Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM może to pokłosie tego, że 2 ruskie calibry przeleciały nad Mołdawia i Rumunią dzisiaj. Może ja przycisnęli za brak stanowczej reakcji albo się wystraszyła.
0
@Ls0811 to są słowa Sikorskiego?
3
@karol97 tylko w mediach tak jest aby nie rujnować morale. Wiadomo, że w tle działają wywiady i mają zupełnie inna wiedzę i rozpoznanie. To tajne dane, nie dla szaraków sprzed komputera jak my.
1
@Kondziubarca chciałbym zaznaczyć, że to nie są zaawansowane manewrujące pociski tylko rakiety systemów przeciwlotniczych, które mają już po 40, 50 lat. Może kończą im się tradycyjne i zużywają arsenal, który docelowo ma bronic nieba.
21
@tristan87 "na trybunach aż się roiło od kibicow".
20
@Cygan BRC ale bzdura.
2
@arsenallondyn0 to widać ale się nie czepiam! Tak tylko wtrąciłem. Przesłanie tego rozumiem i jestem za.
8
@arsenallondyn0 przecież to nie jest zdjęcie tylko grafika. Pewnie mająca na celu zbliżyć na nowo oba narody. Poczucie więzi itp.
1
Tu w całości nowa cieszynka Ronaldo na wypadek strzelenia 5 goli w nast meczu/tańce Vinicjusa Jr.
1
@Dari0G i za darmo!
3
@Sau_Ron skromne masz potrzeby :)
1
@Encore ten to w ogóle jest ananas i błąd systemu. Jak Morfeusz pytał go czy chce niebieska czy czerwoną pigulke to Melo stwierdził, ze: "uj tam łysy, dawaj obie"
0
@GOATessi z al-t+control+delete kiedy grają?
1
@Jakchcesz zaczynają się na literę P. A mars od tyłu to sram a tebas od tylu to w P. jest kochany.
2
@GOATessi Villareal-Barca najlepiej się ogląda na stadionie Getafe i tak.
1
@rufio28 podejrzewam, że każda buda z tapasami :) Będą lokalsi więc będzie i klimacik.
1
@Firestone I Oj Simpson.
2
@Firestone ja się pytam kiedy Fifa zajmie się finansami Al Nassr. Zrobili kozla ofiarnego z biednego Psg i City a prawdziwa degrengolada jest właśnie tam. Widziałem na własne oczy jak walizy wypchane niemieckimi markami przekazywali sobie z rąk do rąk. Media milczo.
3
@Firestone dziękuję. W dobie wszechobecnego i przytlaczajacego chamstwa takie drobne sympatyczne gesty jak Twój smakują lepiej niż najwyborniejszy baton świata.
0
Dobra idę jeść podwójnego Snickersa i Marsa.
1
@Pawel13sz weź, nie ogarniam tego... Mind fuck.
0
@LeoMessi1994 to jak 20 w lidze francuskiej, czego nie rozumiesz?
2
@maroon tylko ta w Płońsku.
1
@Ptasior mam nadzieję, że miałeś maseczkę na tej myjni?
1
@GOATessi niebezpieczne zabawy ale całkiem mu wyszło trzeba przyznać bo coś tam umi.
1
@GOATessi Ronaldo wymyślili dziennikarze i użytkownicy Labamby. Alterego Messiego.
0
@TheNekro94 dobra, jesteś na usługach egiptologów, którzy zapłacili Ci aby dyskredytować fenomen matematyczny piramid i aby dalej utwierdzać ciemny lud, że to tylko zwykle grobowce.
Otóż nie.
1
@Sau_Ron zwykle siedziałem cicho w tym temacie :)
1
@Pawel13sz żeby tylko oni... :)
8
Prędkość światła to 299 792 458 m/s.
A teraz zgadnijcie jakieś są koordynaty egipskich piramid...
Tak, zgadliście, 29,9792458 N.
Scary shit.