Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 dwójka to zawsze jest poważne. Minimum 3 tyg.
1
@Kamilos84 czytałem teraz na dniach, że ruscy też zaczęli używać naprowadzanych GPSem bomb. Można je odpalać 40 km od celu. Zastanawiałem się tylko czy to nie ściema mająca na celu przyspieszenie dostarczenia UA samolotów albo innego ofensywnego uzbrojenia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Liderka białoruskiej opozycji skazana na 15 lat więzienia. Ciekawe czy to będzie impuls i ludzie wyjdą tam znowu na ulicę.
0
@AmigoBlancos Taconazo.
0
@Luciano99 skoro tak mówisz.
0
Nie wiem czy wiecie ale nawet jak przegrają 29:0 to nie zmienia faktu, że dostaliśmy od nich w papę i zrobilismy papa z LE w kiepskim stylu. Radocha, że dostają łomot w meczu ligowym to trochę jak w tym memie z zapłakana twarzą pod uśmiechnięta maską.
6
Aktualnie nie ma możliwości aby młody widz zakochał sie w grze tej drużyny i zaczął kibicować Barcelonie.
3
@SkilledHydra16 taa, 30 meczy zawieszenia.
1
@barcadreed 1 mecz pauzy, co Ty wypisujesz.
4
Camp Nou to mega archaiczny obiekt ale wciąż jest piękne.
0
@Sulimo cos dla Ciebie:
https://www.instagram.com/reel/Co2UOoLMSSq/?igshid=MDJmNzVkMjY=
3
@VegetaPolska Zniszczol jest jak Twoje życie miłosne. Słaby..
0
Nieśmiało przypominam/zawiadamiam wszystkich zainteresowanych i obecnych, że o 21 gra Leo Meeee eeee eeee ("Meeee" tak robi kozioł, GOAT znaczy się) ssi i jego nie-potężne PSG.
3
Lazio co za braamaaaa z Napoli.
0
Czemu ten filmik nie stał się viralem!?
Czy tylko ja to przegapiłem...
https://www.instagram.com/reel/CmrMDL3Nd-T/?igshid=MDJmNzVkMjY=
11
Komentarz usunięty
1
@mrboom zagra :)
0
Po ile ten Araujo z Barcelony? Coś tam chłopak gra.
0
@MateuszGotowka99 on ma już kurła z 60 lat, trochę szok, że ciągle na chodzie. A tak serio to bez kitu też się mocno zdziwiłem, że jest czynnym zawodnikiem.
1
@Derean tak samo było z Umtitim i przez długi czas z Dembele, nie z jego winy w tym przypadku.
1
@Kuba_1 byli razem na gali teraz więc pewnie pogadali jak ludzie w końcu.
0
@macio_944 to zagra czy nie zagra bo podobno kartki się kasowały?
0
@AmigoBlancos głowa do góry.
0
@Piorun kij z tym starym zigolakiem, ciekawe co u roncero :)
0
@Culers serio aż tak źle? :)
0
Z premedytacją nie oglądałem meczu i teraz cyk, z powtóreczki.
3
@!34RC3!_0N4 i to używanych.
3
@Lionel_Messi10 ktoś na LaBambie powinien zrobić to samo w stosunku do każdego zarejestrowanego użytkownika tej strony.
0
@arsenallondyn0 bardziej Conan Barbarzynca.