1

Karawana szczeka a psy jado dalej.

1

@fcbkrk123 co piłę w LM z Realem zagrał do Messiego to jego :)

0

PSG 2 niestrzelone karne i dobitka na pustaka i 2 gole nieuznane przez spalone. Nieźle.

0

Tom Brady kończy karierę.

2

@Jakchcesz miałem dziś dokładnie to samo. Czuję w kościach bezsenna nockę po srogiej drzemce.

1

@Deviler ja też i może niech tak zostanie. Ta wiedza nie jest mi niezbędna ;)

0

@Medium it depends!

2

@msmsms hahaha! Nasz Belmondo

0

@Deviler True. Oni są znowu razem tak w ogóle?

0

@Medium bo jest :) ale wizualnie zyskała chyba.

0

@Robert1603 spox, dokładnie wiedziałem o co Ci chodzi więc szybko znalazłem.

4

Tak jak ta cała Icardiówna czyli Wanda Nara w ogóle mi się nie podobała tak po przefarbowaniu włosów na ciemne może i cos ma.

1

0

Na rozwianie chmur to Inter gra z Atalantą w Pucharze. Mizeria straszna meczowa dziś a na tym od bidy można oko zwiesić.

1

javier dupas zachowuje się jakby był sługusem agendy, która za cel ma gnębienie całej ligi z Barcą na czele. Jak oplacony kret mający 1 zadanie, mącic, przeszkadzać, blokować, pozwalać na odpływ dużych nazwisk. To zabrzmi jak szalona teoria spiskowa ale może dziad jest na pasku u Arabów, może ktoś ma w tym interes żeby La Liga była za np ligą francuska w rankingu (zaczęło się od Neymara). Innego racjonalnego wytłumaczenia nie mam na takie jawne sabotowanie całej organizacji z naciskiem na nasz klub.

1

@Emhyr tebas zamienia te ligę w pustynie.

10

Kurna juz myślałem, że coś z Christensenem jak tylko spojrzałem.

3

Od rejestracji Gaviego lepsze jest tylko wyrejestrowanie t-basa.

2

@Mow_mi_Douglas i tak grał pewnie na amatorze.

0

@Mow_mi_Douglas owszem :)

5

@Pawel13sz nawet nie wiedziałem, że poszli z tym do sądu, nieźle.

12

@Mow_mi_Douglas śmierdzi fejkiem na kilometr :)

10

@Medium po akcencie obawiam się, że to nasi rodacy.

0

@Rl9k1nG Bvlgari, Calvin Eternity, Jimmy Choo.

0

Wg RAC1 Dembele wróci na początku marca.

1

@Encore mogło być gorzej ;)

7

@Encore czy ja wiem czy taki okrutny? 2 ekipa Bundesligi aktualnie.

0

❌ Barça wanted to re-sign Ezzalzouli, but Osasuna refused. [Diario AS]

0

@Encore ładnie pocelował z jednym okiem ;) drugie czerwone i jakieś małe.

0

@Nano22 jakie w dupe? Remis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?