7

@okiemtypera_lucaxx95 na szczęście nie Tobie o tym decydować.

8

Depay na boisku, debiutuje.

0

Brejtłejt brana dla espaniolu.

0

@Medium Mitoman.

1

@Lionel_Messi10 jak ja lubię takie brameczki, strzał finezyjny w fifce.

1

@P33ck oby! Liczę na to :)

5

@P33ck dla nas nie jest to dobra informacja w kontekście pucharu króla.

1

@gumaz kwintesencja Labamby Twój koment ;)

0

MORWA Drzewo. Pozdrawiam Starych Szkolnych.

0

@BorzyKrzys ooo taaaak! Amazing.

1

@P33ck scena w knajpce...

0

Jutro 13:30 Liverpool z Chelsea,
Niedziela o 15:00 City - Wolves, 17:30 Arsenal vs United!!!! 18:30 Barca z Getafe i na deserek 21:00 Bilbao gra z Realem. [20:45 Juve kontra Atalanta]
*dzisiaj Lipsk z Bayernem o 20:30

0

Totki 2:0, lol.

0

Tottenham brama z City.

4

Babeczki 2:1! Fajno.

1

@FanBarcYxD typ chyba z trybun robi streama telefonem.

0

Tymczasem nasze babeczki 1:1 z Realem i grają w 10tke bo czerwo poszło.

0

@Emhyr aż dziwne, że nie dostał żółtej za taka szaloną cieszynkę.

0

@wojtekwojtkowski999 spieszę z odpowiedzią jak tylko skończę ssać jej palucha.

2

@macio_944 też tego szukalem w necie. Wygląda na to, że tylko strumyk.

0

@Danny Gaucho a myślałem, że to Milan jest bardziej utytułowany.

0

Przypominam piłkarskie świry, że dziś Inter vs Milan o 20. Super Copa Italia. Transmisja Polsat Sport

0

@taris jakoś dlatego chyba, że on zmienia klub 2 raz a Auba zmienialby 3 w ciągu jakiegoś okresu objętego przepisami. 3 to już za dużo regulaminowo.

3

@Kinginiesta na to wygląda więc nie był to bezjajeczny występ tego zawodnika.

1

@Rewolucja123 "i think we need a bigger boat"

0

@Robert1603 nawet się nie zastanawiaj. Obowiązkowa pozycja do której się wraca. Wybitna produkcja, uwielbiam.

1

@IronSanHybrid jak ja nie lubię tego starego knura roncero.

0

@Mads takie wpisy to prawdziwe DNA La Rambli :)

0

W środę superpuchar Włoch, derby Inter vs Milan.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?