Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr ta kita będzie dziś ciągnięta.
0
Koksik chyba tylko pamięta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lionelmessigoat Zidane!
1
Lewandowski gestykulujący podczas meczu kończynami górnymi. Koloryzowane odrobine:
0
Złota gała Messiego zagrożona! Ferran wchodzi do gry.
1
@Cygan BRC wygrałeś. Zgłoś się proszę po odbiór paprochów z pępka pod adresem imejl vinicius.jr.pieknyjest.jak@.pl.
0
@Sapos93 gratuluję, prawidlowa odpowiedź :)
4
Mamy już kącik zgaduj zgadula angielskich słówek przesympatycznego kolegi.
Zabawmy się w polskie kalambury:
J-b-- -i-
Dostepne literki: E,A,Ć,P,S.
Dla zwycięzcy nie czeka nagroda. A dla mnie pewnie ban.
0
@Lionel_Messi10 Antonella nawet się nie przebrała, była w tym samym na meczu. I tak wąchałbym.
2
@Pawel13sz najlepiej Lewy...
3
Aktor grający Sierżanta Mike Horvath'a w 'Szeregowcu Ryanie' w stanie krytycznym w szpitalu :(
2
Jeśli kiedyś czuliście się bezużyteczni pomyślcie o tym jak w takim razie musiał cierpieć koleś, który leżał na krokodylku w murze kiedy Messi ładował bramę z wolnego dzisiaj na 4:3.
1
@MesQueUnClub96 good 4 U.
4
@MesQueUnClub96 samobójcze to Ty masz chyba myśli..
1
@Medium szkoda chłopa. Był wyjątkowy. Btw to juz 6 lat? Grubo.
2
Lil Peep z golem dla Atleti.
4
@Commandement pestki z dyni. Przypomniałeś mi o ich istnieniu. W uj zdrowe i dobre, jutro se kupię.
0
@pt9 O, moje okolice :)
1
@Sau_Ron nie toleruje tego typa. Jest miałki 1500. Nie ma prawa być w tym klubie grając takie kupsko.
0
@Luciano99 znasz mnie lepiej niż moja była.
1
Mam złe przeczucia co do Cadizu i tego meczu. Trufli stratą punktów.
1
@Kgorecki2500 nawet nie wiedziałem, że cyklicznie mają taką akcję. Ciekawe.
1
@michal26 rozumiem, dzięki za sprostowanie! :)
9
@gumaz zanim skończę pisać ten koment to grucha zbita już 2 razy.
0
@RomanHoffer pewnie wsparcie ofiar trzęsienia ziemi.
1
@patrykzmc2000 i on chyba jeszcze jakoś jednostronnie przedłużył kontrakt bo miał taką klauzulę :)
1
@Elosek tak widzę Labambowe grono udzielające Ci odpowiedzi:
https://www.google.com/search?q=old+gentlemen&tbm=isch&client=ms-android-dt-pl-revc&prmd=imsvn&hl=pl&sa=X&ved=2ahUKEwjLtcWVoKH9AhWOxyoKHfnSCaAQrNwCKAB6BQgBEMwB&biw=360&bih=623#imgrc=wSHfLJkOeYD_gM
1
@hayek https://www.google.com/search?q=oh+you+gif&oq=oh+you+gif&aqs=chrome..69i57j0i22i30i625l4j0i10i22i30i625j0i22i30i625j0i10i22i30i625l2.2877j0j16&client=ms-android-dt-pl-revc&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=XAyqxaMfGyNP9M
1
@kamyk_23 niszowa sprawa jak na gusta Labamby ale obejrzałem i szanuję!