Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kitek1640 myślę, że spokojnie możesz zacząć już szukać sobie nowej szkoły.
1
@barca2004 to zależy jak się kalkuluje finansowo bo teraz trzeba ratować budżet. Więc chyba LM.
5
@MarcelNJ11 idą ręka w rękę z USA więc Iran nie ma szans jak pójdą grubo.
Poza tym iranskie społeczeństwo ma dość tych dziadów w turbanach.
17
@Kamiloza91 ale on już jest znakomitym skrzydłowym :) Remis z Sociedad tego nie znieni, mało tego dziś pomimo nieskuteczności też udowodnił jaki potrafi zrobić wiatr z boku.
4
@Janas11224 Izrael nie chciał słyszeć o wysylaniu sprzętu aby wspomoc Ukrainę a teraz okazuje się, że robią znacznie więcej niszcząc przemysł militarny Iranu, który zaopatrywał kacapow.
9
Padł rekord WOSPu :) Do północy ponad 154 mln.
17
Podobno kolumna iranskich ciężarówek, 25 sztuk, została zniszczona przez samolot przy granicy z Irakiem.
0
@bebeto77 oby wyszło na Twoje :)
1
@Janas11224 póki co nie robi nawet tego.
1
Notatnik twierdzi, że nie odczujemy straty Dembele, interesujące.
3
@zadafcb nazwisko na koszulce pasuje do jutrzejszego samopoczucia tego typka.
1
@4drian0 hahahaha! Polaki na obczyźnie
1
@Kapitan hawk apropo, już prawie 140 melonów!
1
@kiper09 Valencia słaba w uj, dziś w japę od Valladolid ale fakt, nabiegali się i może ich to trochę kosztować.
2
Robię kakao i ide czytać notatnik!
3
Respekt, że się wybronili po takim naporze.
0
PSG tylko 3 oczka przewagi w lidze.
1
Kolejna kontuzja w Sociedad. Są przeklęci. To już 10.
0
Ney jeszcze od poprzeki trafił z metra :)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 z nami już grał.
0
@AlwaysBlaugrana szczerze to nie wierzyłem nawet z nim... United się ogarnęło mega.
3
@draxidox srogie grzyby tam lecą czuje.
0
@BorzyKrzys bardzo interesujace, muszę zgłębić temat. Dzięki za ciekawostkę. Zaraz odpalam Youtuba :)
0
@FioletoweOczy też o tym myślałem. Spróbować można chyba i są tego świadomi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@sonek butter chicken wygugluj.
0
@agaFCB a myślisz, że blenderem dałoby radę to ubic?
0
@agaFCB ciekawe. Szkoda, że nie mam mixera ;)
1
@Antimadridista~ Lewy niby się z nim nie dogaduje i podobno porsil Xaviego żeby ich razem nie wystawiać. Coś takiego.
1
@agaFCB jak je robisz?