1

@LM10GOAT przykra sprawa :(

0

No nieźle, właśnie widziałem chłopaczka w koszulce Al Nassr. Tego się nie spodziewałem u siebie w mieścinie.

0

@Mns21 zaczyna się..

1

@Medium łymyn. Znaki.

0

@TheNekro94 łysy już się za chałtury bierze.

0

@paweldunajecfcb ta drama już jest passe, tera wszyscy żyjo kejsem winizjusza żurniora.

0

@mekston masz rację, cofam to :)

1

@GeneralXavi co tam robi rutkowski?

0

@Michael24 biere w ciemno po takim 3:2 dla RV. Lewy u nas te 2 gole ;) Chociaż Mareczka szkoda wielka.

0

@FCB_dimiC na Amigoblaugrana.

1

@Tomo1989 to nie są turyści, to szerpowie. Oni są odpowiedzialni za grupy komercyjnych wspinaczy więc tych jest duzooo, dużo więcej. Zaraz będą newsy o wypadkach bo ludzie czekający w kolejkach na Everescie będą się wychladzac, zużywać tlen w butlach i będą słabnąć.

1

@mekston nie od razu Rzym zbudowano. Dziękuję i za 0.5, w imieniu kolegi.

3

@mekston Czikago bulz.

1

1

@Kidd ale creepy.. Dziwny widok, faktycznie. Ale niezła gratka, że takie coś u nas powstaje. Dzięki za oznaczenie!

1

@Vekk Czechejterzy.

0

1

Mbappe x 2. Pozdro

2

Mbappe co wsadził... Wow.

1

@JerzyKiler co ty pie...olisz?

3

Jeżeli uwiera Cie, że jutro poniedziałek to wyobraź sobie, że jesteś teraz kibicem Realu.

0

@Encore Lechie niech kupi to może w końcu wyślą te spodenki. I zakontraktują Ronaldo.

1

Ale feta na stadionie City, jest live na YT.
https://www.youtube.com/live/DBI8lx4Wqh8?feature=share

0

Dalej Rayo! Jazda espanyolem!

4

@tomek8756 ja jebie co za tępa rura.

3

Po wyjściu z Wieży Durlaga idę prosto do Wrót Baldura.


1

@P33ck pewnie syn Ronaldo w trykocie Barcy.

3

@tomek8756 @Kidd to któregoś z Was kiedyś widziałem na Wzgórzu w koszulce z Griezmannem na plecach? :)

3

@tomek8756 Gdynia! Pozdro somsiedzie.

3

@Sensible w Polszy to w co 2 parku to jest żurafik albo żulafik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?