1

@FCB24 tak, to nie jest targ niewolników.

2

@kynio302 było o włos od "co 2 głowy to nie jedna"

6

@shahman koleś nawet nie ma zadrapania... U swoich ziomalii w miescie został legendą.

5

@Criss18Barca ceny mieszkań w Rzeszowie minus 35% ceny w godzinę.

0

@Joe_Pesci a Messi to co? Już to zrobił.
*A dobra, Copa Libertadores tam jest.

1

@kondzix2115 tożsamość?

0

@Faro dzięki :)

0

@Faro jest gdzieś w tv czy coś?

1

@Deviler po serze rycki rosnom cycki.

2

@esem91 aligatory/krokodyle.

7

Czwartek godzina 16 a ja nie ukrywam, że ciągle mnie trzyma mega satysfakcja z wczorajszego rozstrzygnięcia City Real :)

0

W niedzielę derby Sevilli i Inter z Napoli, całkiem spoko.

0

@wasacz w Jurgenie?

2

@PatrychoO tfu na tego purchla.

0

@Encore o kurła ale dryblas.

2

@pioz123 smutne i nudne kanapki.

1

@MesQueUnClub96 Henry, Ibra, Ronaldo, Ronaldo Nazario, Suarez, Vieri, Szewczenko, Adriano, Inzagi, Pele, Maradona, Benzema, Eusebio, Messi?, Rivaldo, Romario, Baggio, Ronaldinio.

0

@Emhyr zauważyłem już dawno, że się zaziomalili. Na treningu razem, migawki z tunelu to też zawsze obok siebie i rozmowy.

0

@Ptasior e tam, pełne deszczówki i każda. Banda mięczakow.

7

@ClassicRock a teraz inni ryzykują swoje żeby dziadka znieść z konkretnej góry. Pasja pasją a starość starością. Egoista.

1

Kimmich, Haaland, Mbappe, Vinicius i Salah. Tak widzę letnie okienko sugerując się "logiką" El Smrundo Deportivo. No i Messi.

0

@Kessie mog rzucić niezłą podkręconą w tym momencie.

1

I Czygryński na szefa klubowej kafejki.

0

Vieri jaki dziad.

1

@Kessie Dembele jaki zatroskany.

0

@ranger3120 wygląda jak The Rock.

0

@ProMILs poza tym w końcówce banana są robaki...

1

@kynio302 wyglądu tu jakby miał pod tym mundurodresem rusztowanie z bambusa żeby móc stać wyprostowanym.

0

Na stronie Realu info, że łukaszenka w śpiączce. Prawda to?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?