0

Jakby kiedyś była impra integracyjna dla Labamby to na bank byśmy odwalali takie numery po 2 karmi o smaku banana.
https://www.facebook.com/reel/917482702724960?sfnsn=mo&s=F5x8gs&fs=e

1

@Kapitan hawk jesteś ich kibicem? Bo ktoś dziś pisał, że rozdarte serce :)

7

Na kafejce ktoś pochwalił Dembele to typ od ścierwa zaczął cisnąć. To są oryginały.

0

@tristan87 no i git majonez.

1

@MesQueUnClub_87 pierwsza połówka baja. Zabrakło tylko gola. W drugiej już trochę gorzej i lekko nerwowo momentami.

4

Dobra, jak ktoś będzie miał tweety o stanie Pedriego to wrzucać od razu!

0

A jutro derby Madrytu. Ale to się będzie dobrze oglądało.

0

Za mało Gaviego!

1

@barcanawieki nieważne który lepszy, ważne żeby rozpierdziulaly w drobny mak wszystkie ruskie T.

0

Ej jaka w ogóle jest geneza ksywy Dembele, komar? Skad to się wzięło? Że chude kończyny czy co? :)

1

Dembele w trybie SSJ.

0

Łooooo, co skleili.

0

@Encore szkoda, że Fati nie wrócił w takim stylu :(

1

Busi pokręcił jak CR7 w prime.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Manzano jak klepnął Lewego po plecach, tera to najlepszy ziomek kurła.

0

@macio_944 nieeeeeeeee!

12

@paweldunajecfcb 35 km w 7 min lepszy ale jest nieźle.

0

@Deeespacito i to i to zielone ;)

0

@tristan87 przydałby się teraz Misiek z Wisły i jego 'nóż w głowie Dino Baggio' .

3

@Comentateiro zgłoś przycisk "zgłoś"

4

@urbipl to jest najgorsza rzecz jaką widziałem od dawna. Szkoda, że nie mogę odzobaczyć.

1

Komentarz usunięty

2

@Rothan1 a też bardzo możliwe, w końcu jest na ulicy. Może jakiś szok czy coś.

1

@Nano22 Ceneo. I nawet Allegro ma taki algorytm, że szuka najtańszej wersji tego samego produktu. Edit, a Tobie chodziło przekrojowo a nie tylko 1 model, to sorry, że się odzywam :)

1

@draxidox gdzie idziesz?
Do biedry?
A yebnac Ci zapalającym albo odłamkowym?
Dobra, Dino też może być, jezu jaki nerwowy.

12

@draxidox wścieklizna. Robi dosłownie papkę z mózgu biednym zwierzakom.

1

@ranger3120 Lagda na Robercika.

3

@Kessie w tym przypadku złota nóżka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?