Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że Napoli z Milanem nakłada się na PSG z Lyonem :(
3
@bartas97 widziałem ten komentarz, jakaś blond dewota z kościelnym wykształceniem to pisała, nic dziwnego.
0
@paweldunajecfcb czy tylko ja widziałem, że ruscy machali biała flaga? Chcieli się poddać.
10
@Colon Gavi też by tak leciał slizgiem ale głową do przodu.
2
@AduŚ07 Wina Porto.
8
@Kuba_1 pierwsze trofeum z Argentyna. Dał upust wszystkim emocjom, które kumulował przez tyle lat bycia pod presją w swoim kraju.
0
Osimhen kontuzja i może nie zagrać z Milanem w LM.
5
@MesQueUnClub96 a u nas z Messim :)
0
@FcPortoFan1999 podziwiam Twoj optymizm, że miałeś na to jeszcze jakiekolwiek nadzieje, mówię to bez sarkazmu i ironii. Moim zdaniem Lewy bardziej będzie strzelał co któryś mecz w najlepszym przypadku, czasy kanonady z Niemiec już się skończyły. Ale może się bardzo myle. Wolałbym żeby sprawdził się Twój scenariusz i znowu był na absolutnym topie. Może przyjście Leo i asysty to spowodują?
0
@FcPortoFan1999 szczerze to ani on nie wygląda na lidera ani nigdy nie miałem wrażenia, że na takiego go kreują... Ale wiem co masz na myśli. Zobaczymy :)
0
Ten cały Sebastián Beccacece, nowy trener Elche wygląda jak Roark Jr z Sin City (żółty drań), no bez kitu. Przynajmniej na zdjęciu z artykułu.
0
@FcPortoFan1999 dlaczego?
0
@FcPortoFan1999 sztab kryzysowy na wypadek powrotu Messiego.
0
@Janas11224 wygląda jak Darth Vader.
2
@TaughtMule zwykła Menta z tego typa.
1
@IronSanHybrid ewidentnie nie chciał dłużej blokować jezdni. Samarytanin, filantrop, mecenas jazdy autokarem.
7
Rekord pobity o 19 melonow! WOŚP zebral 243 259 378 zl! In your ugly face pisowce!
0
@Zoker Daro Lew. Prawidłowa odpowiedź.
0
@mrboom a, ok ;)
0
@mrboom grały wczoraj rewanż z Romą i wcisnęły manitkę.
4
W sobotę liga angielska wraca z przytupem, City z Liverpoolem.
0
@Emhyr ostatnio to ledwo popiardujący motorek na parę niestety.
1
@Emhyr mało tego, gole z nimi kasują te z mundialu!
0
@Vhaeraun bierz 2 synek.
3
@Essos Cwiąki chciał se zrobić fryzurę ala nowy Ter Stegen ale coś nie pyklo.
0
Dziś Gavi vs krewcy Szkoci. Oby bez brutalności i urazów.
1
Ja chrzanie, za oknem zima stulecia...
3
@bartas97 Anton Chigurh
3
@wasacz a na dniach nie przeszło przez ich parlament przypadkiem, że się zgadzają?
0
@barcelonaLM jak zamykają Maka to wiedz, że jest naprawdę źle.