Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kinginiesta aż łapa zaswedziala.
0
@Cotutajsiedzieje ładnie przyjął i fajnie pocelował.
10
@marcin62 co za śmieć w sukience.
0
Bombel się wysypał więc obawiam się, że czeka nas tylko zjazd w dół. Ten Superpuchar trzeba docenić bo zanosi się na jedyne trofeum :( Czarno to widzę niestety.
0
@kkbarca Roni jak w mordę szczepił.
25
@Kgorecki2500 chodzi o 2 skrzydłowego bardziej, teraz Rafa będzie grał wszystko.
4
@tomek8756 kury jedzą ziarno, z ziaren rosną rośliny, w tym sałata. W myśl zasady jesteś tym co jesz kura jest sałatą.
0
Golazo Mitomy:
https://fb.watch/imj5gUxfx3/
0
@PatrychoO kurde słabe zachowanie, bez względu na wszystko. Aż zęby bolą jak na to patrzę.
0
Na profilu Marcy na IG jest filmik jak jakieś lby depczą i wycierają nogi w żółto niebieski materiał z 7mką Ronaldo. No idioci.
I to są fani Al Nassr.
78
@paweldunajecfcb jak najlepsze.
3
Na liczniku WOSPu 57 dużych baniek.
Ktoś jakimś cudem pamięta ile było w zeszłym roku o tej porze?
1
@Kgorecki2500 pewnie chciał zrobić MIC dropa i iść na chatę na obiad.
1
@IronSanHybrid ktoś wczoraj trafnie napisał, że Canal Plus pięknie potrafi opakować takie g...no.
4
@FcPortoFan1999 Sassuolo nie jest jakieś :) Potrafią grać, teraz idzie im kiepsko w sumie ale jeszcze 2 sezony temu pykali aż miło, coś ala Atalanta.
5
@Medium oooo, piękne! :D
0
Żyła 3, Kubacki 6 w kwalif.
4
❌ Dembélé is out for a minimum of 3 weeks and will miss the game against Manchester United. [Diario Sport]
Pograne, Elo.
0
@Nazio87 dotykam się na samo wspomnienie...
35
Messi ograł Gvardiolaaaa,
Co za akcja Messiego, co za gol!
J. Alvarez, trzy do zera!
Argentyna! Leo Messi jest Królem, jest Piłkarskim Bogiem!
On walczy żeby o Nim też mówiło się Dios!
1
@barteggg08 i sfrustrowani naszymi 3 punktami pewnie prują się o powiadomienia na ich stronie.
0
Co notatnik pisze o tym meczu? :)
3
O kurła, kumacie to?
2
Srafinia balondor.
0
Pół meczu się spuszczali nad tym Gazanigą.
1
@wasacz masz dużo racji, po grubo ponad 1,5 dekady kibicowania temu klubowi naprawdę momentami nochem mi to już wyłazi. Widziałem wszystko, od przegrywanych mistrzostw w ostatnich kolejkach po sextet Guardioli. Myślałem, że się uodporniłem ale wciąż są takie momenty jak dziś, gdzie cytując Ciebie, po prostu chce się rzygać.
1
@allien18 no właśnie :)
3
Jest taki mem, że mixerem koleś sobie wydłubuje oczy. Mega adekwatny po tych daremnych 45 minutach.
0
@Foton i z żoną faceta który nie szanuje Twojej kobiety. Tacy są najgorsi.
1
@pioz123 Amen :)