Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon https://www.instagram.com/reel/CliJwjxDSRS/?igshid=MDJmNzVkMjY=
2
@maroon Ibra? Top.
5
@Kondziubarca oh shit, here we go again.
1
@Tomek54321 no thanks. Wolę mecz :)
0
@Medium i tradycja. A tradycja to kultura. Bez kultury nie ma nas, ludzi.
0
@Bykunn obowiazku oglądania oczywiście nie ma :)
1
@Bykunn bo leci?
0
@ranger3120 mecz niby w TV a gola jednak mozna strzelić.
4
Minuta ciszy dla Labambowych kochasiów, którzy 14go zamiast oglądać PSG - Bayern będą musieli się mizdrzyc do swoich lubych ;)
1
@DaPidejpi może blokady tranzytu jakieś ruscy porobią.
0
@TheNekro94 brakowało tylko jeszcze avatara cyfrowego mózgu, który tym wszystkim steruje.
0
@bebeto77 poka.
0
@Yoohoo po strzale za dwugłowy się złapał ale nie wiem czy to nie specjalnie żeby nie jechać na te klubowe MS.
0
Benz do tunelu od razu. Kiepski omen. Za dwójkę się złapał w powtórce.
0
Oj Militao chyba czuje, że nie jest dobrze.
1
@Mns21 jakby się urodził w Afryce to by miał w metryczce, że 31 latek.
0
@MesQueUnClub96 pewnie po Sociedad są wkurzeni i ich rozjadą ale może będzie powtórka z rozrywki.
5
No Nietoperki, taki remis biere w ciemno.
4
@barcelonaLM za to ja będę.
0
@Hubsao dziś lekko miałby wartość 170 mln.
2
@Lionel_Messi10 ta muza i obrazki przyprawiają mnie o ciary na grzbiecie.
0
@MarcelNJ11 wcześniej kończył, kilka lat temu po przegranym Copa America z Chile.
0
Dlaczego ten Varane skończył karierę w repce? Nie może się ogarnąć po przegranym finale czy co? Messi w sumie też tak miał ale wrócił i to w jakim stylu.
0
@paweldunajecfcb z samych patyków i dykty by się nie utrzymał, musi być jakieś spoiwo. Tym czymś jest gówno. Kraj z patyków, dykty i gówna.
2
@Catalanian1991 świetna miał mine przy tym, pokazali w zwolnieniu :)
1
Ej w ogóle Busi ma dziarę na łapie, nigdy tego nie wychwyciłem wcześniej.... Napis na przedramieniu.
1
@PiotrR tylko ja chciałem wejść i zawiecha.
1
@Adran360 uuuuu uuuu, słaboo.
0
Notatnik znowu wyebao. Nie da się wejść...
1
@Hajny dyskomfort dwójki.