3

Właśnie na oficjalnym kanale Barcy widziałem filmik jak po meczu w drzwiach szatni Xavi zbija piony z piłkarzami, słychać "Vaaamos!", "Bien!" a jak wchodzi Lewy z mega kwaśną miną to Xavi mowi "pasado nada" czyli nic się nie stało. Niuans ale trochę symboliczny w obliczu jego katastrofalnej formy ostatnio.

1

@Chaoss ja i kurna to było mega doznanie.

6

1

@Gwyn nic nie działa jak powinno w tych cholernych internetach.

1

Ciekawostka: jak w wyszukiwarce Youtuba wpisać 'Ter Stegen' to pierwsze co się podstawia to przeszczep włosów.

0

@kreksiak a no właśnie, też bym tak obstawiał.

3

@zodiak_10 biere w ciemno.

0

@pozor SofaScore ma coś takiego chyba, apka.

0

Casemiro 4 mecze zawieszenia, to ze względu na przepisy w ich lidze, że jak 2 lub wiecej czerwona w sezonie to z automatu tyle czy ze względu na ciężar gatunkowy faulu? Bo nie wydaje mi się żeby był aż tak bardzo wyjątkowo brutalny.

0

@Sau_Ron Ostrich.

6

Jeszcze co do wślizgu Gaviego głowa, rozczarowujące jest to, że zrobił to z zamkniętymi oczami. To oznaka słabości i braków w technice. Jakby był taki twardy na jakiego go kreują to sunąlby po trawie patrząc na piłkę. Poza tym mógł strzelać w tej sytuacji, kolejny kamyczek do jego ogródka.

0

@Nhyz nieważne, że bez gry. To nie konkurs piękności tylko walka o wszystko teraz.

3

3 punkty, bez kartek i kontuzji. Jest git.

1

https://fb.watch/jdZWmkFLNg/
Nuno Santos ze Sportingu, rabona palce lizać!

2

Chciałoby się powiedzieć, że Gavi nie chowa głowy w piasek tylko szoruje o murawę.

6

Ekstraklasatrolls wstawiło zdjęcie Gaviego jak z baniaka leci po glebie z opisem "Przewijaj dalej, to tylko Gavi robiacy wślizg głową" :)
https://www.instagram.com/p/Cps-iI1NXtI/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

1

@marcianek zrobione.

3

@Katalończyk 99 autoimmunologiczna, nie ma lekarstwa. Są różne okresy, nasilenie i remisja, można pewnie tylko jakoś zapobiegawczo działać. Aż tak się nie znam.

2

@Dironixu orlowski na pewno jako 1 z 2 komentatorów, drugiego nie kojarzę.

3

@Medium ma toczeń. Jest po przeszczepie nerki, grubsza sprawa.

2

@JimMorrisonFCB Czarnobyl.

0

Kvaradona jaka brama...

0

@Tomek54321 a dopiero co pokrzykiwał w tunelu na dzieciaka co powiedział, że Messi jest najlepszy a tu znowu coś takiego.

2

@lucas/catalan ta pierwsza Pani niezle kurniki w oczach. Wygląda na taką co jest freaky.

1

@Kgorecki2500 Imre Kertesz - Los Utracony i Dzienniki Anne Frank.

0

@Benz osobiście się nie łudziłem ale wkurza mnie to, że sobie pismaki wycierają tą informacją mordę.

1

@Kgorecki2500 obozowe historie też? Byłych wiezniow?

4

❌ Messi's return to Barça as a player is impossible. [Onda Cero]
I tak to się żyje w tej Barcelonie, od Twitta do Twitta.

0

@Kibic1998 Luigi.

0

@AduŚ07 co to za sos?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?