Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 wygląda jakby się urwał z teledysku Depeche Mode.
0
@Medium La Isla Bonita na pełnej :)
1
@Kessie Pulisic :)
0
@GeneralXavi czosnek, cytryna. Klasyka.
0
@arsenallondyn0 z józa/józefa albo czuba :)
0
@Mow_mi_Douglas stadion Boca Juniors jest popękany jak lód na Wiśle, aż cały chodzi jak kibice skaczą a się tym w ogóle nie przejmują ;)
0
@pikass14 nie wiem do końca, jakiś lancuszek poszedł i gość jest znany z tego, że jest znany. I grubaśny :)
2
To szkiełko wszystko potrafi
https://www.facebook.com/reel/854604175601155?s=yWDuG2&fs=e
63
@Ojciec5tkidzieci szkoda, że nie jada wyciągać ukraińskich dzieci spod gruzów zbombardowanych szpitali.
2
@barcelonaLM i brzuszek chodzi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niby nic takiego ale jak Twój ulubiony Youtuber od ASMR polubi komentarz, który zamieściłeś to jednak mile uczucie :)
2
@Majkel34 myślę, że tego nie wie nikt. Tylko szacunki z tylnej części ciała.
0
@Katalończyk 99 będzie karny przeciw Brazolom, Var. I czerwo.
1
@Katalończyk 99 tak, jest remis i cała 2 połowa.
0
Kinder Maxi? Top Topow.
0
@Munio Polena zielona, też stara jak świat, (krem w tubie) lepszą jeszcze daje pianę, polecam.
8
@MarianoItalianoVero odłamkowe, ranią szrapnelami a nie sama siła eksplozji.
1
@Pawel13sz Siergiej Koperto.
2
@kubix05 do dziś używam! Zapach tego kremu to już legenda.
0
@LaRoja weszli po nią i nie wyszli już... Teraz słychać demoniczne wycie na 4 głosy, 1 damski i 3 meskie...
3
@Lionel_Messi10 cicho robię probe
❤️
O, działa ;)
1
@Lionel_Messi10 aaa... Myślałem, że się nie da. Ale ze mnie młotek.
1
@Hubsao to nagranie jest jak koszmar senny na jawie, masakra.
1
@Lionel_Messi10 ej jak przemyciles tu serduszko?
22
@mateusz1989VeB same na pustaka albo dobitki ;) Ale zawsze był gdzie powinien w tych syt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kondziubarca mati zaraz dostanie kulkę od snajpera.
0
Piękna jest ta reklama na naszej stronie z Ronaldo.
2
@Comentateiro to jest niesamowity utwór. Czuję, że muszę zadzwonić do swojej byłej i przeprosić ją z całego serca za to, że mnie zdradziła.