Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Taaa napewno chciał
5
Szkoda że nie zamierza Suareza wpuścic .. ciekawe jak ma gole zdobywac na ławie...
1
Współpraca Messi -Neymar najepsza na świecie !
0
hahaah cos pieknego Neymarr x2 ! :)
0
Ołlł yeaaa Neymar ! :)
1
No czego on Suareza nie wpuszcza....
0
tak ;)
0
Kurde, gramy w przewadze i takie błedy w obronie nadal :/
1
Mówiłem że Elche tego w drugiej połowie nie skonczy w 11 :P
0
Wszystko ładnie ale błedy w obronie mnie dzis o zawał przyprawiaja !
0
I właśnie Leo pobił rekord bramek w styczniu ! :)
0
Karny i Messi gooooooolllll :)
0
Dzieki ;)
0
Ciul kurna z tym że nie ugryzł jak Suarez, ale takich zachowan w piłce byc nie powinno i trzeba tępic takie cos karą !
89
Suarez kare poniósł, Ronaldo powinna spotkac tezz kara. Sprawiedliwosc musi być.
0
Teraz w drugiej dołozyc z jedną/dwie bramki i mecz na zero :)
0
Kolejna żółta, ten mecz w 11 nie zakoncza chyba ;P
3
A pamiętam jak niektórzy chcieli opchnąć Pique do Manchester United ... pozdro dla nich. Gerard odzyskał formę i trzeba się cieszyć z tego ;)
1
Pique przyjęcie i strzał jak rasowy snajper :D
0
Pique waka waka napadzior ! :D
1
Leo jaka piła....
0
Kurde za nerwowo... ;/
0
Ale brameczka byłbaby
0
kurde fakt ale mam stream ! :D
0
Cos mecz sie opoznia juz 18:03 :)
0
http://riderhd.org/2.html
Macie link HD
0
Zaczynamy ! do zera ich do zera ! :)
0
Obrońcy go upilnują miejmy nadzieje :)
0
ja prd co za farciarze..........
0
hahhha lol karny