Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Właśnie na oficjalnym kanale Barcy widziałem filmik jak po meczu w drzwiach szatni Xavi zbija piony z piłkarzami, słychać "Vaaamos!", "Bien!" a jak wchodzi Lewy z mega kwaśną miną to Xavi mowi "pasado nada" czyli nic się nie stało. Niuans ale trochę symboliczny w obliczu jego katastrofalnej formy ostatnio.
1
@Chaoss ja i kurna to było mega doznanie.
6
Dla wszystkich fanow F1:
https://www.instagram.com/reel/CpslvWMjqZq/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
1
@Gwyn nic nie działa jak powinno w tych cholernych internetach.
1
Ciekawostka: jak w wyszukiwarce Youtuba wpisać 'Ter Stegen' to pierwsze co się podstawia to przeszczep włosów.
0
@kreksiak a no właśnie, też bym tak obstawiał.
3
@zodiak_10 biere w ciemno.
0
@pozor SofaScore ma coś takiego chyba, apka.
0
Casemiro 4 mecze zawieszenia, to ze względu na przepisy w ich lidze, że jak 2 lub wiecej czerwona w sezonie to z automatu tyle czy ze względu na ciężar gatunkowy faulu? Bo nie wydaje mi się żeby był aż tak bardzo wyjątkowo brutalny.
0
@Sau_Ron Ostrich.
6
Jeszcze co do wślizgu Gaviego głowa, rozczarowujące jest to, że zrobił to z zamkniętymi oczami. To oznaka słabości i braków w technice. Jakby był taki twardy na jakiego go kreują to sunąlby po trawie patrząc na piłkę. Poza tym mógł strzelać w tej sytuacji, kolejny kamyczek do jego ogródka.
0
@Nhyz nieważne, że bez gry. To nie konkurs piękności tylko walka o wszystko teraz.
3
3 punkty, bez kartek i kontuzji. Jest git.
1
https://fb.watch/jdZWmkFLNg/
Nuno Santos ze Sportingu, rabona palce lizać!
2
Chciałoby się powiedzieć, że Gavi nie chowa głowy w piasek tylko szoruje o murawę.
6
Ekstraklasatrolls wstawiło zdjęcie Gaviego jak z baniaka leci po glebie z opisem "Przewijaj dalej, to tylko Gavi robiacy wślizg głową" :)
https://www.instagram.com/p/Cps-iI1NXtI/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
1
@marcianek zrobione.
3
@Katalończyk 99 autoimmunologiczna, nie ma lekarstwa. Są różne okresy, nasilenie i remisja, można pewnie tylko jakoś zapobiegawczo działać. Aż tak się nie znam.
2
@Dironixu orlowski na pewno jako 1 z 2 komentatorów, drugiego nie kojarzę.
3
@Medium ma toczeń. Jest po przeszczepie nerki, grubsza sprawa.
2
@JimMorrisonFCB Czarnobyl.
0
Kvaradona jaka brama...
0
@Tomek54321 a dopiero co pokrzykiwał w tunelu na dzieciaka co powiedział, że Messi jest najlepszy a tu znowu coś takiego.
2
@lucas/catalan ta pierwsza Pani niezle kurniki w oczach. Wygląda na taką co jest freaky.
1
@Kgorecki2500 Imre Kertesz - Los Utracony i Dzienniki Anne Frank.
0
@Benz osobiście się nie łudziłem ale wkurza mnie to, że sobie pismaki wycierają tą informacją mordę.
1
@Kgorecki2500 obozowe historie też? Byłych wiezniow?
4
❌ Messi's return to Barça as a player is impossible. [Onda Cero]
I tak to się żyje w tej Barcelonie, od Twitta do Twitta.
0
@Kibic1998 Luigi.
0
@AduŚ07 co to za sos?