2

Taaa napewno chciał

5

Szkoda że nie zamierza Suareza wpuścic .. ciekawe jak ma gole zdobywac na ławie...

1

Współpraca Messi -Neymar najepsza na świecie !

0

hahaah cos pieknego Neymarr x2 ! :)

0

Ołlł yeaaa Neymar ! :)

1

No czego on Suareza nie wpuszcza....

0

tak ;)

0

Kurde, gramy w przewadze i takie błedy w obronie nadal :/

1

Mówiłem że Elche tego w drugiej połowie nie skonczy w 11 :P

0

Wszystko ładnie ale błedy w obronie mnie dzis o zawał przyprawiaja !

0

I właśnie Leo pobił rekord bramek w styczniu ! :)

0

Karny i Messi gooooooolllll :)

0

Dzieki ;)

0

Ciul kurna z tym że nie ugryzł jak Suarez, ale takich zachowan w piłce byc nie powinno i trzeba tępic takie cos karą !

89

Suarez kare poniósł, Ronaldo powinna spotkac tezz kara. Sprawiedliwosc musi być.

0

Teraz w drugiej dołozyc z jedną/dwie bramki i mecz na zero :)

0

Kolejna żółta, ten mecz w 11 nie zakoncza chyba ;P

3

A pamiętam jak niektórzy chcieli opchnąć Pique do Manchester United ... pozdro dla nich. Gerard odzyskał formę i trzeba się cieszyć z tego ;)

1

Pique przyjęcie i strzał jak rasowy snajper :D

0

Pique waka waka napadzior ! :D

1

Leo jaka piła....

0

Kurde za nerwowo... ;/

0

Ale brameczka byłbaby

0

kurde fakt ale mam stream ! :D

0

Cos mecz sie opoznia juz 18:03 :)

0

0

Zaczynamy ! do zera ich do zera ! :)

0

Obrońcy go upilnują miejmy nadzieje :)

0

ja prd co za farciarze..........

0

hahhha lol karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?