Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@shahman grali w myśl zasady "kto bliżej ten stoi", wszystko zgodnie z przepisami, gramy dalej.
1
Najgorzej
https://www.instagram.com/reel/CpSB9U6gAhf/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
1
@Rust_Cohle za gowniaka jak byłem w kinie na 8 Mili i puścili ten bit w finałowej walce to się prawie skichalem, o matulu jakie to było i jest przepyszne.
0
@LaRoja mecz:
1
@AlexDark00 w tej trąbie ma lepsze pokredlo niż najlepszy z naszych kadrowiczów.
0
@DonMatteo901 elephantinio.
2
@macio_944 uważaj na bandziorkow, w tym mieście to nie przelewki.
1
@Jakchcesz *chociaż przeszedłem D1 i D2, bawiłem się świetnie. Tylko w 2 nie ogarniałem tej kostki do transmutacji i to mnie denerwowało.
1
@Jakchcesz żadne Diablo uje muje, tylko stare dobre Baldurs Gate ❤️
2
Wiedziałem, że Christensen złapie kontuzje, nie wiem jak ale po prostu wiedziałem.
6
@macio_944 przywieź oscypki.
0
@DamianBarcaCule tak jak kolega napisał :)
8
Włochy - Anglia dzisiaj, całkiem całkiem.
2
@Ptasior czekam aż T34 wejdą do akcji.
3
@Mario96w są Dziady Mickiewicza i są chińskie dziady.
2
@Donnie_Darko rzucił zaklęcie fireballa.
1
@ObiwanKenobi a nie wiem nawet wiesz, nie konfrontowałem tego. Może później zgłębię skoro poddajesz to w wątpliwość. Może coś jest na rzeczy i masz rację.
2
@kamil9040 a dlaczego sie nie mówi o znalezionych 751 grobach dzieci na terenie dawnej kanadyjskiej szkoły z internatem prowadzonej przez katolickich księży i zakonnice?
3
@shahman przynajmniej na zewnątrz lokalu a nie w środku.
0
@marko111122 coś czuję, że nie doczeka do jej końca i tak.
0
@Ksavix Twój szlak rozpoznam po brązowej smudze na Duluxie.
0
@GadulkiGembulki_FCB :(
1
Kiedy na tinderze muniak ma matcha z tebasem:
https://www.instagram.com/reel/Cp0f0UVrmfz/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
0
Komentarz usunięty
1
@Michu94 to odwrócenie tego :)
5
@Michu94 no i już mi się podobasz.
1
@Cotutajsiedzieje żarty żartami ale pięknie mu siedzi ta koszulka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@barcanawieki poważnie?
0
@BoreekxD spoko, to był tylko niewinny joke :)