0

@gumaz potężny Ronaldo aka GOAT.

0

@Kondziubarca mam polajkowanych pełno profili związanych z Barcą na fejsie i mi się przewinęło. Nie podam Ci teraz konkretnie źródła ale może jakiś gówniany news to byl...

0

@JordiAlbion i kąpią się w tej samej wodzie w wannie. Najpierw jeden a potem wchodzi drugi i dopiero wtedy wypuszczają.

0

@JohnDeere chyba Betis.

0

@Tomo1989 może to jest jakiś specjalny typ/rodzaj amunicji, np Excalibur i UK zamówiła jakaś partie. Tak samo jaby mogli zamówić u nich abramsy albo F35, UK sama sobie ich nie wyprodukuje.

0

@JordiAlbion no wlasnie :) ciekawe to by było jakby USA produkowało w UK pociski dla ruskich a tak to nudy.

1

PSG niby nie ma zamiaru walczyć o przedłużenie z Messim. Hmm, ciekawe.

5

@kuz "pierd...e ja dostaje tylko 5 tysięcy zlotych" mnie zabiło :) ale żeby 3 chłopa bało się wejść do tej szafy to musiało być ostro.

1

@Bulbulator moja pralka na wirowaniu wydaje lepsze ryki.

15

@esem91 nie. Po prostu debil.

0

@bartas97 wcześniej widziałem info gdzie już go uśmiercili...

2

Mam dosyć leciwego kompa z Windowsem 7, zainstalowałem klasyk Aliens vs Predator Gold z 2000 roku. Kiedyś się w to zagrywałem, szczególnie kampanią predatora bo towarzyszy temu epicki klimat polowania. Ku swojej rozpaczy okazało się, że na Win 7 to nie pójdzie, pomimo stosowania wielu zabiegów. Myślałem, że sentymentalna podróż w czasy mlodosci przeszła mi koło nosa ale wyhaczylem łatkę, która uruchomiła gierę i teraz czuje się znowu raz jak Predator a dwa haker z Matrixa co ma skila informatycznego level 2400.

1

@Emhyr "polished", już myślałem, że go zrepolonizowali i zagra u Santosa.

3

@Medium hahahaha

1

@Medium wejdź na najpopularniejszą i wpisz Rico Hugi, Pani z avatara.

1

@Medium hmmm, to musisz dać mi chwilę bo muszę przeprowadzić dochodzenie i ustalić dane tej osoby.

0

@Medium swoją drogą ta Pani przypomina mocno inna Panią z takiej strony internetowej gdzie pokazują jak goli ludzie całują się po pisiolkach.

0

@Worny ten koleś z prawej z profilu trochę jak David Villa.

0

@Cotutajsiedzieje chyba Zenemba.

7

@tomek8756 Vinicius ma farta, że jest dziany bo z taką japą roboty by nigdzie nie znalazł.

1

@QQL5 2009@QQL5 2009,@QQL5 2009@QQL5 2009, Barca zdobyła 6 trofeów!

2

@IronSanHybrid bo Pho bylo za słone.

1

@michal26 z Thunder grają w środę o 4:00

1

@Czajka90 to już recydywa. Kilka lat temu było podobnie ale skończyło się na śmiesznej karze finansowej, kilkadziesiąt mln euro. Ciekawe jak teraz.

0

@gaucho104 z całym szacunkiem ale kiepski żart..

0

@Azi Marca pisze, że niewykluczone, że naderwał i raczej kiepskie odczucia co do kontuzji ale badania dopiero w ciągu dnia.

0

@IronSanHybrid to wszystko dzięki jego potężnej kwadratowej głowie :)

1

@shahman Gavi: "hmm, wejść głowa czy nie? To może być niebezpieczne, mogę zostać kopnięty w czoło.. A uj tam, wchodzę!"

1

@macio_944 to pewnie jeden z naszych zostawił ten wpis ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?