Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Pawel13sz to było popiełdolone! Plus w uj ważny mecz, końcówka sezonu.
1
@VamosRakieta
Ajm not lejdiiii!
3
Wystarczyło yeb...ąć espanyol i by był komfort.
1
@tbas spoko, rozumiem. Ja też! Nawet mi broda latała jak w radio potwierdzili oficjalnie, że Neymar idzie do Paryża bo naiwnie się łudziłem, że do tego jednak nie dojdzie. Beka, kiedyś bałem się, że zacząłem kibicować bardziej Messiemu niż Barcy ale moją miłość ostatecznie dzielę po równo.
1
@barcanawieki a no właśnie :)
2
Nie wiem czy ktoś z Was również ma aktualnie taki 'syndrom luzu kibicowskiego' po tym jak Messi z Argentyną zdobył MŚ. Ewentualne niepowodzenia Barcy już tak nie bolą jak kiedyś. Wcześniej dużo gorzej to znosiłem. Chyba poczułem się spełniony jako widz tego sportu i drużyny. Widziałem już wszystko - sezon z 6 pucharami Guardioli po kuriozalne blamaze w LM i LaLiga. Nie to, że już mi nie zależy po 2 dekadach kibicowania FCB, hmm.. Po prostu widok Leo podnoszącego ten puchar to było kompletne dopełnienie. Słynna truskawka na torcie.
1
@masq hahaha XD
5
'Rozłożenie czerwonego DYWANA przed Pedrim'.
Paolo Coelho.
0
Griezmann z rózową czochrą to się nadaje do teledysku Nicki Minaj.
0
@laliga40 oby nam nie sypnęło siwizną po 'zjawiskowym' występie naszych...
0
@Krzysztof1987 nie mam pojęcia, nie ogarniam tych bukmacherskich zajawek i sam nie grywam :) Zaraz pewnie ktoś podpowie.
1
@Faro trafna uwaga.
0
@Albatros stawiać domy swoje i rodziny ;)
7
Gavi bankowo dzisiaj żółtko przytuli.
0
Nie przypomina Wam odrobinę kogoś?
Mati Borek? ;)
https://www.facebook.com/100083705976101/posts/pfbid0vvri1Lbng1moMi1ka25Jvz7XfYjEnsvApguGePdAsP7k1gezFvY6znCSkKghMBxMl/
1
@Lionel_Messi10 pieknie siadło. I akurat musiałem iść na siku kiedy to trafił.
0
@draxidox o kurła, łysy normalnie egzekucję wykonał. To wyglądało tak jakby to nie był jego 1 raz...
2
@RomanHoffer może zacznij od wersji ZERO tych napojów, też pewnie trucizna ale przynajmniej bez tony białego cukru.
1
@Pawel13sz tak, poprawiłem bo coś mi nie pasilo.
0
@Pawel13sz Messi w Fifie 17tce miał tą dziwną biało-żółtą czuprynę, łatwo go było poznać :)
6
Maryla jest jak Bishop z "Obcego". Android w biotechnicznym szkielecie.
3
Potężny Alisson. Syn Aliego.
1
@Kgorecki2500 w pierwszym Baldurze była w pudełku książka fabularna, to raz a dwa opasła instrukcja, która była ksiązeczką samą w sobie. Oj czytało się.
0
@Piernik dlatego zgasiłem to gunwo.
1
@Barwindg będzie git. Przerabiałem i kisiel i budyń i gorące kubki :)
0
Jak LaBambowi wytrawni znawcy tematu oceniają szanse bezposredniego przyłączenia się Białorusi do wojny? Interia dziś pisze, że tamtejsza opozycja się tego spodziewa niestety.
2
@mrboom Maxi King, kokosowe Delice/Pingui i kanapka!
0
@MarioVeB! a ty nie masz bladego pojęcia o kondycji fizycznej aktualnych zawodników drużyny której niby kibicujesz i teoretycznie systematycznie ogladasz. Beka.
0
@MarioVeB! Widziałem jak teraz wracał po tym pudle na pustaka. Serio, na prostej to Busi daleko w tyle chociaż Thibaut nie porusza się z jakąś wielką gracją przy swoim wzroście przeciez. Fakty.
0
Ej ale czaicie, że Courtois biega lepiej od Busquetsa?