ich pojechali rowno :)
0
Żałosne zachowanie i tyle w temacie...
0
Dzis w nocy to był mecz pieknie sie ogladało i opłacało siedziec do 4 nad ranem ! Cleveland-Portland Kyrie Irving z Cleveland rzucił 55 pkt !! a ma 22 lata ! szacun :)
0
Ale doyebali 2 mecze dla Ronaldo.. naprawde dużo ! gdyby to nasz tak zrobił pewnie by sie skonczyło na pięciu , ale co tam to przeciez Real.
2
Co mu się dziwić, czerowna kartka i dwumecz 2-4 po pierwszej połowie to zawsze juz podcięte skrzydła.Ale to jak faulowali to masakra, w poprzednim meczu to samo.Szkoda że tak się zachowują.
0
Tylko że ja oglądam zawsze transmisje z hiszpańskim komentarzem więc wiesz :P
0
Ale nie mogłes tak sobie tego wymyślec :D to jest ot samo tylko tam było oh wait a Ty oj czekajcie :D dobra niewazne ;>