Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@konrad1661 dołożyłbym troche i kupił Scott Aspect 950.
4
@gumaz oddanie moczu na komórkę.
0
Gdyby aktualna forma Barcy była Shakirą:
https://www.instagram.com/reel/Cp0gHFsr_LU/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
0
@LS z angielska gooch.
2
@IronSanHybrid ludzki próg zwalniający. 5 zł netto na godzinę.
0
@Sau_Ron NAPPLET!
3
@AmigoBlancos a koń ma 1 kość mniej niż człowiek.
17
@lucas/catalan okropna.
0
@Herato kiedyś Pep powiedział, że nigdy ani w Bayernie ani w City nie prosił włodarzy klubu o Messiego.
1
@kynio302 17 lat trenowania i by strzeliła kamerzyscie w oko.
4
Piękne to:
Więcej niż Klub.
https://www.instagram.com/reel/CqXIc0tPK-R/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
1
@kynio302 bardzo ślone są. Makłowicz to porównał do mocnego w smaku sera.
0
@Essos Juve z Interem o tej samej porze jeszcze.
1
@Fabik87 no w końcu napije się czegoś ciepłego!
4
@Rastafarnianin kiedy to zniosą? Wiadomo już? Bo tak jak wtedy wszedłem to nie mogę wyjść a nie chce przypału z policja.
0
@Nazio87 polecam Ci też kanał Przesłuchania Morderców, szczegolnie odcinki z pułkownikiem R. Williamsem. Coś niesamowitego.
0
@Nazio87 tak, Karolinie A. Olgi nie znam, może coś na próbę odpale.
0
@Nazio87 jej głos mi się nienajlepiej kojarzy, jakoś mi źle weszło. Ostatnio słuchałem jej materiału o Everescie i wydarzeniach z 1996 r. i miałem kryminalna traumę mimo wszystko, depresyjny klimat ma jej kanał, nie wiem jak to określić.
0
@Colon bingo! Tak mi też coś pachniało Porto ale nie byłem pewny.
1
@fanRealuAlespoko może Casillas by się nadawał. Zawsze wydawał się w porządku i opanowany.
0
@misteriosoVEB rodzynki z du..y >> teb ass
0
@Colon młody Messi kiedyś strzelił podobnego, z balansem ciała. W jakimś finale ale nie pamiętam co to był za puchar, klubowe mistrzostwa świata albo jakiś superpuchar może?
4
@masq no to NA TO okoliczność pół litra Finlandii.
1
@Bartula cudowna, utopijna wizja. Aż poczułem słońce na twarzy :)
1
@Janas11224 może kwestia złego tłumaczenia tego newsa z oryginalnego źródła. Zaraz się okaże, że są 2 niezależne sprawy, afery, które nas dotyczą, tego Negreiry i oddzielnie Soule.
0
@Kuba_1 widzę to :)
2
@Kondziubarca kto jest kontrkandydatem? Jakiś oszolom antyeuropejski czy coś?
2
@AmigoBlancos w wywiadzie dla Eurosportu polskiego też płakał i miał Dawida ze sobą.
2
@pioz123 powiew lata taki gofer.