2

@Pawel13sz hahaha.
"Kiedy będę kroczył dolina ciemności..."

17

@Kgorecki2500 Z.
Ujowo ale stabilnie. Stabilnie to słowo klucz. Nie pogorszy się a ludzie chcą liznąć trochę luksusu i wyduszą dodatkowy grosz na lepsze dobro żeby mieć poczucie luksusu.
X to pułapka dla krótkowzrocznych :)

2

@bartas97 czwórka brutto?


1

@michal26 moim zdaniem to wciąż wyrachowanie polityczne jego doradców a nie czysta empatia wobec narodu UA. Po skończonej kadencji będzie miał ładne CV a roboty będzie szukał w Europie, wątpię żeby przeszedł na prezydencka emeryturę w tym wieku. Co nie zmienia faktu, że zawsze lepiej, że w tę stronę to idzie a nie w odwrotną albo obojętność/neutralność.

1

@michal26 HIMARS na 6 prowadnic. Łatwiej o szybki jednorazowy wystrzał kilku głowic. Haubice by musiały być ustawione niedaleko siebie i dobrze indywidualnie i grupowo skoordynowane. To chyba trudne w warunkach bojowych gdzie trzeba szybko działać. Dodatkowo kilka obok siebie jest łatwym celem i nie wiem czy by ryzykowali ustawiać je w ten sposób. Przeladowanie też trochę trwa.

0

@michal26 poszła salwa, nie wiem czy by mieli haubice ustawione. Dalej mi się wydaje, że to był HIMARS ale co ja tam wiem.. :)

4

@michal26 nie. Biden Top to odpowiednia forma. No offence bro. Dalej jest elementem w łańcuchu pokarmowym pisu i nic tego nie zmieni. Mizerota, która ma teraz "farta", że odcina kupony od sytuacji. Zbija kapitał polityczny i wizerunkowy na tej wojnie. Tak samo jak ten cały mati (tfu!) Czysta zimna kalkulacja.

1

@Bruttal cokolwiek tam yeblo to miód na moje oczy.

2

@fart kłopoty w raju.

0

@Bruttal chyba HIMARS wleciał na pełnej k.... na tym filmiku.

1

@barcelonaLM a trybunal nie jest pisowski? Może Dudek nie ma jaj żeby zawetowac i umywa w ten sposób ręce? A to i tak przejdzie.

1

@Andi18 a tak na poważnie, zdasz i będzie git. Nic się nie stresuj, tak jak poprzednicy napisali, to już raczej formalność.

1

@Andi18 tu są również i Panie ;)

1

@Chucky mi się snilo, że dzieciaki rzucały we mnie kamieniami.

3

@Messibestplayerintheworld raporty też twierdziły, że Ronaldo ma ciało 23 latka ;)

1

@bartas97 zapomniałem o Raulu. Też możliwe, a Ty kogo byś chciał? Dobra, już widzę kogo :)

1

@bartas97 legitne źródło? Tuchela albo Kloppa wyczuwam.

0

@Emhyr jakby dym papierosowy miał ludzka postać to by właśnie tak wyglądał.

0

@Antimadridista_WR myślałem, że chodzi o Messiego ;)

2

1

@Medium moja z czasow teledysków :) Ciekawe czy wyjęła kanapki z plecaka w wakacje.

0

@masq pewnie z zaplecza przede wszystkim, czyli ilości zakładów, które się tym zajmują. Naleciałości po-zimno-wojenne jeszcze. Infrastruktura została a aż takiego wielkiego skoku technologicznego nie zrobili. Dalej jadą na postsowieckich patentach.

1

@Medium wygląda na 24 bez kitu. Poza tym ona jest moja. Ty się zajmuj kwiatuszkiem z Twojego avatara.

0

@Kiok342 tutaj były o tym wpisy, już ze 3 mce temu.

0

@Szklaner Tonny Mcklusky!

5

@Emhyr Araujo jest lepszy :)

0

@ranger3120 mówisz ogólnie o obrońcach czy stoperach?

1

@Kiok342 podobno testował i nie pyklo. Na treningach.

14

@Szklaner no trochę Cię poniosło :) Top1?

5

@tomek8756 pod publiczkę populistyczna zagrywka bo oczy świata były skierowane na ten szczyt. Żeby nie spotkać się z ostracyzmem i podreperować wizerunek u siebie w kraju pewnie wrzucił posta, hipokryta jordolony...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?