Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę, że w naszym środowisku unosi się duch optymizmu...
hehe dobre :D
A co do meczu to Atletico napewno nie odpuści graja na dodatek u siebie i beda chcieli jak najszybciej zapewne strzelić bramke tak przeczuwam.Trzeba być w 200 % skoncentrowanym do samego końca. Awansujemy ! VeB !
0
Tylko tak mówie sobie , skoro Bartomeu tak uważa heh ;)
4
Dobrze że mecz o 21 a nie o 22 bo nie lubię o tej godzinie.
0
Noo kawał drogi do takiego Meksyku...
0
Nałożyc kary na kluby jeśli sie nalezą a pózniej zmienic przepisy ;) skoro Bartomeu mówisz że możemy kupic kogo chcemy to kupcie Reusa... :)
1
Krychowiak widac wymiata :D
2
Niech jak najszybciej sie to wszystko skończy, Laporta wróć i zrób z tym porządek.
0
Trener, asystent , dyrektor .. :D
0
Dwa mecze dla Ronaldo, wysilili się nie ma co... to było pewne że się wyratuje a bardziej że to perez to zrobi...
0
Miał okazje to wybrał P$G teraz nara.
3
Lepsze te niż ta cała zasr**** rewolucja w poziome paski bo tamte to dopiero za przeproszeniem jak szm***...
1
Ney ma rację , kara się należy.Ale znając życie to pewnie mało dostanie bo Perez już się oto postara..
1
A inna sprawa to że jakos nie widzę abym pod każdym artykułem miał polecone :) jest tak że i nie mam wcale więc nie rozumiem tego Twojego zdziwienia :)
0
Hehe a czy ja mówie dajcie mi polecony ? :) pisze to co mysle o danym artykule a inni jak chca to daja nie to nie proste :) a dwa to że jestem już długo na forum ;)
28
El Pistolero czekamy na Twoje bramki ;)
0
Jesli wybierze Real to jego sprawa skoro mu nie będzie zależało na Barcelonie to droga wolna dla takich.
2
I to sie podoba. Niech strzela chłopak każda jego brama strzelona dla Barcy cieszy :) a jeszcze bardziej jego współpraca z Leo ;)
0
I dobrze może w końcu dzięki takim transferom uda się gdzies dalej zajść w pucharach.
1
Off Top ciekawe :)
http://sport.interia.pl/klub-legia-warszawa/news-nigeryjczyk-taye-taiwo-na-testach-w-legii-warszawa,nId,1596241
No no 29 lat to jeszcze nie tak dużo a przecież to dobry zawodnik. Co więcej grał w Milanie i Marsylii.
2
Vamos Barcelona ! - Słyszymy w całym kraju
Razem tworzymy Bordo-Granatowy naród
Budujemy pomału drużyne przyszłości
Nowy styl, nowi gracze, nowe możliwości
Lata młodości u wielu przeminęły
Ale każdy z nich podbił europejskie areny
Xavi, Alexis, Puyol, Villa, Victor Valdes - to im się należą podziękowania za walkę
Tworzymy Barce nie chodzi tu o graczy
Chodzi o fanów, którymi są Polacy!
Moi rodacy zaczynamy od nowa
Visca el Barca, Viva Catalonia !
Zajebisty tekst w tej piosence :)
3
2
Niech wraca do zdrowia, każda siła na boisku będzie potrzebna teraz.
1
Pięknie brac sie za Real niech im cos wynajda nieprawidłowego.Co do Ronaldo jak mu dadzą karę 2 spotkan to będzie jakis żart.Nie mówię tu o 4 miesiącach jak Suarez ale 2 spotkania za takie chamstwo ? Kpina będzie.
0
Wspaniały piłkarz.Szkoda że przychodzi taki czas że tacy piłakrze musza kończyc kariery.
1
Spadać od nich, możecie sobie pomarzyć jeśli chodzi o transfer definitywny.Jedynie wypożyczenie może ale gdyby mieli zapewnione miejsce w składzie.
2
Mimo tego że nie przepadamy czasem za Busquets podczas ustalania składu, i że dobrze byłoby gdyby posiedział na ławie to na sprzedaz on nie powinien być.
7
Wybierze to co będzie dla niego najlepsze ;)
4
Oglądałem ten mecz i to była jedna wielka tragedia... skład taka paka a oni przegrywaja z kims takim, masakra.
1
Wywalczyć awans z Atletico i wygrac z Villarreal będzie pięknie :)
4
Niech wybiorą nowego prezydenta a potem sie zajmą sprowadzeniem klasowego dyrektora sportowego.