Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A idz pan w pi*** ... mielismy taką szanse, tak blisko bylismy Realu.. Też pisałem o tym że mozemy grac pieknie, a najwazniejszego meczu nie wygrac bo to trofea na koniec sezonu sie liczą. A ten mecz co jak co ale był bardzo ważny ! Ale raz to że Alves zachował sie jak dziecko, dwa że Malaga grała antybutbol autobusem, trzy sędziowanie kolejny raz dramat ale juz nie zrzucam winy na sędziów, cztery że Enrique nie potrafił wymyślec planu na Malage i do w dodtaku na Camp Nou, nadal uważam o nim swoje. I ostatnie zagralismy koszmarnie !
0
Bartra sobie zagra. A przy takim przebiegu dzisiejszego spotkania i to na dodatek pod koniec to dziwne to nie jest że tak sie stało.
1
Tak na 5 lat dac mu przeciez on do 37 roku zycia utrzyma forme ! :)
1
Macie swojego Alvesa i nowy kontrakt ! haha jak Martin popełnił bład to najazd a Alves jeszcze gorszy bo jak dziecko ! A Ci co wychwalaliście nadal Enrique to macie na Malage nie potrafił wymyslec palnu i to w sytuacji gdy był punkt straty do Realu... ja tam za nim nadal nie byłem i nie będe !
2
Szkoda tych ludzie na stadionie dzis
1
Malaga zagrała paskudnie autobusem ale ten autobus nas wydymał ! A Alves jeszcze bardziej ...
1
Hhaha macie wielkiego Enrique jak po tych wygranych go wychwalaliście a on nie potrafił wymyslic planu na Malage !
0
No i ciul z tych wygranych jak było tak blisko i znowu będzie zapewne -4 ! ;/
0
I nawet remisu nie będzie nosz ja prd...
1
To wszystko przez to że cały tydzien było tylko ze nasi lepsi od Realu ;/
0
No ja yebie jak to mozna było zyebac !!
0
Pedro hahaha ja prd !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
No to wygralismy :(
0
0
Hahha jeszcze Pique zawieszony
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Złodzieje nie było spalonego !!!
0
Hahaa który to juz dzis ? 20 spalony ?
0
Czemu taki mecz musiał nadejsc teraz jak tracimy tylko punkt ehh
0
Remis to będzie cud !
6
Komentarz usunięty
0
18 min..
1
Tylko spalone ciągle i wrzutki na trybuny a by to uj !
0
Podziękujmy Alvesovi, a on chce kontrakt na 3 lata i to juz ostatni najwyzszy :)
1
Miec -1 do Realu i przegrywac z Malaga na Camp Nou, bezcenne !
1
Kurna no nic nie wychodzi jak na złośc ...
0
Kurde noo 26 min ....
1
Rakitic wchodzi !
0
Musi cos wpaść szybko bo będzie zle !