Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle gorzej jakby przód był.
0
Nasi widać zmotywowani, dobry omen.
1
@talizmo przypominam, że niedawno były spodenki 2kolorowe. To było kuriozum, połowa granatowa, połowa bordowa.
0
@BorzyKrzys to gówno powinno nazywać się 'Klaun' a nie 'Klan'. Jak wszystko inne made by TVP.
0
Ligowy najwiekszy rywal zespołu Ronaldo podobno proponuję Messiemu kontrakt z 2 krotnie większym wynagrodzeniem jak Cristiano :)
Nie pytajcie o źródło tej info, lata teraz po internetach. Np profil Blaugrana na Insta.
0
@Arn3th a, ok. Chyba nie wiedziałem o tym.
3
Dziś Barca, jutro Napoli vs Juve, sobota derby Manchesteru i Basków, niedziela Totki kontra Arsenal plus PSG gra.
*A Canal + puszcza Liverpool, no nie...
1
@PatrychoO jak jakiś glitch z Fify. Niesamowite.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Typ z Eleven chciał powiedzieć, że ten mecz jest jak rollercoster a wypalił, że jak diabelski młyn.
0
Benz co poszedł.
0
@Katalończyk 99 dotknął nosa jak Lewy.
1
@Culers też się zastanawiałem i boję się, że to Pistolero :I
0
@Anonymus0608 litości...
8
@4drian0 O, jest i Mati Cash.
2
@Uukasz_93 szkoda, że nie dał awansu bo Terry potem wpakował z bani z różnego :(
0
@jedrek7000 to już teraz debiut Ronaldo w Al(e) Nassr(ane)?
0
@tristan87 ale tak było. Oni naprawdę skakali i lecieli. Przecież widać, że to nie fejk.
0
@YuriRibeiro jest tak dobry, że ludzie zwracają się do niego per Messie.
5
Antypatyczny ryj.
0
@DCHX ja obejrzę dla anegdotek o Messim, Stanowski będzie na pewno o to zagadywał.
0
@smieszek pewnie już nigdy. Miał być ale to się zbiegło czasowo z tym jak mu podziękowali w PZPNie i nie przyszedl.
3
W piątek w Hejtparku będzie Marciniak.
0
@Khajio i piniondze za las.
1
@Deviler tera niech pokażą, że potrafią grać z.
2
Goodbye Mr Anderson.
2
@Kgorecki2500 ja mu zależy na Labambowej frakcji to się nauczy. Jak za 6 mcy nie będzie umiał imieslowow przymiotnikowych czynnych to blokuję gnoja.
0
@Transu96 prędzej ta laska odpisze Araujo za moim pośrednictwem niż jemu.
1
@Transu96 piękna paralela.
4
Wysłałem DM do Araujo na IG, napisałem, że był zajebisty. Czekam na odp :)