2

@bartas97 ale bym lepe wyebał na ryj jednemu i drugiemu, powołując się na ludzką przyzwoitość.

0

Kłopoty, kłopoty Milanu!

0

@Nazio87 ale nieee, tyle to niee.

0

@Nazio87 biere.

2

@Antimadridista_WR dostała uczulenia na fistaszki. Biedna.

2

@Culers kup se Dmytro Czyhrynskiego. Top.

0

Akcja Lazio na 1:0 przypomniała mi gola Barcy z Tottenhamem w LM, 2 przepuszcza piłkę a 3ci strzela.

https://fb.watch/ifY_Y5Ls08/

0

@Messibestplayerintheworld spoko, ost o to pytałem.

0

@Antimadridista_WR albo jej manicurzystka.

1

@draxidox z wyglądu typowa 'jak zrobisz mi jeansy to kupię Ci loda'.

1

Biorąc pod uwagę syt w talebli Serie A to wieczorem nawet spoko meczyk, Lazio z Milanem.

3

@DaPidejpi chyba Dupai d'Or :)

2

@DaPidejpi jedna akcje miał dobra jak zrobił crossovera w polu karnym i położył obrońcę.

1

@Luciano99 tym razem może to już ten moment, kiedyś musi.

4

Wg wpisów na realmadryt.pl Modric tylko do lata, nie przedłuża kontraktu.

6

@Kessie mają fart, że nikomu ta sprężyna nie pizgnela w furę.

0

@GeraltzKatalonii chciałbym tylko przypomnieć, że Messi strzelił 5 goli kiedyś w 1 meczu ale w LM.

0

@Encore też tak myślę.

3

@Sulimo w czekoladzie Top. W serniku flop.

0

@MaVii oby, oby. Dzięki za odp :)

0

Czy coś wiadomo o Christensenie w ogóle? Wczoraj mówili, że dwójka go zabolała lub inny dyskomfort dlatego nie zagrał w 2 poł.

1

@draxidox to wygląda jak na stołówce ze szwedzkim stolem, podchodzisz z talerzem i bierzesz co chcesz.

1

Gol Pań na 3:0 dosłownie w ost. sekundzie meczu :)

0

@ElementarzOre często na YT Dazn TV robiło transmisję.

0

@tadzik447 ale były już 2 konkursy i w godzinach porannych, stąd lekkie zdziwienie, że teraz tak późno :)

0

@michaleu to na mnie nie liczcie :)

0

@Deviler to będziesz reprezentował LaBambe chyba jednoosobowo przed TV.

0

@arsenallondyn0 mój najlepszy ziomo z gówniarskich lat się w niej podkochiwał.

0

@michaleu skoki są o 2? :/

0

@Kitek1640 że Ci się chce taki mecz oglądać :)
W sumie ja niewiele lepiej bo z braku laku Seville z Cadizem włączyłem..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?