4

@FcPortoFan1999 powinni od razu uznać go za wygranego odcinka i skończyć program.

0

@VegetaPolska włączasz pusty czajnik elektryczny, zagrzewasz powietrze w środku potem je szybko pompujesz do zimnej wody i masz gazowany wrzątek.

2

@ChampagneMex telewizja okropnie wypacza obraz rzeczywistości.

0

@RichardWinters i pewnie dalej dzwoni za niego żeby umówić go do lekarza, Erling się boi.

0

@DonCarletto chyba było pite u niego.

6

@shahman to musi być jakis fejk. On nie jest taki niski.

1

@Rust_Cohle mnie również zastanawia co u kaskadera co wchodził po piorunochronie i nazywał siebie hardkorem.

1

@JimMorrisonFCB Pooopuś

0

@Odcinkowy co to jest 37 mld? Sam Musk stracił na giełdzie w zeszłym roku około 200 mld. Prywatna firma. Dla budżetu kraju takiego jak USA to są drobniaczki.

0

@AmigoBlancos coś innego jeszcze. Gadał o odwożeniu i przywożeniu dzieci ze szkół itp...

2

@AmigoBlancos ten tłuk nawet w sprawach wychowania dzieci sie wypowiadał. Bezdzietny kawaler..

0

@bartekvisca są ustawiane indywidualnie chyba, mogą być zakresy roznej tolerancji. Licznik samochodowy też zawyża prędkość delikatnie raczej to też jest minimalny margines błędu zawsze jakiś.

1

@kamyk_23 śmieszki z kolegi ale żonę ma piękną ❤️

0

@NeKenI skroluj LaBambe do końca, sam jestem ciekawy. Tak samo interesuje mnie który koment zebrał najwięcej zielonych.

4

Tak powinny wyglądać te "przeprosiny"!!!


6

@urbipl jakby kobieca furia była zjawiskiem naturalnym to mamy doskonały przykład :)

0

@Mroziu no nie wiem, grali na trudnym terenie, wygrywali tylko 1:0, Betis walczy o puchary. Wyobraz sobie, że by wtopili z remisem w samej koncowce przez wpuszczenie J. zeby tylko stał i zaliczył kolejny występ.

0

@Mroziu przecież kontuzje on ma chyba.

5

@barcanawieki z rzodkiewka i szczypiorkiem, sól, pieprz.

0

@Survier żarty żartami ale serio, legenda Messiego mogłaby stać się szybko memem jakby to nie pykło sportowo. Kolejna ewentualna wizerunkowa katastrofa dla obu stron...

7

Jeżeli ceną za przyjście Messiego jest osłabienie zespołu, czytaj sprzedaż dużych nazwisk i drastyczne obniżanie pensji (to może wpłynąć na ewentualną demotywację/jakość gry tych zawodnikow) to jestem na nie.
Laporta ma kaca moralnego po tym jak Leo rozstawał się z Barceloną, kibicowskie chciejstwo aby go jeszcze zobaczyć w tej koszulce z 10tką na plecach to jedno ale on tu będzie na chwilę. Jest pewnie ekonomiczne drugie dno, Messi przyciągnie na nowo sponsorów itp ale to będzie doraźne. Co z tego, że wróci jak znowu wyżylujemy budżet, nikt więcej nie przyjdzie i co? Powrót będzie kompromitacja sportową bo Barca nie dojedzie z poziomem. Nie chcę oglądać Blaugrany z Messim, która będzie znowu lana w Europie i lidze. Messi to wciaz Messi ale LM tak nie wygramy... To zbyt duże ryzyko.

0

@urbipl ja się tak czuje jak wejdę na 6te piętro bez windy.

1

@IronSanHybrid gibon ewidentnie najadł się sfermentowanych bananów.

0

Trochę teraz Real ma ciezkiego grania, wtorek Sociedad, sobota z Osą w finale PK i zaraz potem City. Swoją drogą ciekawe czy Osasuna będzie się z nami oszczędzała bo będą chcieli rzucić wszystkie siły na ten finał.

0

@agaFCB chyba Ty.

1

@FcPortoFan1999 a to to koniecznie!

0

@Krzysztof1987 o kurka, gdzie to? :)

0

12:30 Inter z Lazio ale kto by w taką pogodę siedział przed TV. Chyba, że ktoś ma podcięte skrzydła majowkowym kacem i woli poleżeć ;)

2

@Coutinho007 to już nie jest Malcom tylko Leonid Prokofij Fiedorowicz.

2

@AFA90 Yoko Ono?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?