1

@Janas11224 miszcz.
Jak słyszę o pierogach z jagodami i śmietana to od razu przypomina mi się filmik na YT gdzie 2 Norwegów probuje różnych rodzajów, z mięsem, ruskie itp., jeden miał matkę Polkę. Jak testowali jagodziane to rozwaliło im mózgi i koleś lizał talerz :)

3

@Encore walić to Espn, może i mają fajne te programy ale wielokrotnie podwazali np Messiego. Po MŚ połowa z nich się kajała mniej lub bardziej szczerze.

2

@Emhyr ten kulawy trochę jak Sergi Roberto wygląda z tego profilu. Albo młody Klopp.

0

@Dironixu pisałem po driniaczu kiedyś do Antonelli :D i do Araujo po jednym z jego giga meczy. Do dziś bez odpowiedzi w obu przypadkach ;)

0

Kvaka maka fą. Fristajla.

6

Vegeta: nie rozumiem dlaczego wciąż jestem samotny, staram się przecież..."
Tez on: https://www.instagram.com/reel/Cpu8OfWPSBL/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

1

@Isso89 o kurde, nieźle. Zaraz pobije wyczyn Haalanda z wczoraj. Ostatnio o nim mówili na Kanale Sportowym, koleś to chyba lepszy kozak.

2

@AmigoBlancos live wyjdzie obfajdane po uszy, macie ich gładko do zera dziś. No, może takie 2:1 dla was w najgorszym wypadku.

0

@rasta212 nawet, nawet, dzięki za info.

1

@Kondziubarca pewnie kusi ich tymi mitycznymi raportami za które tak słono Barca płaciła tyle lat... Merytoryka w klubie level 1800, cho do nas to damy Ci poczytać.

0

@Inko nie było pewnie bo to nie do pomyślenia w innej poważnej lidze, tylko tutaj takie zbuki.

7

To, że dupas, tzn tebas wali bez mrugnięcia okiem w mediach, że jest kibicem Realu nikogo nie rusza a jak u nas się coś dzieje to od razu oczy całego świata skierowane na Barce. Wiadomo, że grube dymy ostatnio w Katalonii ale jakim cudem nikt nie zajmuje się tym, że prezes La Liga otwartym tekstem gada, że kibicuje Madrytowi. Jakby w lidze angielskiej tamtejszy szef wypalił, że jest za Manchesterem City to reszta zespołów i kibice by go wrzucila na taki bęben, że typa za 2 dni już by nie było. Rzygać mi się chce klimatem wokół hiszpańskiej piły, bez kitu.

0

@DonMatteo901 wiadomo jaki % nam teoretycznie przysługuje od nast transferu?

1

@bartas97 już jest...

2

@fcbarcafan19 to weź graj w NBA i nie kuś losu! ;)

2

@tristan87 dają nam Kariusa i 2 piłki lekarskie. Deal done.

0

Profil Blaugrana na Insta wrzucił posta o zainteresowaniu Liverpoolu Gavim i opatrzył to grafiką gdzie on jest w ich koszulce i trzeba przyznać, że niestety mu mega pasuje ;)

0

@Krzysztof1987 dziękuję! :*

6

Mój raport:
'Jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze grają, dorze wszystko jest w porządku. Jest git, pozdrawiam cała Barcelone, dobrych chłopaków, niech się to trzyma, dobry przekaz leci.'
Należy się 500.000 euro. Może być i bez faktury.

1

@cules100pro haha, dokładnie. Już widzę tak tupie ze złości krótkimi i krzywymi nóżkami.

0

@gumaz i tak by walił ślepakami.

21

@Nano22 w tym wszystkim brakuje tylko Vegety.

4

@barteggg08 a już myślałem, że to będzie materiał o muniaku.

1

@Coutinho007 rehabulszitowany.

2

@Firestone muniak właśnie schowany za weneckim lustrem na madryckiej komendzie wskazał palcem na Laporte.

0

@Ptasior czemu? Przecież wszystko z nimi ok :) Przetaczają się pomału na 1 biegu po kostce. Za to juz za niedługo będą na pełnej piz..ie rozjeżdżać ukraińskie stepy w pogoni za ruskimi.

2

@kubix05 o, przemówiłeś :) A wszyscy Cię raczej kojarzą z Twoim kącikiem tematycznym.

1

@jacobFCB to juz pytanie do Vegety.

3

@kubix05 dziś aktualne zostało tylko zamknij oczy otwórz buzię ;)

0

@galix22 oby kurła!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?