Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BulaKG Napoleon też był mały a zobacz jaki sławny.
1
@Encore ee ale ta Magda to zdrowa jest.
3
@draxidox homosapiens.
1
@Batys albo Morwa unoszę głowę, to jest już relikt. Zwykle po drinie zaczynam tęsknić za tymi starymi bitami.
1
@Batys oj tak, się słuchało :) częściej wracam jednak do molesty, zipow, morwa, fu solowych kawałków, gramatik.
1
@draxidox wincyj, wiiincyyyyj!
4
@IronSanHybrid wygląda jakby dostała rakietową strzałką usypiającą.
1
@Batys podróż w czasie. Mam kilka podobnych szlagierów do których ciągle czasem wracam :)
1
@Batys jak zapomnieć Cię bardziej ikoniczne ale fakt, fleszbeki są.
0
@Volk Krychowiak.
0
@Kengo wiem, że miał kontuzje ale teraz już chyba gra. Potencjał niby ogromny.
13
@GeneralXavi i 3 mele na bartomeu bo to pokłosie jego działania.
1
@Drozdu7 Ja Morant jest kotem ale na enbijejach się slabowato znam :) no i jest Doncic.
0
@Antimadridista_WR hihi!
2
@626 pamiętam jak 3/4 ludzi pisalo/mówiło Malcolm. Malcolm X kuźwa.
0
@GeneralXavi nie chodzi mi stricte o tego grajka, Asensio jest mi totalnie obojętny i to tylko świeży przykład. Bardziej o ogolne zjawisko, że przynajmniej mogą porozmawiać. Tak samo fajnym obrazkiem było jak Perez serdecznie gratulował naszym przy ceremonii medalowej superpucharu.
0
@Image osobiście podoba mi się, że mają takie relacje. Może nadejdzie czas, że skończy się tabu pt bezpośrednie transfery z klubu do klubu. Przecież ost to chyba czasy Figo. Teraz mówi się o Asensio. Niech żyją w zgodzie instytucjonalnej a boksować to możemy się my, kibice.
0
@Medium nienawidzę takich zwyrodnialcow. Brrr.
1
@escarabajo a może ja porwano bo to jakaś dziura, odrapana podłoga itp. Chyba ma kłopoty.
9
@Medium zrozum, że to zdjęcie zrobione z ukrycia, niepozowane.
3
@Fenelon pov: jesteś szamanka karmiącą się energia słoneczka, pijąca wodę z kałuży i śpiąca nago w hamaku. Nie tykasz mięsa, słuchasz ambientu o częstotliwości fal delta i nie pogardzisz dobrym skrętem. Od czasu do czasu jednak lubisz wyskoczyć do drogiej kosmetyczki.
1
@Sulimo Piechniczki, Tomaszewskie, Engele i reszta betonów to są totalne skamieliny. Fosylia. Ktoś kto ich słucha i bierze na poważnie to mają tak samo zwapniony łeb jak oni.
0
@Kengo najlepsze jest to, że jej mąż powiedział, że wybacza...
1
@LambiPL jakiś czas temu widziałem auto z cytatem kiedy obrońcy wyspy węży odpowiedzieli ruskim na wezwanie do poddania się "idi na uj" ale to była mała dyskretna naklejka. Tutaj ktoś grubo poszedł.
5
@Janas11224 o nie, dzwonię na policję i do skarbówy.
0
@BorzyKrzys zdrapka za 1 zł, nie szastam tak hajsem.
1
@BorzyKrzys ja dziś "wygrałem" zeta w zdrapce...
3
@Medium jak interesują Cię takie historie to gorąco polecam kanał Szczytomaniak na YT, seria pt Największe górskie tragedie.
1
@TheNekro94 a to są jakieś inne?
0
@Ghostface Ty się martw jej losem a nie moim.