1

Była ta konfa morawieckiego i błaszczaka, chodziło o przekazanie Leopardow Ukraińcom.

14

@PatrychoO ten wielki diamentowy sikor niezbędny do jazdy na rowerku bo inaczej by się pedały nie kręciły pewnie.

3

@PatrychoO 12 gniewnych ludzi.

0

@michal26 niech ten koszmar w końcu się skończy. Najlepiej pełnym zwycięstwem UA.

0

Van Dijk poważna kontuzuzja.

1

@michal26 byli po prostu naturalni. Wrodzone piękno a nie to co teraz często.

1

@Colin94 jeszcze chłopaki wołają z dworu bo trzeba zagrać mecza pod blokiem.

1

@marcin62 moim zdaniem została tylko nazwa serii. To już nie ma klimatem nic wspólnego z 1ką i 2ką.

1

@barcadreed good one. Props.

2

Lubicie taką muzę? Nie? Za to Wasze Niewiasty polubią. Co przełoży się na Was. Nie dziękujcie!


0

@Chaoss dobrze Chaoss, dobrze. I feel U.

0

@Chaoss przemówił porno imperator. Nie przekonuje mnie Twoja retoryka.

1

@MesQueUnClub_87 daj mu spokój! To jest fajny chłopak, elegancki chłopak!

1

@HighestInTheRoom dobrze, już sobie idziemy :( Ale jesteś.

0

@HighestInTheRoom a ja bez tych cholernych ubrań! Tfu na rajstopy!

1

@MesQueUnClub_87 bez historii. Rozumisz?

1

@kamyk_23 no i nie podobasz mi się...

2

@HighestInTheRoom tylko nie to! Usuwam w te pędy!

1


Bosko Matko.. Antonella.

9

"Francja nie wie co się dzieje"
"Tszuameni, aaaaa! Nie ma, nie ma, nie ma!"

1

@Firestone Xavi po roku w Barcelonie.

0

T(F)orres(t) Gump.

1

Dembele zaczyna swój recital....

0

@Danny Gaucho źle. Prawidłowa odp. to Słowenia i Słowacja.

3

@bartas97 ja bym dał Cycunie.

0

@GuerillaAthletic już trzeci raz o tym czytam dzisiaj na LaBambie ;)

1

@VamosRakieta zjeżdżaliby na belce, nie na nartach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?