3

@Emhyr sprint zajebisty ale to podanie jaki sztos, na pełnym gazie taka piła przeszywająca.

2

@Sulimo ja właśnie zjadłem. Chrupał przyjemnie.

1

Realmadryt.pl zaliczył Gaviemu nawet 2 asysty :)

0

Dybała jaka bramę zapakował dla Romy. A PSG w dupke.

2

Araujo zdrowy :)

0

@regatta52 położył się na boisku i schodził utykając.

0


Film.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@GuerillaAthletic stara szkoła.

1

@GuerillaAthletic ej no bez kitu, aż się Kaliber i Paktofonika przypomniała!

1

@Janiama nie jesteś debil tylko gapa ;) Pozdro!

1

@Janiama to się ogląda na Eurosporcie a nie w gownianej tvp :)

0

Bruno wleciał ze szpileczką w str. CR7, powiedział po meczu, że teraz w końcu są drużyną a wcześniej opierało się o indywidualności.

1

@Kluivert_P no, no. Naprawdę fajna.

0

Hejtpark z Marciniakiem długi jak cholera stąd pytanie - były dłuższe gadki konkretnie o Messim?

0

Może szóstke wcisną :)

0

Manita. Bajabongo.

3

Po ile ten Kvaradona?

1

@DonCarletto typ chyba wannę mefedronu oyebał. Albo serio ma 13 lat i spił piankę z browara.

1

@Sensible ten kawałek w tle to sztos.

5

Neapol 1:0!!!! Znaki.

4

@FelixFelicis Oberstgruppenführer Tuchel melduje wykonanie zadania.

2

@Medium gorzej, na gilotynę.

3

@kazbychu w punkt!

4

@th@les chłopie, to był fejk. Pseudo PZPNowski profil.

0

@Gitarkafcb que miras bobo?

0

@szkutnik91 niewykonalne.

0

Kubacki wygrywa oba treningi w Zakopcu. O 18 kwale.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@bartas97 ktoś se winampa zgrywał na dyskietkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?