Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bartas97 ale bym lepe wyebał na ryj jednemu i drugiemu, powołując się na ludzką przyzwoitość.
0
Kłopoty, kłopoty Milanu!
0
@Nazio87 ale nieee, tyle to niee.
0
@Nazio87 biere.
2
@Antimadridista_WR dostała uczulenia na fistaszki. Biedna.
2
@Culers kup se Dmytro Czyhrynskiego. Top.
0
Akcja Lazio na 1:0 przypomniała mi gola Barcy z Tottenhamem w LM, 2 przepuszcza piłkę a 3ci strzela.
https://fb.watch/ifY_Y5Ls08/
0
@Messibestplayerintheworld spoko, ost o to pytałem.
0
@Antimadridista_WR albo jej manicurzystka.
1
@draxidox z wyglądu typowa 'jak zrobisz mi jeansy to kupię Ci loda'.
1
Biorąc pod uwagę syt w talebli Serie A to wieczorem nawet spoko meczyk, Lazio z Milanem.
3
@DaPidejpi chyba Dupai d'Or :)
2
@DaPidejpi jedna akcje miał dobra jak zrobił crossovera w polu karnym i położył obrońcę.
1
@Luciano99 tym razem może to już ten moment, kiedyś musi.
4
Wg wpisów na realmadryt.pl Modric tylko do lata, nie przedłuża kontraktu.
6
@Kessie mają fart, że nikomu ta sprężyna nie pizgnela w furę.
0
@GeraltzKatalonii chciałbym tylko przypomnieć, że Messi strzelił 5 goli kiedyś w 1 meczu ale w LM.
0
@Encore też tak myślę.
3
@Sulimo w czekoladzie Top. W serniku flop.
0
@MaVii oby, oby. Dzięki za odp :)
0
Czy coś wiadomo o Christensenie w ogóle? Wczoraj mówili, że dwójka go zabolała lub inny dyskomfort dlatego nie zagrał w 2 poł.
1
@draxidox to wygląda jak na stołówce ze szwedzkim stolem, podchodzisz z talerzem i bierzesz co chcesz.
1
Gol Pań na 3:0 dosłownie w ost. sekundzie meczu :)
0
@ElementarzOre często na YT Dazn TV robiło transmisję.
0
@tadzik447 ale były już 2 konkursy i w godzinach porannych, stąd lekkie zdziwienie, że teraz tak późno :)
0
@michaleu to na mnie nie liczcie :)
0
@Deviler to będziesz reprezentował LaBambe chyba jednoosobowo przed TV.
0
@arsenallondyn0 mój najlepszy ziomo z gówniarskich lat się w niej podkochiwał.
0
@michaleu skoki są o 2? :/
0
@Kitek1640 że Ci się chce taki mecz oglądać :)
W sumie ja niewiele lepiej bo z braku laku Seville z Cadizem włączyłem..