0

Jak my moglismy przegrac z Sociedad a oni wczoraj tak łatwo polegli.. dobra mało ważne z tym , trzeba dzis wygrac i liczyc nadal na potknięcie Realu.

0

I ma rację, po co sie ma spieszyć z decyzją.

0

No zachował sie bardzo nieprofesjonalnie ...

8

No zobaczymy jak to będzie, byleby Barca awans.

2

Już jestem ciekawy jak będzie wyglądało spotkanie z City, chciałbym juz ten mecz.

0

Nareszcie fajna wygrana:) oby tylko tak częściej bo stać ich na to.

0

Z góry wie juz jakie dokładnie posiadanie piłki, tosz to chyba magik jest :D

0

Dobrze mówi o Ney, ale przez to co robili na boisku jakie kosy szły to stracilem do nich szacunek.

0

I po co on nam potrzebny ?

0

Widzę że zdobywanie ostanio bramek 1 minuta w Hiszpanii stało się modne.

0

Ja widzę że trenują a nie stoja i sie gapią.

5

Humory dobre dopisuja i to najwazniejsze :)

0

Tym że sprawiedliwości nie ma . Lepiej edytuj i zmien wulgara bo szkoda bana ryzykowac..

0

Co do meczu to obysmy zagrali z takim zaangażowaniem jak ostatnio a napewno 3 pkt beda nasze :)

0

0

Wiem o tym bardzo dobrze.

0

Rozumiem na czym polega klauzula jeśli ma miec 175 mln i ktos tyle da to klub nie ma juz nic do gadania w tej sprawie. I będę się wypowiadał na jaki temat tylko zechce.Tylko szkoda że takie dziwne zasady bo jak ma 175 a ktos by dał 100 mln to i tak nic z tego..

1

Bardzo go lubię, wielka szkoda że nie wyszło mu w Barcelonie.. tak samo Giovanii jak grał w pierwszym składzie pamiętam Barcy wielki talent, oby im sie jak najlepiej wiodło !

0

Jakos musimy sobie poradzić innego wyjścia nie mamy.

0

Kurna jeszcze niech pobiorą krew i sprawdzą w labolatorium czy ma naprawdę DNA Barcy...

0

Wygrana cieszy ale za dużo tych zachwiań równowagi w tym sezonie..

0

Dobra decyzja, ale sorry gdyby ktos dał 100 mln to nie warto byłoby to zaakceptowac ? przeciez za taka kasę mamy zawodnika z górnej półki..

3

Oby dziś Sociedad urwał punkty Realowi.

0

A to numer kto by się spodziewał takiego łomotu dla Bayernu ;)

1

Narzekałem na Enrique i nie byłem za nim ostatnio jak był taki dołek , ale teraz gdy nam tak dobrze idzie nadal nie zmieniam o nim zdania bo nie bede sie osmieszał i mówił jaki to on teraz wielki jest , zreszta jeszcze nawet go nie chwaliłem po tych ostatnich dobrych meczach. A tak jak to w artykule sa tacy którzy własnie by go wywalili a teraz ma za wszelką cene zostac ... :)

1

Żeby jeszcze czasem nie płakali po meczu ;)

0

Szkoda Polaków , ale Katar ma naprawde niezły skład , w bramce Saric z Barcy i bornił kapitalnie ale co z tego jak to wszystko kasa...

1

Neymar ostatnio wymiata i to najbardziej cieszy, oby jak najwięcej bramek zdobył i trofeów z Barcą !

0

Coraz to nowsze te ciekawostki ;P

0

No no Pique szaleje ;D oby na boisku tez tylko ze z dobra forma ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?