Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ptrx i dzisiejsza gazeta w tle.
1
@pioz123 widać, że własne bo żadna knajpa nie nawaliłaby tyle krowy :) Smakówa, wygląda świetnie.
1
@pt9 no i to mi się bardzo podoba! Pzdr!
9
@Janas11224 e ale papier to podniosłeś? Nie śmiecimy!
0
@Colon ej, Walter White taki miał :)
3
@Nazio87 z NFZ to najszybciej w 2039.
0
Chłop może już zaczął dochodzić pomału do siebie po tym jak dostał nokałtujacego turbo gonga w postaci MŚ Messiego a teraz odpada w jakimś cyrkowym gunwo pucharze na pustynnym końcu świata. Zakładam, że miał resztki ambicji sportowej i coś tam jeszcze chciał pokazać. Nie chcę wiedzieć jak on teraz może się czuć. A internety to go zjedzą.
2
@trolownik nie, to jest sprawiedliwość dziejowa.
1
@MesQueUnClub_87 zerknę tylko i potem przełączę się na Valencię z Bilbao w oczekiwaniu na 21.
1
@Ptasior miesza beton głowo.
0
@Transu96 ja też zara idę na pociąg odebrać familie z dworca bo specjalnie przyjechali zza granicy.
0
@Transu96 good answer :)
2
@tristan87 Messi, od 8 do 16 najlepszy piłkarz w historii, później fuchy na zlecenie.
0
Oglądacie ten arabski superpuchar z Ronaldo? Ja chyba lukne polowe z ciekawości.
6
@shahman to se zbili pione 1500.
1
@Sttrikerr to chyba tylko na żywo ze stadionu :)
0
Restrykcje finansowe w La Liga tłumaczył chyba kiedyś Cwiąkala, to nie jednoosobowe widzi-mi-się Tebasa (którego nie toleruje i w żaden sposób nie bronię). Była już kiedyś syt, że kluby hiszpańskie wydawały bez kontroli duże kwoty i doszło do syt, że liga prawie zbankrutowała. Dlatego wprowadzili te limity itp, żeby nie było powtórki z rozrywki. Idee rozumiem ale trzeba to jakoś zreformować bo jest jak jest. Czyli ujowo.
0
@barcanawieki Twingo ;)
2
@Nhyz ja gwałciłem skrót Arg Fra na kanale tvp sport tyle razy, że sam chyba wbiłem im połowę z tego miliona wyświetleń.
1
@Medium jak z jaraniem? Trzymasz się jakoś bez piguł? :)
1
@Kidd znając życie i historie ost ang szlagierów będzie średnie widowisko ale meczyk warty odnotowania mimo wszystko.
0
@Medium ale kogo? :)
1
@Kidd nie zdziwiłbym się :) W teorii meczycho klawe.
0
Jutro o 21 City z Arsenalem w Pucharze.
4
@Luciano99 niektórzy i tak powiedzą, że to fejk.
7
@mekston pamiętam jak wtedy wygraliśmy i ten w sumie kuriozalny wolny Messiego gdzie Ruli nawet nie drgnął. Plus lobik Suareza i ślizg Roberto przy tym golu, który zakończył na słupku zabramkowym.
0
Najgorzej.
https://www.facebook.com/reel/705468807777883?sfnsn=mo&s=F5x8gs&fs=e
0
@IronSanHybrid uwielbiam bostonski akcent :)
0
Osa 1 zerko. Dawać ich w losowaniu.
1
@Kapitan hawk a to ciekawe, no ok, fajnie :)