1

Nie rozśmieszaj mnie, Ty chyba nie wiesz kto to jest Leo Messi, co zrobił i co robi w tym sezonie dla Barcy.

50

Leo nie jest robotem i ma prawo do słabszego meczu, wiec nie ma co się czepiac o dzis !

1

Bo bramkarz był na równi z Leo wiec nie ma mowy o spalonym.

0

No to słucham co masz do powiedzenia.

0

Sugerujesz coś ?

21

I tak Wam powiem że Suarez szybko odnalazł pewnosc siebie, bo ja wiemy kawał czasu od poczatku sezonu nie grał :)

1

Bardzo dobry mecz Rakiticia.

0

Jak ktos tu widział spalonego to potrzebne mu sa okulary..

3

Brawo Jordi oby więcej. Pewnie sie wykartkuje w kolejnym meczu, bo dwóch w jednym spotkaniu to za bardzo podejrzane. Pamiętacie sytuacje Realu z kartkami Ramosa i chyba Pepe przed GD ? ;D

0

Niezle się wykartkował, ale słaby mecz dzis rozegrał.

15

Najbardziej cieszy coraz lepsza forma El Pistolero :)

2

Jest zwycięstwo :) VeB !!! :)

8

Ludzie to ze Leo nazywa sie Messi to nie znaczy ze ma ładować co mecz bramki, to nie robot a człowiek.

0

I po co spamujesz ?

3

Hhahaha Suarez schodzi no jaja

2

Przeciez Luis mógł spokojnie strzelac ale zachował się jak na kolegę z zespołu kapitalnie ! :)

3

Suarez wie że Leo goni Ronaldo :)

1

Gooll :) ładne zachowanie Suareza :)

1

Rafa wchodzi :)

2

A myslalem ze Alba zólta xd

0

Ja bym na miejscu zarządu w poniedzialek usiadł do przedłuzenia kontraktu z Alvesem o 3 sezony.

1

Bartra popełnił błąd, ale pewnie za Alvesem i tak wiekszosc tutaj bedzie ...

0

Kurna i po co to było !

0

Masakra karny ! ;/

1

El Pistolero !!!!!!!!!!!!!!!!

0

W drugiej trzeba im dołozyć ze 2 bramki dla swiętego spokoju.

9

Niezle Brawo !

18

Hhaha Enrique jaki trik ;d

0

Rakiticccccccccc

1

Ładnie Xavi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?