5

@Kessie "wchodzę tam i uj!" Cristobal Soria też kiedyś chciał się wbić do autokaru podczas parady. Gadał z Messim ale mu nie pozwolili ostatecznie

1

@goldmetaxa aktualnie paraduje po spacerniaku między blokiem A i A1 dla niebezpiecznych.

1

@Nieznajomy może i tak ale jego "wiedza" o futbolu jest zatrważająca, często bazuje na zwykłych tandetnych plotkach, klikbajtowych i podaje to dalej. Uchodzi za eksperta i takie coś nie przystoi. Ma fajne anegdotki itp ale te jego soko lajwy często bywają żenujące.

1

Jaki M. Pol to jest łeb, w La Liga Bonita, w 1 zdaniu powitalnym pomylił drużyny i przekręcił nazwisko gościa programu. Może i jest sympatyczny ale farmazoniarz straszny z niego.

2

@JimMorrisonFCB magazyn UA niestety. Trzymali tam przeciwpancerne pociski ze zubożonym uranem. Dostali je od UK.

0

@Culers podobno.

0

Niech Wam ta kupiona za tostery i sokowirowki, dodatkowo odpuszczona przez real liga nie zmąci myślenia i pamięci o tym, że Messi jest Mistrzem Świata. Miejcie to zawsze z tyłu głowy.

0

Pogba wyszedł i znowu kontuzja.

1

@Comentateiro ok, aż tak się nie znam.

1

@Comentateiro a nie żelazna kopuła?

3

Po 3 latach ligowej dominacji madryckich drużyn Barca może już dzis w końcu zostac mistrzem a u mnie poziom ekscytacji wynosi 0. Co jest ze mną nie tak?

1

@bartas97 a tak serio, spróbuj z sokiem ananasowym/grejfrutowym.

1

@bartas97 z pieprzem i kalafiorem.

5

@Kgorecki2500 lepsza byłaby kalarepa.

0

@FcPortoFan1999 tak wiem. Nie chcieli im zrobić szpaleru i wcale się nie dziwię :)

9

@MesQueUnClub_87 solidne 8.6/10 z wyglądu. Jakbyś dodał bekon ocena poszybowałaby do 9.2.

1

Ale Rangersi wtlukli dziś Celticowi w derbach Glasgow.

0

@bartekvisca kiedyś był inny koleś co jechał tysiące km na rowerze, przez całą Europe i u nas oczywiście mu zajumali bike'a. Ale to był wstyd wtedy...

0

To Juve z Sevilla to nawet nawet.

0

@bartekvisca wygląda jak Simba z Króla Lwa.

0

@Nhyz to wszystko było rodzeństwo, starsze bilo się z młodszym, nic nadzwyczajnego.

0

@Sulimo to jest to samo gówno co z premia dla piłkarzy na MS. Nic się ci debile nie uczą.

0

@tristan87 bardziej cyrk niż cyk. Rok grania lacznie z przerwami, reszta L4.

2

@AssisMoreira musiałem wyguglowac to koło :)

0

@gumaz zawsze lubiłem Kelly z Beverly Hills.

0

@Kluivert_P jak to było gdzieś w centrum to może monitoring pomoże. Zyeboff nie brakuje... Masakra.

2

@MesQueUnClub96 co drugi szef polskiego przedsiębiorstwa, do pracownika.

0

@Kluivert_P z wiatrowy?

1

@kryhaa niedobrze. Ale na pewno szybko się wykurujesz, tego życzę.

2

@kryhaa co się stało się?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?