Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Była ta konfa morawieckiego i błaszczaka, chodziło o przekazanie Leopardow Ukraińcom.
14
@PatrychoO ten wielki diamentowy sikor niezbędny do jazdy na rowerku bo inaczej by się pedały nie kręciły pewnie.
3
@PatrychoO 12 gniewnych ludzi.
0
@michal26 niech ten koszmar w końcu się skończy. Najlepiej pełnym zwycięstwem UA.
0
Van Dijk poważna kontuzuzja.
1
@michal26 byli po prostu naturalni. Wrodzone piękno a nie to co teraz często.
1
@Colin94 jeszcze chłopaki wołają z dworu bo trzeba zagrać mecza pod blokiem.
1
@marcin62 moim zdaniem została tylko nazwa serii. To już nie ma klimatem nic wspólnego z 1ką i 2ką.
1
@barcadreed good one. Props.
2
Lubicie taką muzę? Nie? Za to Wasze Niewiasty polubią. Co przełoży się na Was. Nie dziękujcie!
0
@Chaoss dobrze Chaoss, dobrze. I feel U.
0
@Chaoss przemówił porno imperator. Nie przekonuje mnie Twoja retoryka.
1
@MesQueUnClub_87 daj mu spokój! To jest fajny chłopak, elegancki chłopak!
1
@HighestInTheRoom dobrze, już sobie idziemy :( Ale jesteś.
0
@HighestInTheRoom a ja bez tych cholernych ubrań! Tfu na rajstopy!
1
@MesQueUnClub_87 bez historii. Rozumisz?
1
@kamyk_23 no i nie podobasz mi się...
2
@HighestInTheRoom tylko nie to! Usuwam w te pędy!
1
Bosko Matko.. Antonella.
9
"Francja nie wie co się dzieje"
"Tszuameni, aaaaa! Nie ma, nie ma, nie ma!"
1
@Firestone Xavi po roku w Barcelonie.
0
T(F)orres(t) Gump.
1
Dembele zaczyna swój recital....
0
@Danny Gaucho źle. Prawidłowa odp. to Słowenia i Słowacja.
3
@bartas97 ja bym dał Cycunie.
0
@GuerillaAthletic już trzeci raz o tym czytam dzisiaj na LaBambie ;)
1
@VamosRakieta zjeżdżaliby na belce, nie na nartach...