0

@Kitek1640 myślę, że spokojnie możesz zacząć już szukać sobie nowej szkoły.

1

@barca2004 to zależy jak się kalkuluje finansowo bo teraz trzeba ratować budżet. Więc chyba LM.

5

@MarcelNJ11 idą ręka w rękę z USA więc Iran nie ma szans jak pójdą grubo.
Poza tym iranskie społeczeństwo ma dość tych dziadów w turbanach.

17

@Kamiloza91 ale on już jest znakomitym skrzydłowym :) Remis z Sociedad tego nie znieni, mało tego dziś pomimo nieskuteczności też udowodnił jaki potrafi zrobić wiatr z boku.

4

@Janas11224 Izrael nie chciał słyszeć o wysylaniu sprzętu aby wspomoc Ukrainę a teraz okazuje się, że robią znacznie więcej niszcząc przemysł militarny Iranu, który zaopatrywał kacapow.

9

Padł rekord WOSPu :) Do północy ponad 154 mln.

17

Podobno kolumna iranskich ciężarówek, 25 sztuk, została zniszczona przez samolot przy granicy z Irakiem.

0

@bebeto77 oby wyszło na Twoje :)

1

@Janas11224 póki co nie robi nawet tego.

1

Notatnik twierdzi, że nie odczujemy straty Dembele, interesujące.

3

@zadafcb nazwisko na koszulce pasuje do jutrzejszego samopoczucia tego typka.

1

@4drian0 hahahaha! Polaki na obczyźnie

1

@Kapitan hawk apropo, już prawie 140 melonów!

1

@kiper09 Valencia słaba w uj, dziś w japę od Valladolid ale fakt, nabiegali się i może ich to trochę kosztować.

2

Robię kakao i ide czytać notatnik!

3

Respekt, że się wybronili po takim naporze.

0

PSG tylko 3 oczka przewagi w lidze.

1

Kolejna kontuzja w Sociedad. Są przeklęci. To już 10.

0

Ney jeszcze od poprzeki trafił z metra :)

0

@ZwyklyKibicBarcy04 z nami już grał.

0

@AlwaysBlaugrana szczerze to nie wierzyłem nawet z nim... United się ogarnęło mega.

3

@draxidox srogie grzyby tam lecą czuje.

0

@BorzyKrzys bardzo interesujace, muszę zgłębić temat. Dzięki za ciekawostkę. Zaraz odpalam Youtuba :)

0

@FioletoweOczy też o tym myślałem. Spróbować można chyba i są tego świadomi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@sonek butter chicken wygugluj.

0

@agaFCB a myślisz, że blenderem dałoby radę to ubic?

0

@agaFCB ciekawe. Szkoda, że nie mam mixera ;)

1

@Antimadridista~ Lewy niby się z nim nie dogaduje i podobno porsil Xaviego żeby ich razem nie wystawiać. Coś takiego.

1

@agaFCB jak je robisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?