Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak my moglismy przegrac z Sociedad a oni wczoraj tak łatwo polegli.. dobra mało ważne z tym , trzeba dzis wygrac i liczyc nadal na potknięcie Realu.
0
I ma rację, po co sie ma spieszyć z decyzją.
0
No zachował sie bardzo nieprofesjonalnie ...
8
No zobaczymy jak to będzie, byleby Barca awans.
2
Już jestem ciekawy jak będzie wyglądało spotkanie z City, chciałbym juz ten mecz.
0
Nareszcie fajna wygrana:) oby tylko tak częściej bo stać ich na to.
0
Z góry wie juz jakie dokładnie posiadanie piłki, tosz to chyba magik jest :D
0
Dobrze mówi o Ney, ale przez to co robili na boisku jakie kosy szły to stracilem do nich szacunek.
0
I po co on nam potrzebny ?
0
Widzę że zdobywanie ostanio bramek 1 minuta w Hiszpanii stało się modne.
0
Ja widzę że trenują a nie stoja i sie gapią.
5
Humory dobre dopisuja i to najwazniejsze :)
0
Tym że sprawiedliwości nie ma . Lepiej edytuj i zmien wulgara bo szkoda bana ryzykowac..
0
Co do meczu to obysmy zagrali z takim zaangażowaniem jak ostatnio a napewno 3 pkt beda nasze :)
0
0
Wiem o tym bardzo dobrze.
0
Rozumiem na czym polega klauzula jeśli ma miec 175 mln i ktos tyle da to klub nie ma juz nic do gadania w tej sprawie. I będę się wypowiadał na jaki temat tylko zechce.Tylko szkoda że takie dziwne zasady bo jak ma 175 a ktos by dał 100 mln to i tak nic z tego..
1
Bardzo go lubię, wielka szkoda że nie wyszło mu w Barcelonie.. tak samo Giovanii jak grał w pierwszym składzie pamiętam Barcy wielki talent, oby im sie jak najlepiej wiodło !
0
Jakos musimy sobie poradzić innego wyjścia nie mamy.
0
Kurna jeszcze niech pobiorą krew i sprawdzą w labolatorium czy ma naprawdę DNA Barcy...
0
Wygrana cieszy ale za dużo tych zachwiań równowagi w tym sezonie..
0
Dobra decyzja, ale sorry gdyby ktos dał 100 mln to nie warto byłoby to zaakceptowac ? przeciez za taka kasę mamy zawodnika z górnej półki..
3
Oby dziś Sociedad urwał punkty Realowi.
0
A to numer kto by się spodziewał takiego łomotu dla Bayernu ;)
1
Narzekałem na Enrique i nie byłem za nim ostatnio jak był taki dołek , ale teraz gdy nam tak dobrze idzie nadal nie zmieniam o nim zdania bo nie bede sie osmieszał i mówił jaki to on teraz wielki jest , zreszta jeszcze nawet go nie chwaliłem po tych ostatnich dobrych meczach. A tak jak to w artykule sa tacy którzy własnie by go wywalili a teraz ma za wszelką cene zostac ... :)
1
Żeby jeszcze czasem nie płakali po meczu ;)
0
Szkoda Polaków , ale Katar ma naprawde niezły skład , w bramce Saric z Barcy i bornił kapitalnie ale co z tego jak to wszystko kasa...
1
Neymar ostatnio wymiata i to najbardziej cieszy, oby jak najwięcej bramek zdobył i trofeów z Barcą !
0
Coraz to nowsze te ciekawostki ;P
0
No no Pique szaleje ;D oby na boisku tez tylko ze z dobra forma ;)