Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Celne podania to nie wszystko na jego pozycji.
0
Chce to niech idzie ...
0
Dla mnie najgorsze mistrzostwo, szkoda tego.
0
A ciul wie juz ;)
0
Pierwsze slysze o gosciu , jeszcze gorszy zapewne od Douglasa.
0
Zubi wygląda jak na wędke pod biedrą.
0
Pracuj i ucz sie a kto wie może cos z Ciebie będzie w przyszłosci ;)
3
I bardzo dobrze , niech Zubi i Bartomeu wypie*** jak najszybciej razem z z innymi.
0
Wiem że ma, ale świezosci w zespole nigdy za wiele .
3
No bo dla mnie to Montoya to powinien zostac i zajac miejsce Alvesa , czas najwyzszy.
0
Musimy jakoś to przetrwać, ale przykre to bedzie gdy kluby beda robiły tranfery i wzmacniały sie kapitalnymi zawodnikami a Barca nie..
0
Odejdz juz z Barcy tak bedzie najlepiej.
0
Jak dla mnie Alexis z Atletico ;) ale wszystkie fajne :)
0
No to juz wiemy że kolorowo to z nim nie będzie.
0
Jak przedłuża mimo tego nakazu kontrakt z Alvesem to mnie cos trafi.
0
Trzeba sie z tym pogodzic i tyle w temacie.
1
Tak jak juz to mówiłem wiele razy, Busquets wie że jest nietykalny i zawsze zagra nawet jak formy brak.
0
Niech się cmokną , poradzimy sobie bez tego.
0
No to czas zrzucic te słodkości i nie tylko ;)
0
Jackson na obrazku : Taka łapa ! Nie ma lipy ! :D
0
Ja bym sie nawet nie zastanawiał : Barca ! :)
0
Pep dyrektorem sportowym ? :) jakos sobie nie wyobrażam innej opcji dla niego niz trener :)
0
To przecież było pewne że nie skrócą zakazu.
0
I tak ten transfer to nieporozumienie .
0
Pora brać się do ostrej pracy, ważne " egzaminy " przed Barca w 2015 roku,oby zdała je z powodzeniem.
5
Szkoda że Tata nie mógł zostac w Barcelonie na choćby jeden sezon właśnie ten i aby miał kase na transfery tak jak Enrique. Uważam że pokazał by swoja wartość.
0
Ale jest dobry i młody , zawsze moze sie zmienic ;)
0
Szkoda że już nie bedą reprezentować klubowych barw...
4
I niech Ci sie Alexis dobrze wiedzie bo jestes kapitalnym zawodnikiem , szkoda tylko ze musiałes odejść..
3
Juanzaj to jest fajny typ zawodnika.