3

@BulaKG Napoleon też był mały a zobacz jaki sławny.

1

@Encore ee ale ta Magda to zdrowa jest.

3

@draxidox homosapiens.

1

@Batys albo Morwa unoszę głowę, to jest już relikt. Zwykle po drinie zaczynam tęsknić za tymi starymi bitami.

1

@Batys oj tak, się słuchało :) częściej wracam jednak do molesty, zipow, morwa, fu solowych kawałków, gramatik.

1

@draxidox wincyj, wiiincyyyyj!

4

@IronSanHybrid wygląda jakby dostała rakietową strzałką usypiającą.

1

@Batys podróż w czasie. Mam kilka podobnych szlagierów do których ciągle czasem wracam :)

1

@Batys jak zapomnieć Cię bardziej ikoniczne ale fakt, fleszbeki są.

0

@Volk Krychowiak.

0

@Kengo wiem, że miał kontuzje ale teraz już chyba gra. Potencjał niby ogromny.

13

@GeneralXavi i 3 mele na bartomeu bo to pokłosie jego działania.

1

@Drozdu7 Ja Morant jest kotem ale na enbijejach się slabowato znam :) no i jest Doncic.

0

2

@626 pamiętam jak 3/4 ludzi pisalo/mówiło Malcolm. Malcolm X kuźwa.

0

@GeneralXavi nie chodzi mi stricte o tego grajka, Asensio jest mi totalnie obojętny i to tylko świeży przykład. Bardziej o ogolne zjawisko, że przynajmniej mogą porozmawiać. Tak samo fajnym obrazkiem było jak Perez serdecznie gratulował naszym przy ceremonii medalowej superpucharu.

0

@Image osobiście podoba mi się, że mają takie relacje. Może nadejdzie czas, że skończy się tabu pt bezpośrednie transfery z klubu do klubu. Przecież ost to chyba czasy Figo. Teraz mówi się o Asensio. Niech żyją w zgodzie instytucjonalnej a boksować to możemy się my, kibice.

0

@Medium nienawidzę takich zwyrodnialcow. Brrr.

1

@escarabajo a może ja porwano bo to jakaś dziura, odrapana podłoga itp. Chyba ma kłopoty.

9

@Medium zrozum, że to zdjęcie zrobione z ukrycia, niepozowane.

3

@Fenelon pov: jesteś szamanka karmiącą się energia słoneczka, pijąca wodę z kałuży i śpiąca nago w hamaku. Nie tykasz mięsa, słuchasz ambientu o częstotliwości fal delta i nie pogardzisz dobrym skrętem. Od czasu do czasu jednak lubisz wyskoczyć do drogiej kosmetyczki.

1

@Sulimo Piechniczki, Tomaszewskie, Engele i reszta betonów to są totalne skamieliny. Fosylia. Ktoś kto ich słucha i bierze na poważnie to mają tak samo zwapniony łeb jak oni.

0

@Kengo najlepsze jest to, że jej mąż powiedział, że wybacza...

1

@LambiPL jakiś czas temu widziałem auto z cytatem kiedy obrońcy wyspy węży odpowiedzieli ruskim na wezwanie do poddania się "idi na uj" ale to była mała dyskretna naklejka. Tutaj ktoś grubo poszedł.

5

@Janas11224 o nie, dzwonię na policję i do skarbówy.

0

@BorzyKrzys zdrapka za 1 zł, nie szastam tak hajsem.

1

@BorzyKrzys ja dziś "wygrałem" zeta w zdrapce...

3

@Medium jak interesują Cię takie historie to gorąco polecam kanał Szczytomaniak na YT, seria pt Największe górskie tragedie.

1

@TheNekro94 a to są jakieś inne?

0

@Ghostface Ty się martw jej losem a nie moim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?