1

@Rust_Cohle gorzej jakby przód był.

0

Nasi widać zmotywowani, dobry omen.

1

@talizmo przypominam, że niedawno były spodenki 2kolorowe. To było kuriozum, połowa granatowa, połowa bordowa.

0

@BorzyKrzys to gówno powinno nazywać się 'Klaun' a nie 'Klan'. Jak wszystko inne made by TVP.

0

Ligowy najwiekszy rywal zespołu Ronaldo podobno proponuję Messiemu kontrakt z 2 krotnie większym wynagrodzeniem jak Cristiano :)

Nie pytajcie o źródło tej info, lata teraz po internetach. Np profil Blaugrana na Insta.

0

@Arn3th a, ok. Chyba nie wiedziałem o tym.

3

Dziś Barca, jutro Napoli vs Juve, sobota derby Manchesteru i Basków, niedziela Totki kontra Arsenal plus PSG gra.
*A Canal + puszcza Liverpool, no nie...

1

@PatrychoO jak jakiś glitch z Fify. Niesamowite.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Typ z Eleven chciał powiedzieć, że ten mecz jest jak rollercoster a wypalił, że jak diabelski młyn.

0

Benz co poszedł.

0

@Katalończyk 99 dotknął nosa jak Lewy.

1

@Culers też się zastanawiałem i boję się, że to Pistolero :I

0

@Anonymus0608 litości...

8

@4drian0 O, jest i Mati Cash.

2

@Uukasz_93 szkoda, że nie dał awansu bo Terry potem wpakował z bani z różnego :(

0

@jedrek7000 to już teraz debiut Ronaldo w Al(e) Nassr(ane)?

0

@tristan87 ale tak było. Oni naprawdę skakali i lecieli. Przecież widać, że to nie fejk.

0

@YuriRibeiro jest tak dobry, że ludzie zwracają się do niego per Messie.

5

Antypatyczny ryj.

0

@DCHX ja obejrzę dla anegdotek o Messim, Stanowski będzie na pewno o to zagadywał.

0

@smieszek pewnie już nigdy. Miał być ale to się zbiegło czasowo z tym jak mu podziękowali w PZPNie i nie przyszedl.

3

W piątek w Hejtparku będzie Marciniak.

0

@Khajio i piniondze za las.

1

@Deviler tera niech pokażą, że potrafią grać z.

2

Goodbye Mr Anderson.


2

@Kgorecki2500 ja mu zależy na Labambowej frakcji to się nauczy. Jak za 6 mcy nie będzie umiał imieslowow przymiotnikowych czynnych to blokuję gnoja.

0

@Transu96 prędzej ta laska odpisze Araujo za moim pośrednictwem niż jemu.

1

@Transu96 piękna paralela.

4

Wysłałem DM do Araujo na IG, napisałem, że był zajebisty. Czekam na odp :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?