Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakby kiedyś była impra integracyjna dla Labamby to na bank byśmy odwalali takie numery po 2 karmi o smaku banana.
https://www.facebook.com/reel/917482702724960?sfnsn=mo&s=F5x8gs&fs=e
1
@Kapitan hawk jesteś ich kibicem? Bo ktoś dziś pisał, że rozdarte serce :)
7
Na kafejce ktoś pochwalił Dembele to typ od ścierwa zaczął cisnąć. To są oryginały.
0
@tristan87 no i git majonez.
1
@MesQueUnClub_87 pierwsza połówka baja. Zabrakło tylko gola. W drugiej już trochę gorzej i lekko nerwowo momentami.
4
Dobra, jak ktoś będzie miał tweety o stanie Pedriego to wrzucać od razu!
0
A jutro derby Madrytu. Ale to się będzie dobrze oglądało.
0
Za mało Gaviego!
1
@barcanawieki nieważne który lepszy, ważne żeby rozpierdziulaly w drobny mak wszystkie ruskie T.
0
Ej jaka w ogóle jest geneza ksywy Dembele, komar? Skad to się wzięło? Że chude kończyny czy co? :)
1
Dembele w trybie SSJ.
0
Łooooo, co skleili.
0
@Encore szkoda, że Fati nie wrócił w takim stylu :(
1
Busi pokręcił jak CR7 w prime.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Manzano jak klepnął Lewego po plecach, tera to najlepszy ziomek kurła.
0
@macio_944 nieeeeeeeee!
12
@paweldunajecfcb 35 km w 7 min lepszy ale jest nieźle.
2
Idealne wyczucie czasu nie istn... Oh, wait!
https://www.facebook.com/903954726355830/posts/pfbid02gaMgzMRrkSt7b42pPhQcqEpSekKAnc6vyvbz7CBbGQgjYEqKUSjYArqAZnuPTDmzl/?sfnsn=mo
0
@Deeespacito i to i to zielone ;)
0
@tristan87 przydałby się teraz Misiek z Wisły i jego 'nóż w głowie Dino Baggio' .
3
@Comentateiro zgłoś przycisk "zgłoś"
4
@urbipl to jest najgorsza rzecz jaką widziałem od dawna. Szkoda, że nie mogę odzobaczyć.
1
Komentarz usunięty
2
@Rothan1 a też bardzo możliwe, w końcu jest na ulicy. Może jakiś szok czy coś.
1
@Nano22 Ceneo. I nawet Allegro ma taki algorytm, że szuka najtańszej wersji tego samego produktu. Edit, a Tobie chodziło przekrojowo a nie tylko 1 model, to sorry, że się odzywam :)
1
@draxidox gdzie idziesz?
Do biedry?
A yebnac Ci zapalającym albo odłamkowym?
Dobra, Dino też może być, jezu jaki nerwowy.
12
@draxidox wścieklizna. Robi dosłownie papkę z mózgu biednym zwierzakom.
1
@ranger3120 Lagda na Robercika.
3
@Kessie w tym przypadku złota nóżka.