2

@maroon Ibra? Top.

5

@Kondziubarca oh shit, here we go again.

1

@Tomek54321 no thanks. Wolę mecz :)

0

@Medium i tradycja. A tradycja to kultura. Bez kultury nie ma nas, ludzi.

0

@Bykunn obowiazku oglądania oczywiście nie ma :)

1

@Bykunn bo leci?

0

@ranger3120 mecz niby w TV a gola jednak mozna strzelić.

4

Minuta ciszy dla Labambowych kochasiów, którzy 14go zamiast oglądać PSG - Bayern będą musieli się mizdrzyc do swoich lubych ;)

1

@DaPidejpi może blokady tranzytu jakieś ruscy porobią.

0

@TheNekro94 brakowało tylko jeszcze avatara cyfrowego mózgu, który tym wszystkim steruje.

0

@bebeto77 poka.

0

@Yoohoo po strzale za dwugłowy się złapał ale nie wiem czy to nie specjalnie żeby nie jechać na te klubowe MS.

0

Benz do tunelu od razu. Kiepski omen. Za dwójkę się złapał w powtórce.

0

Oj Militao chyba czuje, że nie jest dobrze.

1

@Mns21 jakby się urodził w Afryce to by miał w metryczce, że 31 latek.

0

@MesQueUnClub96 pewnie po Sociedad są wkurzeni i ich rozjadą ale może będzie powtórka z rozrywki.

5

No Nietoperki, taki remis biere w ciemno.

4

@barcelonaLM za to ja będę.

0

@Hubsao dziś lekko miałby wartość 170 mln.

2

@Lionel_Messi10 ta muza i obrazki przyprawiają mnie o ciary na grzbiecie.

0

@MarcelNJ11 wcześniej kończył, kilka lat temu po przegranym Copa America z Chile.

0

Dlaczego ten Varane skończył karierę w repce? Nie może się ogarnąć po przegranym finale czy co? Messi w sumie też tak miał ale wrócił i to w jakim stylu.

0

@paweldunajecfcb z samych patyków i dykty by się nie utrzymał, musi być jakieś spoiwo. Tym czymś jest gówno. Kraj z patyków, dykty i gówna.

2

@Catalanian1991 świetna miał mine przy tym, pokazali w zwolnieniu :)

1

Ej w ogóle Busi ma dziarę na łapie, nigdy tego nie wychwyciłem wcześniej.... Napis na przedramieniu.

1

@PiotrR tylko ja chciałem wejść i zawiecha.

1

@Adran360 uuuuu uuuu, słaboo.

0

Notatnik znowu wyebao. Nie da się wejść...

1

@Hajny dyskomfort dwójki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?