0

Żółta Suarez

1

Jak narazie to kiepsko..

0

Własnie strzały zza pola karnego !

0

Alves biała chusteczka :D

1

No prosze a jednak Mou zmądrzał po odejsciu z Realu :)

1

Haha dla Montoi miejsca juz nie ma :) ale przeciez to pewne bo Alves sie tym razem by wkurzył i krzesełko rozwalił :) jazda po 3 pkt !

0

Hehe Polska miażdzy :D

0

Przydatna mecz dla każdego kibica myslę na temat rywala ;)

1

Widze ze dzis pełna zagodnosć dziennikarzy. Bardzo dobry skład jak na Granade. Choc jak zwykle dla Martina nie ma miejsca.. ale to sie jeszcze okaze gdy bedzie oficjalne.

2

Na Eibar sobie poradzimy bez nich, niech sie lepiej wykartkują, nie ma co ryzykowac.

0

No dziś im sie raczej nie zanosi na jakikolwiek punkt, tylko porażka. Myśle ze Barca dziś sie wyładuje na nich.

0

Mam tylko nadzieję że te plany na najbliższe zwycięstwa sie spełnią.

0

Luis odzyskał pewnośc siebie, i teraz bramki powinny być tylko formalnością w meczach :)

0

Noo to szykuje się cięzka przeprawa..

1

Wiecie może o ktorej przyjezdza jutro autobus do Granady ? o 16 tak ? :) a co do meczu musimy to wygrać nie ma innej opcji, strata pkt. ewidentinie nie wchodzi w grę. VeB !

16

Za takie zachowanie jak dziecko Alves powinien na ławeczke posiedziec, skoro mu nie pasi że na 15 minut wchodzi Adriano bo to tez jest dobry gracz i zasługuje na minuty...

0

Leo to coraz częsciej jest pomijany w takich akcjach...

1

Nic dziwnego skoro taki uśmiechnięty, gra w najlepszym klubie, pewne miejsce w składzie i zarobki poszły ostro w góre..

0

Heh no zdjęcie i opis do niego genialny ! :)

0

Bardzo śmieszne :)

0

Tak jak to zostało napisane, nic nie trwa wiecznie i pewne jest że zmiany przyjda na jego pozycji.

0

Danilo drug Douglas ? widziales choc jego mecze ? bo ja tak i jest to super zawodnik !

0

Jestem za usunięciem Kataru jako sponsora z koszulek.

0

Hhaha ta mina Leo no wymiata ! :D

3

Wczoraj kibice Feyenoord pokazali własnie klase...

0

No ja tak samo w końcu dla Leo nie ma rzeczy niemożliwych ! :)

1

A nawet mi nie przypominaj.. masakra. Nie, nie jestem happy :D

3

Pieknie się trafiło Realowi :D a co do Manzano to jak na swój młody wiek i małe doświadczenie jest dobrym arbitrem.

3

Pogba by rządził w środku pole w Barcelonie, to jest pewne. On sobie potrafi poradzic bez problemu z 3 zawodnikami. Wielkie wzmocnienie byłoby gdyby dołączył do FCB. Do niego jeszcze kupic Danilo i mamy dwa świente transfery.

1

No sorry ale przesadzili i to totalnie.. ale spoko oni tam sobie rządzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?