Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żółta Suarez
1
Jak narazie to kiepsko..
0
Własnie strzały zza pola karnego !
0
Alves biała chusteczka :D
1
No prosze a jednak Mou zmądrzał po odejsciu z Realu :)
1
Haha dla Montoi miejsca juz nie ma :) ale przeciez to pewne bo Alves sie tym razem by wkurzył i krzesełko rozwalił :) jazda po 3 pkt !
0
Hehe Polska miażdzy :D
0
Przydatna mecz dla każdego kibica myslę na temat rywala ;)
1
Widze ze dzis pełna zagodnosć dziennikarzy. Bardzo dobry skład jak na Granade. Choc jak zwykle dla Martina nie ma miejsca.. ale to sie jeszcze okaze gdy bedzie oficjalne.
2
Na Eibar sobie poradzimy bez nich, niech sie lepiej wykartkują, nie ma co ryzykowac.
0
No dziś im sie raczej nie zanosi na jakikolwiek punkt, tylko porażka. Myśle ze Barca dziś sie wyładuje na nich.
0
Mam tylko nadzieję że te plany na najbliższe zwycięstwa sie spełnią.
0
Luis odzyskał pewnośc siebie, i teraz bramki powinny być tylko formalnością w meczach :)
0
Noo to szykuje się cięzka przeprawa..
1
Wiecie może o ktorej przyjezdza jutro autobus do Granady ? o 16 tak ? :) a co do meczu musimy to wygrać nie ma innej opcji, strata pkt. ewidentinie nie wchodzi w grę. VeB !
16
Za takie zachowanie jak dziecko Alves powinien na ławeczke posiedziec, skoro mu nie pasi że na 15 minut wchodzi Adriano bo to tez jest dobry gracz i zasługuje na minuty...
0
Leo to coraz częsciej jest pomijany w takich akcjach...
1
Nic dziwnego skoro taki uśmiechnięty, gra w najlepszym klubie, pewne miejsce w składzie i zarobki poszły ostro w góre..
0
Heh no zdjęcie i opis do niego genialny ! :)
0
Bardzo śmieszne :)
0
Tak jak to zostało napisane, nic nie trwa wiecznie i pewne jest że zmiany przyjda na jego pozycji.
0
Danilo drug Douglas ? widziales choc jego mecze ? bo ja tak i jest to super zawodnik !
0
Jestem za usunięciem Kataru jako sponsora z koszulek.
0
Hhaha ta mina Leo no wymiata ! :D
3
Wczoraj kibice Feyenoord pokazali własnie klase...
0
No ja tak samo w końcu dla Leo nie ma rzeczy niemożliwych ! :)
1
A nawet mi nie przypominaj.. masakra. Nie, nie jestem happy :D
3
Pieknie się trafiło Realowi :D a co do Manzano to jak na swój młody wiek i małe doświadczenie jest dobrym arbitrem.
3
Pogba by rządził w środku pole w Barcelonie, to jest pewne. On sobie potrafi poradzic bez problemu z 3 zawodnikami. Wielkie wzmocnienie byłoby gdyby dołączył do FCB. Do niego jeszcze kupic Danilo i mamy dwa świente transfery.
1
No sorry ale przesadzili i to totalnie.. ale spoko oni tam sobie rządzą.