Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonCarletto za czerwo w lidze nie zagra w finale pucharu?
0
@Krzysztof1987 jakby dali UA rakiety dalekiego zasięgu to by doleciały na te lotniska...
1
@michal26 oni nie dowiedzą się o tej koncentracji sprzętu z tego Twitta i Larambli :) Śledzą każdy ich ruch i pewnie adekwatnie reagują. Mało tego, starają się być krok przed ruskimi zawsze. To są lekkie ręczne wyrzutnie, bez problemu je szybko przerzucają gdzie trzeba, szkolenie z obsługi tego też trwa pewnie 1 dzień. W Afganie talibowie tym walili w ruskie śmigłowce i samoloty to tym bardziej tutaj sobie poradzą.
3
@Barcanajlepszyteam sojusznicy UA wiedzieli o tym pierwsi z USA i UK na czele. Pewnie pójdzie duża dostawa Stingerow, które są skuteczne. Myślę, że duża część z tych samolotów to wiekowe maszyny bez systemów ostrzegania więc te odpalane ręcznie pociski ziemia powietrze mogą być skuteczna bronią.
1
@HighestInTheRoom ale nie tak do Mistrza Świata, nie tak.
0
@Janas11224 myślałem, że bo siedzi 2 ławki dalej.
4
Dzisiaj widzę dzień piłkarskich zaskoczen/cudów :)
0
Rakow z golem jak coś.
1
@adi7adi8 o matko... Faktycznie XD ale ze mnie gapa ej
0
Świątek chyba zapomniała spakować sportowej spódniczki i poleciała do lumpa na szybko i kupiła za 3.40 tą kwiecistą :)
0
@patrix211 nie, tak palnąłem bez sensu :) a Ty jesteś?
0
@DaPidejpi Nowy Tomyśl :)
2
@Klaudiaa8 trzymaj się tego jak czerwona panda pędu bambusa :) zazdro, że ciągle masz dopaminę. Może mi to kiedyś wróci.
1
@QuaReL jestem stary i pamiętam czasy Figo. Wy młodzi dalej musicie walić w bębny na katalońskiej zylecie ;)
1
@tomcias10 oglądaj ile wlezie... Ja cisne temat od 2005-2007 moze. I mam momentami tak:
Nie przegap niczego, ja widziałem już wszystko :)
4
@Emhyr w punkt Synu, w punkt!
4
@mkord piękny koment. Dzięki! Trafny taki!
7
@Emhyr oj z krążeniem problemy. Krew nie płynie główna arterią, dlatego go kręci, mrowi. Musi pompować dodatkowo tupiąc pod stolem.
I dobrze.
Zdychaj ruski śmieciu.
4
@Lionel_Messi10 i feel You bro. To co napisałem to i tak minimum z minimum co czuje do tego sportu ale nie wiem jak to inaczej zgrabnie ująć w słowa. To już nie to samo. Komera zabija jakikolwiek sentyment.
22
Moment kiedy Messi wzniósł Puchar Świata był dla mnie osobiscie ostatnim romantycznym tchnieniem futbolu.
Teraz kiedy kurtyna opadła.. Zostały.. tebasy, superligi, korupcje, ceferiny, uefy, inne gunwa. Wcześniej też to istniało, czytaj chociażby bartomeu i rozne kontrowersje w LM i roznych rodzimych ligach. Mam wyebane na ten sport. Nie mam już miłości do kopanej gały. Momentami długimi zastanawiałem się czy kibicuje Barcelonie czy Messiemu. Kochałem ich razem i osobno. Bezwarunkowo i bezkrytycznie co było błędem. Leo jest mistrzem świata. Ja jestem jak kiep obecnie, wypalony względem piłki nożnej.
7
Wynik Girony szokuje, 6:2, wow! A teraz sięgnijmy pamięcią wstecz. Barca wygrała w takim stosunku z Realem na Santiago. 2009 rok. Oglądałem to na rumunskim streamie, z Sopcasta. Na starym kwadratowym i pękatym monitorze. Czasy beztroski. Pięknie wtedy było.
1
https://zielonyogrodek.pl/dom-i-balkon/rosliny-na-balkon/4092-uprawa-bazylii-w-doniczce
2
@Kitek1640 w tym pojemniku w którym kupujesz jej nie utrzymasz. Musiałbyś przesadzić albo wysiać z nasion. Ta roślina ma krótki cykl życia, że tak powiem.
2
@Emhyr myślę, że to jednak turbo forma tego typka. Wali gole jak nienormalny. Trafienie w 7 meczu z rzędu
0
Zobaczcie sobie gola Osimhena...
0
@Kondziubarca mig 25, pierwsze modele to rocznik 69. Powodzenia.
2
Roberto wali hattrika potylicą w 5 min i puchar jest nasz.
0
Idę na drzemkę. Wake Me Up When September Ends.
Jak się obudzę zasliniony o 22:58 i sprawdzę wynik a tam 0:2 po dwóch owngoalach Alonso w 3 i 92 min to będę zły.
0
Może Xavi wychodzi z założenia, że Alonso zna ich dobrze z ligi angielskiej i daje mu szanse bo wie jak zagrać. Alba ostatnio gra dobrze więc nie ma dramatu. Chyba, że my jeszcze o tym nie wiemy ale Barca się nie napina na Europę... Może absolutnym priorytetem jest krajowe podwórko.
1
@Sau_Ron Litwa :)