Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawel13sz hahaha.
"Kiedy będę kroczył dolina ciemności..."
17
@Kgorecki2500 Z.
Ujowo ale stabilnie. Stabilnie to słowo klucz. Nie pogorszy się a ludzie chcą liznąć trochę luksusu i wyduszą dodatkowy grosz na lepsze dobro żeby mieć poczucie luksusu.
X to pułapka dla krótkowzrocznych :)
2
@bartas97 czwórka brutto?
1
@michal26 moim zdaniem to wciąż wyrachowanie polityczne jego doradców a nie czysta empatia wobec narodu UA. Po skończonej kadencji będzie miał ładne CV a roboty będzie szukał w Europie, wątpię żeby przeszedł na prezydencka emeryturę w tym wieku. Co nie zmienia faktu, że zawsze lepiej, że w tę stronę to idzie a nie w odwrotną albo obojętność/neutralność.
1
@michal26 HIMARS na 6 prowadnic. Łatwiej o szybki jednorazowy wystrzał kilku głowic. Haubice by musiały być ustawione niedaleko siebie i dobrze indywidualnie i grupowo skoordynowane. To chyba trudne w warunkach bojowych gdzie trzeba szybko działać. Dodatkowo kilka obok siebie jest łatwym celem i nie wiem czy by ryzykowali ustawiać je w ten sposób. Przeladowanie też trochę trwa.
0
@michal26 poszła salwa, nie wiem czy by mieli haubice ustawione. Dalej mi się wydaje, że to był HIMARS ale co ja tam wiem.. :)
4
@michal26 nie. Biden Top to odpowiednia forma. No offence bro. Dalej jest elementem w łańcuchu pokarmowym pisu i nic tego nie zmieni. Mizerota, która ma teraz "farta", że odcina kupony od sytuacji. Zbija kapitał polityczny i wizerunkowy na tej wojnie. Tak samo jak ten cały mati (tfu!) Czysta zimna kalkulacja.
1
@Bruttal cokolwiek tam yeblo to miód na moje oczy.
2
@fart kłopoty w raju.
0
@Bruttal chyba HIMARS wleciał na pełnej k.... na tym filmiku.
1
@barcelonaLM a trybunal nie jest pisowski? Może Dudek nie ma jaj żeby zawetowac i umywa w ten sposób ręce? A to i tak przejdzie.
1
@Andi18 a tak na poważnie, zdasz i będzie git. Nic się nie stresuj, tak jak poprzednicy napisali, to już raczej formalność.
1
@Andi18 tu są również i Panie ;)
1
@Chucky mi się snilo, że dzieciaki rzucały we mnie kamieniami.
3
@Messibestplayerintheworld raporty też twierdziły, że Ronaldo ma ciało 23 latka ;)
1
@bartas97 zapomniałem o Raulu. Też możliwe, a Ty kogo byś chciał? Dobra, już widzę kogo :)
1
@bartas97 legitne źródło? Tuchela albo Kloppa wyczuwam.
0
@Emhyr jakby dym papierosowy miał ludzka postać to by właśnie tak wyglądał.
0
@Antimadridista_WR myślałem, że chodzi o Messiego ;)
2
@kuz
1
@Medium moja z czasow teledysków :) Ciekawe czy wyjęła kanapki z plecaka w wakacje.
0
@masq pewnie z zaplecza przede wszystkim, czyli ilości zakładów, które się tym zajmują. Naleciałości po-zimno-wojenne jeszcze. Infrastruktura została a aż takiego wielkiego skoku technologicznego nie zrobili. Dalej jadą na postsowieckich patentach.
1
@Medium wygląda na 24 bez kitu. Poza tym ona jest moja. Ty się zajmuj kwiatuszkiem z Twojego avatara.
0
@Kiok342 tutaj były o tym wpisy, już ze 3 mce temu.
0
@Szklaner Tonny Mcklusky!
5
@Emhyr Araujo jest lepszy :)
0
@ranger3120 mówisz ogólnie o obrońcach czy stoperach?
1
@Kiok342 podobno testował i nie pyklo. Na treningach.
14
@Szklaner no trochę Cię poniosło :) Top1?
5
@tomek8756 pod publiczkę populistyczna zagrywka bo oczy świata były skierowane na ten szczyt. Żeby nie spotkać się z ostracyzmem i podreperować wizerunek u siebie w kraju pewnie wrzucił posta, hipokryta jordolony...