Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Karawana szczeka a psy jado dalej.
1
@fcbkrk123 co piłę w LM z Realem zagrał do Messiego to jego :)
0
PSG 2 niestrzelone karne i dobitka na pustaka i 2 gole nieuznane przez spalone. Nieźle.
0
Tom Brady kończy karierę.
2
@Jakchcesz miałem dziś dokładnie to samo. Czuję w kościach bezsenna nockę po srogiej drzemce.
1
@Deviler ja też i może niech tak zostanie. Ta wiedza nie jest mi niezbędna ;)
0
@Medium it depends!
2
@msmsms hahaha! Nasz Belmondo
0
@Deviler True. Oni są znowu razem tak w ogóle?
0
@Medium bo jest :) ale wizualnie zyskała chyba.
0
@Robert1603 spox, dokładnie wiedziałem o co Ci chodzi więc szybko znalazłem.
4
Tak jak ta cała Icardiówna czyli Wanda Nara w ogóle mi się nie podobała tak po przefarbowaniu włosów na ciemne może i cos ma.
1
@Robert1603
0
Na rozwianie chmur to Inter gra z Atalantą w Pucharze. Mizeria straszna meczowa dziś a na tym od bidy można oko zwiesić.
1
javier dupas zachowuje się jakby był sługusem agendy, która za cel ma gnębienie całej ligi z Barcą na czele. Jak oplacony kret mający 1 zadanie, mącic, przeszkadzać, blokować, pozwalać na odpływ dużych nazwisk. To zabrzmi jak szalona teoria spiskowa ale może dziad jest na pasku u Arabów, może ktoś ma w tym interes żeby La Liga była za np ligą francuska w rankingu (zaczęło się od Neymara). Innego racjonalnego wytłumaczenia nie mam na takie jawne sabotowanie całej organizacji z naciskiem na nasz klub.
1
@Emhyr tebas zamienia te ligę w pustynie.
10
Kurna juz myślałem, że coś z Christensenem jak tylko spojrzałem.
3
Od rejestracji Gaviego lepsze jest tylko wyrejestrowanie t-basa.
2
@Mow_mi_Douglas i tak grał pewnie na amatorze.
0
@Mow_mi_Douglas owszem :)
5
@Pawel13sz nawet nie wiedziałem, że poszli z tym do sądu, nieźle.
12
@Mow_mi_Douglas śmierdzi fejkiem na kilometr :)
10
@Medium po akcencie obawiam się, że to nasi rodacy.
0
@Rl9k1nG Bvlgari, Calvin Eternity, Jimmy Choo.
0
Wg RAC1 Dembele wróci na początku marca.
1
@Encore mogło być gorzej ;)
7
@Encore czy ja wiem czy taki okrutny? 2 ekipa Bundesligi aktualnie.
0
❌ Barça wanted to re-sign Ezzalzouli, but Osasuna refused. [Diario AS]
0
@Encore ładnie pocelował z jednym okiem ;) drugie czerwone i jakieś małe.
0
@Nano22 jakie w dupe? Remis.