Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LM10GOAT przykra sprawa :(
0
No nieźle, właśnie widziałem chłopaczka w koszulce Al Nassr. Tego się nie spodziewałem u siebie w mieścinie.
0
@Mns21 zaczyna się..
1
@Medium łymyn. Znaki.
0
@TheNekro94 łysy już się za chałtury bierze.
0
@paweldunajecfcb ta drama już jest passe, tera wszyscy żyjo kejsem winizjusza żurniora.
0
@mekston masz rację, cofam to :)
1
@GeneralXavi co tam robi rutkowski?
0
@Michael24 biere w ciemno po takim 3:2 dla RV. Lewy u nas te 2 gole ;) Chociaż Mareczka szkoda wielka.
0
@FCB_dimiC na Amigoblaugrana.
1
@Tomo1989 to nie są turyści, to szerpowie. Oni są odpowiedzialni za grupy komercyjnych wspinaczy więc tych jest duzooo, dużo więcej. Zaraz będą newsy o wypadkach bo ludzie czekający w kolejkach na Everescie będą się wychladzac, zużywać tlen w butlach i będą słabnąć.
1
@mekston nie od razu Rzym zbudowano. Dziękuję i za 0.5, w imieniu kolegi.
3
@mekston Czikago bulz.
1
@JurnyGerwazy kto?
1
@Kidd ale creepy.. Dziwny widok, faktycznie. Ale niezła gratka, że takie coś u nas powstaje. Dzięki za oznaczenie!
1
@Vekk Czechejterzy.
0
@AmigoBlancos
:)
1
Mbappe x 2. Pozdro
2
Mbappe co wsadził... Wow.
1
@JerzyKiler co ty pie...olisz?
3
Jeżeli uwiera Cie, że jutro poniedziałek to wyobraź sobie, że jesteś teraz kibicem Realu.
0
@Encore Lechie niech kupi to może w końcu wyślą te spodenki. I zakontraktują Ronaldo.
1
Ale feta na stadionie City, jest live na YT.
https://www.youtube.com/live/DBI8lx4Wqh8?feature=share
0
Dalej Rayo! Jazda espanyolem!
4
@tomek8756 ja jebie co za tępa rura.
3
Po wyjściu z Wieży Durlaga idę prosto do Wrót Baldura.
1
@P33ck pewnie syn Ronaldo w trykocie Barcy.
3
@tomek8756 @Kidd to któregoś z Was kiedyś widziałem na Wzgórzu w koszulce z Griezmannem na plecach? :)
3
@tomek8756 Gdynia! Pozdro somsiedzie.
3
@Sensible w Polszy to w co 2 parku to jest żurafik albo żulafik.