Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kluivert_P wygląda pięknie.
4
@Comentateiro nie zapominaj o Laramblówce cytrynowej przypalanej.
5
Chciałem tylko nieśmiało przypomnieć, że potężny real dostał wczoraj w papę 4:2 od Girony.
3
@kynio302 a w środku Messi kręcący Gvardiolem w meczu z Chorwacja ❤️
0
@kuz ale się spluł, ile śliny lata w powietrzu, fuj.
0
@Nhyz wygląda trochę jak Rijkaard.
1
@Kessie na rozmowie o pracę:
Jakie ma Pan specjalne kwalifikacje lub umiejętności?
- Mam wygło renke.
Gratuluję, bierzemy Pana!
0
@jacobFCB możliwe.
3
@Kinginiesta absolutnie nie :) wiem, że newsy od czapy ale może kogoś zainteresuje...
0
1. Biden zdecydował się kandydować na kolejną ewentualną kadencję.
2. Courtois nie zagra z Gironą.
0
@Deathwing112 musisz to rozbiegać.
2
@wasacz Niemiec myśli, że Messi to Lewandowski.
3
Nowe logo akuratne, Führer Tebas zadowolony.
1
O 21 Napoli z Juve, ostro.
3
W 15 walizkach były konserwy i gotowane jaja na twardo. Życie w Barcelonie wcale nie jest tanie.
2
@urbipl ja się pytam gdzie podziało się białe auto...
0
@BorzyKrzys tak, tak.
1
Lazio w dupe od Torino. Juve zara będzie 2gie.
0
@tristan87 tory były złe.
4
@sergio5 gorzej jakbyś zasypiał na urlopie dopiero o tej 5tej.
1
@Mario96w niech się udlawią swoim sramenem!
1
@MesQueUnClub_87 dziś akurat jadłem :)
0
@Mario96w tak, bezapelacyjnie wygrał tonkotsu ramen.
0
Żurek wybrany 2gą najlepszą zupą świata wg Taste Atlas.
11
@barcelonaLM gdyby kukiz był dziennikarzem byłby morganem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@escarabajo :))))))))
1
@VegetaPolska kojarzy mi się z Legia w LM, w 95 r. Piękne mecze wtedy i między innymi z nimi. Potem jak Citko był w gazie w Widzewie to chcieli go kupić ale zerwał achillesa i wszystko upadło.
1
@Rust_Cohle grucha.
2
@bartas97 Vegetowe.