Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz potężny Ronaldo aka GOAT.
0
@Kondziubarca mam polajkowanych pełno profili związanych z Barcą na fejsie i mi się przewinęło. Nie podam Ci teraz konkretnie źródła ale może jakiś gówniany news to byl...
0
@JordiAlbion i kąpią się w tej samej wodzie w wannie. Najpierw jeden a potem wchodzi drugi i dopiero wtedy wypuszczają.
0
@JohnDeere chyba Betis.
0
@Tomo1989 może to jest jakiś specjalny typ/rodzaj amunicji, np Excalibur i UK zamówiła jakaś partie. Tak samo jaby mogli zamówić u nich abramsy albo F35, UK sama sobie ich nie wyprodukuje.
0
@JordiAlbion no wlasnie :) ciekawe to by było jakby USA produkowało w UK pociski dla ruskich a tak to nudy.
1
PSG niby nie ma zamiaru walczyć o przedłużenie z Messim. Hmm, ciekawe.
5
@kuz "pierd...e ja dostaje tylko 5 tysięcy zlotych" mnie zabiło :) ale żeby 3 chłopa bało się wejść do tej szafy to musiało być ostro.
1
@Bulbulator moja pralka na wirowaniu wydaje lepsze ryki.
15
@esem91 nie. Po prostu debil.
0
@bartas97 wcześniej widziałem info gdzie już go uśmiercili...
2
Mam dosyć leciwego kompa z Windowsem 7, zainstalowałem klasyk Aliens vs Predator Gold z 2000 roku. Kiedyś się w to zagrywałem, szczególnie kampanią predatora bo towarzyszy temu epicki klimat polowania. Ku swojej rozpaczy okazało się, że na Win 7 to nie pójdzie, pomimo stosowania wielu zabiegów. Myślałem, że sentymentalna podróż w czasy mlodosci przeszła mi koło nosa ale wyhaczylem łatkę, która uruchomiła gierę i teraz czuje się znowu raz jak Predator a dwa haker z Matrixa co ma skila informatycznego level 2400.
1
@Emhyr "polished", już myślałem, że go zrepolonizowali i zagra u Santosa.
3
@Medium hahahaha
1
@Medium wejdź na najpopularniejszą i wpisz Rico Hugi, Pani z avatara.
1
@Medium hmmm, to musisz dać mi chwilę bo muszę przeprowadzić dochodzenie i ustalić dane tej osoby.
0
@Medium swoją drogą ta Pani przypomina mocno inna Panią z takiej strony internetowej gdzie pokazują jak goli ludzie całują się po pisiolkach.
0
@Worny ten koleś z prawej z profilu trochę jak David Villa.
0
@Cotutajsiedzieje chyba Zenemba.
7
@tomek8756 Vinicius ma farta, że jest dziany bo z taką japą roboty by nigdzie nie znalazł.
1
@QQL5 2009@QQL5 2009,@QQL5 2009@QQL5 2009, Barca zdobyła 6 trofeów!
1
@Munio https://www.google.com/search?q=Superman+flying&oq=Superman+flying&aqs=chrome..69i57j0i22i30l8.3490j0j16&client=ms-android-dt-pl-revc&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=pe-E3Gbgo0PlkM
2
@IronSanHybrid bo Pho bylo za słone.
1
@michal26 z Thunder grają w środę o 4:00
1
@Czajka90 to już recydywa. Kilka lat temu było podobnie ale skończyło się na śmiesznej karze finansowej, kilkadziesiąt mln euro. Ciekawe jak teraz.
0
@gaucho104 z całym szacunkiem ale kiepski żart..
0
@Azi Marca pisze, że niewykluczone, że naderwał i raczej kiepskie odczucia co do kontuzji ale badania dopiero w ciągu dnia.
0
@IronSanHybrid to wszystko dzięki jego potężnej kwadratowej głowie :)
1
@shahman Gavi: "hmm, wejść głowa czy nie? To może być niebezpieczne, mogę zostać kopnięty w czoło.. A uj tam, wchodzę!"
1
@macio_944 to pewnie jeden z naszych zostawił ten wpis ;)