Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janas11224 miszcz.
Jak słyszę o pierogach z jagodami i śmietana to od razu przypomina mi się filmik na YT gdzie 2 Norwegów probuje różnych rodzajów, z mięsem, ruskie itp., jeden miał matkę Polkę. Jak testowali jagodziane to rozwaliło im mózgi i koleś lizał talerz :)
3
@Encore walić to Espn, może i mają fajne te programy ale wielokrotnie podwazali np Messiego. Po MŚ połowa z nich się kajała mniej lub bardziej szczerze.
2
@Emhyr ten kulawy trochę jak Sergi Roberto wygląda z tego profilu. Albo młody Klopp.
0
@Dironixu pisałem po driniaczu kiedyś do Antonelli :D i do Araujo po jednym z jego giga meczy. Do dziś bez odpowiedzi w obu przypadkach ;)
0
Kvaka maka fą. Fristajla.
6
Vegeta: nie rozumiem dlaczego wciąż jestem samotny, staram się przecież..."
Tez on: https://www.instagram.com/reel/Cpu8OfWPSBL/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
1
@Isso89 o kurde, nieźle. Zaraz pobije wyczyn Haalanda z wczoraj. Ostatnio o nim mówili na Kanale Sportowym, koleś to chyba lepszy kozak.
2
@AmigoBlancos live wyjdzie obfajdane po uszy, macie ich gładko do zera dziś. No, może takie 2:1 dla was w najgorszym wypadku.
0
@rasta212 nawet, nawet, dzięki za info.
1
@Kondziubarca pewnie kusi ich tymi mitycznymi raportami za które tak słono Barca płaciła tyle lat... Merytoryka w klubie level 1800, cho do nas to damy Ci poczytać.
0
@Inko nie było pewnie bo to nie do pomyślenia w innej poważnej lidze, tylko tutaj takie zbuki.
7
To, że dupas, tzn tebas wali bez mrugnięcia okiem w mediach, że jest kibicem Realu nikogo nie rusza a jak u nas się coś dzieje to od razu oczy całego świata skierowane na Barce. Wiadomo, że grube dymy ostatnio w Katalonii ale jakim cudem nikt nie zajmuje się tym, że prezes La Liga otwartym tekstem gada, że kibicuje Madrytowi. Jakby w lidze angielskiej tamtejszy szef wypalił, że jest za Manchesterem City to reszta zespołów i kibice by go wrzucila na taki bęben, że typa za 2 dni już by nie było. Rzygać mi się chce klimatem wokół hiszpańskiej piły, bez kitu.
0
@DonMatteo901 wiadomo jaki % nam teoretycznie przysługuje od nast transferu?
1
@bartas97 już jest...
2
@fcbarcafan19 to weź graj w NBA i nie kuś losu! ;)
2
@tristan87 dają nam Kariusa i 2 piłki lekarskie. Deal done.
0
Profil Blaugrana na Insta wrzucił posta o zainteresowaniu Liverpoolu Gavim i opatrzył to grafiką gdzie on jest w ich koszulce i trzeba przyznać, że niestety mu mega pasuje ;)
0
@Krzysztof1987 dziękuję! :*
6
Mój raport:
'Jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze grają, dorze wszystko jest w porządku. Jest git, pozdrawiam cała Barcelone, dobrych chłopaków, niech się to trzyma, dobry przekaz leci.'
Należy się 500.000 euro. Może być i bez faktury.
1
@cules100pro haha, dokładnie. Już widzę tak tupie ze złości krótkimi i krzywymi nóżkami.
0
@gumaz i tak by walił ślepakami.
21
@Nano22 w tym wszystkim brakuje tylko Vegety.
4
@barteggg08 a już myślałem, że to będzie materiał o muniaku.
1
@Coutinho007 rehabulszitowany.
2
@Firestone muniak właśnie schowany za weneckim lustrem na madryckiej komendzie wskazał palcem na Laporte.
0
@Ptasior czemu? Przecież wszystko z nimi ok :) Przetaczają się pomału na 1 biegu po kostce. Za to juz za niedługo będą na pełnej piz..ie rozjeżdżać ukraińskie stepy w pogoni za ruskimi.
2
@kubix05 o, przemówiłeś :) A wszyscy Cię raczej kojarzą z Twoim kącikiem tematycznym.
1
@jacobFCB to juz pytanie do Vegety.
3
@kubix05 dziś aktualne zostało tylko zamknij oczy otwórz buzię ;)
0
@galix22 oby kurła!