2

@ptrx i dzisiejsza gazeta w tle.

1

@pioz123 widać, że własne bo żadna knajpa nie nawaliłaby tyle krowy :) Smakówa, wygląda świetnie.

1

@pt9 no i to mi się bardzo podoba! Pzdr!

9

@Janas11224 e ale papier to podniosłeś? Nie śmiecimy!

0

@Colon ej, Walter White taki miał :)

3

@Nazio87 z NFZ to najszybciej w 2039.

0

Chłop może już zaczął dochodzić pomału do siebie po tym jak dostał nokałtujacego turbo gonga w postaci MŚ Messiego a teraz odpada w jakimś cyrkowym gunwo pucharze na pustynnym końcu świata. Zakładam, że miał resztki ambicji sportowej i coś tam jeszcze chciał pokazać. Nie chcę wiedzieć jak on teraz może się czuć. A internety to go zjedzą.

2

@trolownik nie, to jest sprawiedliwość dziejowa.

1

@MesQueUnClub_87 zerknę tylko i potem przełączę się na Valencię z Bilbao w oczekiwaniu na 21.

1

@Ptasior miesza beton głowo.

0

@Transu96 ja też zara idę na pociąg odebrać familie z dworca bo specjalnie przyjechali zza granicy.

0

@Transu96 good answer :)

2

@tristan87 Messi, od 8 do 16 najlepszy piłkarz w historii, później fuchy na zlecenie.

0

Oglądacie ten arabski superpuchar z Ronaldo? Ja chyba lukne polowe z ciekawości.

6

@shahman to se zbili pione 1500.

1

@Sttrikerr to chyba tylko na żywo ze stadionu :)

0

Restrykcje finansowe w La Liga tłumaczył chyba kiedyś Cwiąkala, to nie jednoosobowe widzi-mi-się Tebasa (którego nie toleruje i w żaden sposób nie bronię). Była już kiedyś syt, że kluby hiszpańskie wydawały bez kontroli duże kwoty i doszło do syt, że liga prawie zbankrutowała. Dlatego wprowadzili te limity itp, żeby nie było powtórki z rozrywki. Idee rozumiem ale trzeba to jakoś zreformować bo jest jak jest. Czyli ujowo.

0

@barcanawieki Twingo ;)

2

@Nhyz ja gwałciłem skrót Arg Fra na kanale tvp sport tyle razy, że sam chyba wbiłem im połowę z tego miliona wyświetleń.

1

@Medium jak z jaraniem? Trzymasz się jakoś bez piguł? :)

1

@Kidd znając życie i historie ost ang szlagierów będzie średnie widowisko ale meczyk warty odnotowania mimo wszystko.

0

@Medium ale kogo? :)

1

@Kidd nie zdziwiłbym się :) W teorii meczycho klawe.

0

Jutro o 21 City z Arsenalem w Pucharze.

4

@Luciano99 niektórzy i tak powiedzą, że to fejk.

7

@mekston pamiętam jak wtedy wygraliśmy i ten w sumie kuriozalny wolny Messiego gdzie Ruli nawet nie drgnął. Plus lobik Suareza i ślizg Roberto przy tym golu, który zakończył na słupku zabramkowym.

0

@IronSanHybrid uwielbiam bostonski akcent :)

0

Osa 1 zerko. Dawać ich w losowaniu.

1

@Kapitan hawk a to ciekawe, no ok, fajnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?