Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie rozśmieszaj mnie, Ty chyba nie wiesz kto to jest Leo Messi, co zrobił i co robi w tym sezonie dla Barcy.
50
Leo nie jest robotem i ma prawo do słabszego meczu, wiec nie ma co się czepiac o dzis !
1
Bo bramkarz był na równi z Leo wiec nie ma mowy o spalonym.
0
No to słucham co masz do powiedzenia.
0
Sugerujesz coś ?
21
I tak Wam powiem że Suarez szybko odnalazł pewnosc siebie, bo ja wiemy kawał czasu od poczatku sezonu nie grał :)
1
Bardzo dobry mecz Rakiticia.
0
Jak ktos tu widział spalonego to potrzebne mu sa okulary..
3
Brawo Jordi oby więcej. Pewnie sie wykartkuje w kolejnym meczu, bo dwóch w jednym spotkaniu to za bardzo podejrzane. Pamiętacie sytuacje Realu z kartkami Ramosa i chyba Pepe przed GD ? ;D
0
Niezle się wykartkował, ale słaby mecz dzis rozegrał.
15
Najbardziej cieszy coraz lepsza forma El Pistolero :)
2
Jest zwycięstwo :) VeB !!! :)
8
Ludzie to ze Leo nazywa sie Messi to nie znaczy ze ma ładować co mecz bramki, to nie robot a człowiek.
0
I po co spamujesz ?
3
Hhahaha Suarez schodzi no jaja
2
Przeciez Luis mógł spokojnie strzelac ale zachował się jak na kolegę z zespołu kapitalnie ! :)
3
Suarez wie że Leo goni Ronaldo :)
1
Gooll :) ładne zachowanie Suareza :)
1
Rafa wchodzi :)
2
A myslalem ze Alba zólta xd
0
Ja bym na miejscu zarządu w poniedzialek usiadł do przedłuzenia kontraktu z Alvesem o 3 sezony.
1
Bartra popełnił błąd, ale pewnie za Alvesem i tak wiekszosc tutaj bedzie ...
0
Kurna i po co to było !
0
Masakra karny ! ;/
1
El Pistolero !!!!!!!!!!!!!!!!
0
W drugiej trzeba im dołozyć ze 2 bramki dla swiętego spokoju.
9
Niezle Brawo !
18
Hhaha Enrique jaki trik ;d
0
Rakiticccccccccc
1
Ładnie Xavi