0

Szkoda, że Napoli z Milanem nakłada się na PSG z Lyonem :(

3

@bartas97 widziałem ten komentarz, jakaś blond dewota z kościelnym wykształceniem to pisała, nic dziwnego.

0

@paweldunajecfcb czy tylko ja widziałem, że ruscy machali biała flaga? Chcieli się poddać.

10

@Colon Gavi też by tak leciał slizgiem ale głową do przodu.

2

@AduŚ07 Wina Porto.

8

@Kuba_1 pierwsze trofeum z Argentyna. Dał upust wszystkim emocjom, które kumulował przez tyle lat bycia pod presją w swoim kraju.

0

Osimhen kontuzja i może nie zagrać z Milanem w LM.

5

@MesQueUnClub96 a u nas z Messim :)

0

@FcPortoFan1999 podziwiam Twoj optymizm, że miałeś na to jeszcze jakiekolwiek nadzieje, mówię to bez sarkazmu i ironii. Moim zdaniem Lewy bardziej będzie strzelał co któryś mecz w najlepszym przypadku, czasy kanonady z Niemiec już się skończyły. Ale może się bardzo myle. Wolałbym żeby sprawdził się Twój scenariusz i znowu był na absolutnym topie. Może przyjście Leo i asysty to spowodują?

0

@FcPortoFan1999 szczerze to ani on nie wygląda na lidera ani nigdy nie miałem wrażenia, że na takiego go kreują... Ale wiem co masz na myśli. Zobaczymy :)

0

Ten cały Sebastián Beccacece, nowy trener Elche wygląda jak Roark Jr z Sin City (żółty drań), no bez kitu. Przynajmniej na zdjęciu z artykułu.

0

@FcPortoFan1999 dlaczego?

0

@FcPortoFan1999 sztab kryzysowy na wypadek powrotu Messiego.

0

@Janas11224 wygląda jak Darth Vader.

2

@TaughtMule zwykła Menta z tego typa.

1

@IronSanHybrid ewidentnie nie chciał dłużej blokować jezdni. Samarytanin, filantrop, mecenas jazdy autokarem.

7

Rekord pobity o 19 melonow! WOŚP zebral 243 259 378 zl! In your ugly face pisowce!

0

@Zoker Daro Lew. Prawidłowa odpowiedź.

0

@mrboom a, ok ;)

0

@mrboom grały wczoraj rewanż z Romą i wcisnęły manitkę.

4

W sobotę liga angielska wraca z przytupem, City z Liverpoolem.

0

@Emhyr ostatnio to ledwo popiardujący motorek na parę niestety.

1

@Emhyr mało tego, gole z nimi kasują te z mundialu!

0

@Vhaeraun bierz 2 synek.

3

@Essos Cwiąki chciał se zrobić fryzurę ala nowy Ter Stegen ale coś nie pyklo.

0

Dziś Gavi vs krewcy Szkoci. Oby bez brutalności i urazów.

1

Ja chrzanie, za oknem zima stulecia...

3

@bartas97 Anton Chigurh

3

@wasacz a na dniach nie przeszło przez ich parlament przypadkiem, że się zgadzają?

0

@barcelonaLM jak zamykają Maka to wiedz, że jest naprawdę źle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?