Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Coś jest nie tak z kamerą w City vs United.
0
@marcin62 wungiel zdrowy dla kiszek.
1
@Ptasior piękna jest, oldschoolowa.
1
@Ptasior https://www.instagram.com/reel/CrdO5lwgf1_/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==
2
@Ptasior byłem na meczu w Gdańsku z Lechia kiedy debiutował, ehhh...
8
@KrychaFCB przedawnił się, nie musi go płacić.
3
@KrychaFCB czarny to ten tłuk ma PR.
0
@sidi12843 jednak gwizdnie. Koniec.
0
@derlysy1979 Oczko czy to Ty?
2
@escarabajo ani to, ani to. Zwykły dzień z pamiętniczka...
7
@escarabajo jak patrzyłem na roznegliżowane bagiety to zadzwonili po Julki :(
6
@Medium to "u lala" wypłynęlo prosto z serca, słychać wyraźnie.
0
@Barca1922 uwierz mi, że jakby było więcej info to już byłoby to tu szeroko komentowane i wklejane raz po razie.
4
@Kluivert_P wygląda wyjątkowo świeżo i smacznie.
0
@IronSanHybrid ten to się chyba zaciągnął maryśki jak nabierał powietrza przy jachcie pełnym hipisów.
1
@HighestInTheRoom jakby obcy z odmętów odległej galaktyki chcieliby złożyć wizytę na naszej planecie w dzisiejszych czasach, w pojazdach antygrawitacyjnych i zobaczyliby ten szajs, który się odwala to machneliby macką albo 3 palczasta dłonią i stwierdziliby "a yebać tych matołów". Myślę, że w czasach renesansu rasa ludzka wypadła by lepiej.
1
Sprawa z Marciniakiem cyk i pyk, nikt już nie mówi i nie pamięta o lex Tusk.
1
Clown world we live in.
1
@Kessie guziki Laporty:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Medium Mes kopał w boczną siatkę bo myślał, że to za 3 punkty.
1
@Medium a tu widzę pełna wersja. No i już mi się mały cygan nie podoba z jego koleżkami.
0
Apel do Messiego!
1
Jedno jest pewne, Benzema u Arabów będzie się czuł jak u siebie.
1
@Deviler Marc-Andre Thc Stegen.
0
@Kessie to jest mała syrenka w wersji netflix. Ryby też tak mają osadzone oczy żeby lepiej widzieć w oceanie.
8
Włączyłem KS a tam borek wychwala salceson z musztarda. I już nie oglądam.
4
@wasacz najwyraźniej lubi jak się buja nad nią włochata kula.
4
@AFA90 nie było info o zabiegu.
1
@zodiak_10