Bezhistorii
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kessie "wchodzę tam i uj!" Cristobal Soria też kiedyś chciał się wbić do autokaru podczas parady. Gadał z Messim ale mu nie pozwolili ostatecznie
1
@goldmetaxa aktualnie paraduje po spacerniaku między blokiem A i A1 dla niebezpiecznych.
1
@Nieznajomy może i tak ale jego "wiedza" o futbolu jest zatrważająca, często bazuje na zwykłych tandetnych plotkach, klikbajtowych i podaje to dalej. Uchodzi za eksperta i takie coś nie przystoi. Ma fajne anegdotki itp ale te jego soko lajwy często bywają żenujące.
1
Jaki M. Pol to jest łeb, w La Liga Bonita, w 1 zdaniu powitalnym pomylił drużyny i przekręcił nazwisko gościa programu. Może i jest sympatyczny ale farmazoniarz straszny z niego.
2
@JimMorrisonFCB magazyn UA niestety. Trzymali tam przeciwpancerne pociski ze zubożonym uranem. Dostali je od UK.
0
@Culers podobno.
0
Niech Wam ta kupiona za tostery i sokowirowki, dodatkowo odpuszczona przez real liga nie zmąci myślenia i pamięci o tym, że Messi jest Mistrzem Świata. Miejcie to zawsze z tyłu głowy.
0
Pogba wyszedł i znowu kontuzja.
1
@Comentateiro ok, aż tak się nie znam.
1
@Comentateiro a nie żelazna kopuła?
3
Po 3 latach ligowej dominacji madryckich drużyn Barca może już dzis w końcu zostac mistrzem a u mnie poziom ekscytacji wynosi 0. Co jest ze mną nie tak?
1
@bartas97 a tak serio, spróbuj z sokiem ananasowym/grejfrutowym.
1
@bartas97 z pieprzem i kalafiorem.
5
@Kgorecki2500 lepsza byłaby kalarepa.
0
@FcPortoFan1999 tak wiem. Nie chcieli im zrobić szpaleru i wcale się nie dziwię :)
9
@MesQueUnClub_87 solidne 8.6/10 z wyglądu. Jakbyś dodał bekon ocena poszybowałaby do 9.2.
1
Ale Rangersi wtlukli dziś Celticowi w derbach Glasgow.
0
@bartekvisca kiedyś był inny koleś co jechał tysiące km na rowerze, przez całą Europe i u nas oczywiście mu zajumali bike'a. Ale to był wstyd wtedy...
0
To Juve z Sevilla to nawet nawet.
0
@bartekvisca wygląda jak Simba z Króla Lwa.
0
@Nhyz to wszystko było rodzeństwo, starsze bilo się z młodszym, nic nadzwyczajnego.
0
@Sulimo to jest to samo gówno co z premia dla piłkarzy na MS. Nic się ci debile nie uczą.
0
@tristan87 bardziej cyrk niż cyk. Rok grania lacznie z przerwami, reszta L4.
2
@AssisMoreira musiałem wyguglowac to koło :)
0
@gumaz zawsze lubiłem Kelly z Beverly Hills.
0
@Kluivert_P jak to było gdzieś w centrum to może monitoring pomoże. Zyeboff nie brakuje... Masakra.
2
@MesQueUnClub96 co drugi szef polskiego przedsiębiorstwa, do pracownika.
0
@Kluivert_P z wiatrowy?
1
@kryhaa niedobrze. Ale na pewno szybko się wykurujesz, tego życzę.
2
@kryhaa co się stało się?