Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@okiemtypera_lucaxx95 na szczęście nie Tobie o tym decydować.
8
Depay na boisku, debiutuje.
0
Brejtłejt brana dla espaniolu.
0
@Medium Mitoman.
1
@Lionel_Messi10 jak ja lubię takie brameczki, strzał finezyjny w fifce.
1
@P33ck oby! Liczę na to :)
5
@P33ck dla nas nie jest to dobra informacja w kontekście pucharu króla.
1
@gumaz kwintesencja Labamby Twój koment ;)
0
MORWA Drzewo. Pozdrawiam Starych Szkolnych.
0
@BorzyKrzys ooo taaaak! Amazing.
1
@P33ck scena w knajpce...
0
Jutro 13:30 Liverpool z Chelsea,
Niedziela o 15:00 City - Wolves, 17:30 Arsenal vs United!!!! 18:30 Barca z Getafe i na deserek 21:00 Bilbao gra z Realem. [20:45 Juve kontra Atalanta]
*dzisiaj Lipsk z Bayernem o 20:30
0
Totki 2:0, lol.
0
Tottenham brama z City.
4
Babeczki 2:1! Fajno.
1
@FanBarcYxD typ chyba z trybun robi streama telefonem.
0
Tymczasem nasze babeczki 1:1 z Realem i grają w 10tke bo czerwo poszło.
0
@Emhyr aż dziwne, że nie dostał żółtej za taka szaloną cieszynkę.
0
@wojtekwojtkowski999 spieszę z odpowiedzią jak tylko skończę ssać jej palucha.
2
@macio_944 też tego szukalem w necie. Wygląda na to, że tylko strumyk.
0
@Danny Gaucho a myślałem, że to Milan jest bardziej utytułowany.
0
Przypominam piłkarskie świry, że dziś Inter vs Milan o 20. Super Copa Italia. Transmisja Polsat Sport
0
@taris jakoś dlatego chyba, że on zmienia klub 2 raz a Auba zmienialby 3 w ciągu jakiegoś okresu objętego przepisami. 3 to już za dużo regulaminowo.
3
@Kinginiesta na to wygląda więc nie był to bezjajeczny występ tego zawodnika.
1
@Rewolucja123 "i think we need a bigger boat"
0
@Robert1603 nawet się nie zastanawiaj. Obowiązkowa pozycja do której się wraca. Wybitna produkcja, uwielbiam.
1
@IronSanHybrid jak ja nie lubię tego starego knura roncero.
0
@Mads takie wpisy to prawdziwe DNA La Rambli :)
0
W środę superpuchar Włoch, derby Inter vs Milan.
0
@miki1997