Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB24 tak, to nie jest targ niewolników.
2
@kynio302 było o włos od "co 2 głowy to nie jedna"
6
@shahman koleś nawet nie ma zadrapania... U swoich ziomalii w miescie został legendą.
5
@Criss18Barca ceny mieszkań w Rzeszowie minus 35% ceny w godzinę.
0
@Joe_Pesci a Messi to co? Już to zrobił.
*A dobra, Copa Libertadores tam jest.
1
@kondzix2115 tożsamość?
0
@Faro dzięki :)
0
@Faro jest gdzieś w tv czy coś?
1
@Deviler po serze rycki rosnom cycki.
2
@esem91 aligatory/krokodyle.
7
Czwartek godzina 16 a ja nie ukrywam, że ciągle mnie trzyma mega satysfakcja z wczorajszego rozstrzygnięcia City Real :)
0
W niedzielę derby Sevilli i Inter z Napoli, całkiem spoko.
0
@wasacz w Jurgenie?
2
@PatrychoO tfu na tego purchla.
0
@Encore o kurła ale dryblas.
2
@pioz123 smutne i nudne kanapki.
1
@MesQueUnClub96 Henry, Ibra, Ronaldo, Ronaldo Nazario, Suarez, Vieri, Szewczenko, Adriano, Inzagi, Pele, Maradona, Benzema, Eusebio, Messi?, Rivaldo, Romario, Baggio, Ronaldinio.
0
@Emhyr zauważyłem już dawno, że się zaziomalili. Na treningu razem, migawki z tunelu to też zawsze obok siebie i rozmowy.
0
@Ptasior e tam, pełne deszczówki i każda. Banda mięczakow.
7
@ClassicRock a teraz inni ryzykują swoje żeby dziadka znieść z konkretnej góry. Pasja pasją a starość starością. Egoista.
0
POV
https://www.instagram.com/p/CsTyrNhNUCS/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
1
Kimmich, Haaland, Mbappe, Vinicius i Salah. Tak widzę letnie okienko sugerując się "logiką" El Smrundo Deportivo. No i Messi.
0
@Kessie mog rzucić niezłą podkręconą w tym momencie.
1
I Czygryński na szefa klubowej kafejki.
0
Vieri jaki dziad.
1
@Kessie Dembele jaki zatroskany.
0
@ranger3120 wygląda jak The Rock.
0
@ProMILs poza tym w końcówce banana są robaki...
1
@kynio302 wyglądu tu jakby miał pod tym mundurodresem rusztowanie z bambusa żeby móc stać wyprostowanym.
0
Na stronie Realu info, że łukaszenka w śpiączce. Prawda to?