0

@barcelonaLM może to pokłosie tego, że 2 ruskie calibry przeleciały nad Mołdawia i Rumunią dzisiaj. Może ja przycisnęli za brak stanowczej reakcji albo się wystraszyła.

0

@Ls0811 to są słowa Sikorskiego?

3

@karol97 tylko w mediach tak jest aby nie rujnować morale. Wiadomo, że w tle działają wywiady i mają zupełnie inna wiedzę i rozpoznanie. To tajne dane, nie dla szaraków sprzed komputera jak my.

1

@Kondziubarca chciałbym zaznaczyć, że to nie są zaawansowane manewrujące pociski tylko rakiety systemów przeciwlotniczych, które mają już po 40, 50 lat. Może kończą im się tradycyjne i zużywają arsenal, który docelowo ma bronic nieba.

21

@tristan87 "na trybunach aż się roiło od kibicow".

20

@Cygan BRC ale bzdura.

2

@arsenallondyn0 to widać ale się nie czepiam! Tak tylko wtrąciłem. Przesłanie tego rozumiem i jestem za.

8

@arsenallondyn0 przecież to nie jest zdjęcie tylko grafika. Pewnie mająca na celu zbliżyć na nowo oba narody. Poczucie więzi itp.

1

Tu w całości nowa cieszynka Ronaldo na wypadek strzelenia 5 goli w nast meczu/tańce Vinicjusa Jr.


1

@Dari0G i za darmo!

3

@Sau_Ron skromne masz potrzeby :)

1

@Encore ten to w ogóle jest ananas i błąd systemu. Jak Morfeusz pytał go czy chce niebieska czy czerwoną pigulke to Melo stwierdził, ze: "uj tam łysy, dawaj obie"

0

@GOATessi z al-t+control+delete kiedy grają?

1

@Jakchcesz zaczynają się na literę P. A mars od tyłu to sram a tebas od tylu to w P. jest kochany.

2

@GOATessi Villareal-Barca najlepiej się ogląda na stadionie Getafe i tak.

1

@rufio28 podejrzewam, że każda buda z tapasami :) Będą lokalsi więc będzie i klimacik.

1

@Firestone I Oj Simpson.

2

@Firestone ja się pytam kiedy Fifa zajmie się finansami Al Nassr. Zrobili kozla ofiarnego z biednego Psg i City a prawdziwa degrengolada jest właśnie tam. Widziałem na własne oczy jak walizy wypchane niemieckimi markami przekazywali sobie z rąk do rąk. Media milczo.

3

@Firestone dziękuję. W dobie wszechobecnego i przytlaczajacego chamstwa takie drobne sympatyczne gesty jak Twój smakują lepiej niż najwyborniejszy baton świata.

0

Dobra idę jeść podwójnego Snickersa i Marsa.

1

@Pawel13sz weź, nie ogarniam tego... Mind fuck.

0

@LeoMessi1994 to jak 20 w lidze francuskiej, czego nie rozumiesz?

2

@maroon tylko ta w Płońsku.

1

@Ptasior mam nadzieję, że miałeś maseczkę na tej myjni?

1

@GOATessi niebezpieczne zabawy ale całkiem mu wyszło trzeba przyznać bo coś tam umi.

1

@GOATessi Ronaldo wymyślili dziennikarze i użytkownicy Labamby. Alterego Messiego.

0

@TheNekro94 dobra, jesteś na usługach egiptologów, którzy zapłacili Ci aby dyskredytować fenomen matematyczny piramid i aby dalej utwierdzać ciemny lud, że to tylko zwykle grobowce.
Otóż nie.

1

@Sau_Ron zwykle siedziałem cicho w tym temacie :)

1

@Pawel13sz żeby tylko oni... :)

8

Prędkość światła to 299 792 458 m/s.
A teraz zgadnijcie jakieś są koordynaty egipskich piramid...
Tak, zgadliście, 29,9792458 N.
Scary shit.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?